folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Parfum Tavsiyesi (Erkekler Icin)

Parfum Tavsiyesi (Erkekler Icin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

1 Parfüm için kız  teklifi kabul mu etti _?

bence kız zaten seni istiyordu parfüm bahane olmuş.

hocam oyle teklif etmedim edemem de :) sonucta ayni firmada calisiyoruz direk oyle yaklasamam, yakinlasma olmasi lazim ama zor is :) kizin kim oldugunu ne oldugunu evli mi nisanli mi sevgilisi var mi hic bi fikrim yok :)  sadece ad soyadini biliyorum daniela :)

@yeniharman, valla hocam ben o kadar para vermem parfumlere de kadini o kadar ugrastirdim, fiyati da bilmiyordum sonra da artik vazgecmedim :)

valla kadin bi seyler anlatti da cok anlayamadim anladigim da o kadardi zaten :D zaten o an karsimda kiz oturuyordu konsantre olamadim :)  

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güzel parfüm, güzel hikaye :B

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

bir numaramdır ama edp si iyi değil edtsi candır.%100 öneririm.

karıştırdın heralde sanırım edp olan daha iyisi diye biliyorum

Şimdi bakalım EDP parfüm ve EDT parfüm farkı neymiş?

EDP, Fransızca Eau de Perfume kelimelerinin baş harflerine karşılık gelir ve parfümden sonra asıl esansın %20ye kadar olduğu koku çeşididir. EDT'lere oranla daha kalıcıdırlar e bu sebeple de fiyatları biraz daha yüksektir :)

EDT ise Eau de Toilet kelimelerinin baş harflerinde oluşur ve içlerindeki esans yüzdesi 10'dur. Bunlar EDP'lere kıyasla daha hafif kokulardır. EDP'ler biraz daha ağır,gece kullanılabilecek kokularken, EDT'ler daha hafif ve spor kokulardır. Daha az kalıcı oldukları için fiyatları EDP'lerden daha ucuzdur.

hocam edp iyi değil dedim ben :D sen içindeki parfüm miktarını diyorum sandın sanırım.EDP si bunun biraz farklı kokuyor edt sine göre.EDT candır dememin sebebi o.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Mont Blanc Legend  dene hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

http://www.parfummeraki.com/2011/12/chanel-bleu-de-chanel-2010.html

merak edenler için

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hacı şans eseri aldığın parfüm sevdiğin kızın favorisi çıkmış diye herkese tavsiye ediyorsun ama, ya onların sevdiği kız beğenmezse? DAT DAT DAAAAAA.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Hacı şans eseri aldığın parfüm sevdiğin kızın favorisi çıkmış diye herkese tavsiye ediyorsun ama, ya onların sevdiği kız beğenmezse? DAT DAT DAAAAAA.

:) olabilir hocam.. ama eski sekreter de begendi ve asiri tepki gosterdiler :) ikisinin de tepki vermesi hos bi sey :) bir de yeni sekreter de etrafimda surekli dolasiyordu :) parfum yuzunden mi bilmem ama.. etkisini anlarim zamanla.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

blau de chanel biraz daha takım elbiseli ortamlar içindir. gün içinde sıkmak ağır kaçacaktır.

günlük için biraz daha hafif seyler daha mantıklı, gio armani mesela.. 

ben 1.5 senedir tom ford kullanıyorum, black orchid, violet orchid, noir, extra noir.

özellikle son çıkan extra noir sıkınca metroda üstüme atlayacak insanlar oldugunu gördüm :O

tom ford tuzludur ama kalite seviyorsan değiyor.

channel'e alternatif olarak armani eau de nuit tavsiye ederim. teninle uyusursa hayvan gibi bisi olabiliyor.

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

blau de chanel biraz daha takım elbiseli ortamlar içindir. gün içinde sıkmak ağır kaçacaktır.

günlük için biraz daha hafif seyler daha mantıklı, gio armani mesela.. 

ben 1.5 senedir tom ford kullanıyorum, black orchid, violet orchid, noir, extra noir.

özellikle son çıkan extra noir sıkınca metroda üstüme atlayacak insanlar oldugunu gördüm :O

tom ford tuzludur ama kalite seviyorsan değiyor.

channel'e alternatif olarak armani eau de nuit tavsiye ederim. teninle uyusursa hayvan gibi bisi olabiliyor.

tom ford ile blue de chanel ayni para hocam burda 120 frank diyor 100ml ye.. 

listede olsa bakardim ona da... Gecti artik.. Baska bir parfum daha almak istiyorum aslinda :) dedigin gibi bu parfum biraz ortam parfumu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Beyler sabiha gokcen duty freede 105euro.

Toplam Hit: 3270 Toplam Mesaj: 31
parfum tavsiyes parfum bleu de chanel