Parfümü Nerden Alıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

sırf çakma olmasın diye, kullandığım markanın türkiye distribütöründen alıyorum. bazen sitesinden. bazen gidip avmlerdeki mağazınsından alıyorum. paco rabanne'ciyim. tr distribütörlerinden biri altuğ parfümeri.

https://www.altug.com.tr/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Kimse dememiş ama bu kadar para vermeye gerek yok bunlara. Neticede alkol :P :D

Ben şahsen kendim esans kullanıyorum. Çevreme de ısrarla öneriyorum. Hani şu bildiğimiz hacı yağları var ya, evet evet, onlar. :) Eskisi gibi boktan kokular yok artık. Chanel, Armani, Lacoste bildiğiniz tüm kodaman parfümlerin birebir aynısının esansını üretiyorlar. Üstelik cilde alkollü sprey parfümden çok daha iyi nüfuz ediyor, çoooookk daha kalıcı. Deneyin pişman olmazsınız. Üstelik 10-15 lira. 5 ml size 1 ay rahat yeter.

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adsizcengaver
    adsizcengaver's avatar
    Erkek

Bir de bu esansları da hac malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz. Eğer şansınız varsa açık esans satan yerler var. Onları bulun. Orada kendi kolunuzu dahi yapabilirisiniz.

adsizcengaver tarafından 03/Şub/21 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

"Algısız kavramlar boş, kavramsız algılar kördür."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Navy black sipariş verdim hacılar kendi sitesinden. 

Bu arada Man Blue Spirit ve Vibrant Leatherde sipariş verdim küçük onlar. 

Gelsin yorumlayacam.

Tavsiyeleriniz için sağolun : )

navy black stokta yok nasıl sipariş verdin hocam

Hacı ara ara geliyor hemen bitiyor. Sık sık kontrol ettim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Muscent kullanıyorum mutlaka deneyin.

@Shephard hocam var mı önerdiğin seri 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    adsizcengaver bunu yazdı

Kimse dememiş ama bu kadar para vermeye gerek yok bunlara. Neticede alkol :P :D

Ben şahsen kendim Esans kullanıyorum. Çevreme de ısrarla öneriyorum. Hani şu bildiğimiz Hacı Yağları var ya, evet evet, onlar. :) Eskisi gibi boktan kokular yok artık. Chanel, Armani, Lacoste bildiğiniz tüm kodaman parfümlerin birebir aynısının Esansını üretiyorlar. Üstelik cilde alkollü sprey parfümden çok daha iyi nüfuz ediyor, çoooookk daha kalıcı. Deneyin pişman olmazsınız. Üstelik 10-15 lira. 5 ml size 1 ay rahat yeter.

çok ağır kokuyor bunlar ya. bir de Çok terleyen biriysen, abbooov.

parmak gibi olup, ucunda tekerlek olan Roll On tarzı bir'şey bunlar. 

aynı şeyden mi bahsediyoruz?

var mı böyle hafif,ferâh,keskin bir koku, veya kokunun adı?

RitmFarbRacourci tarafından 04/Şub/21 02:55 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3HLIK3
    T3HLIK3's avatar
    Erkek

Fevaki esans kullanıyorum parfüm olanı da var akkol bazlı parfüm ve kokulardan uzak durmayı seviyorum 

mis kokan para
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Parfümler elime ulaştı yorumlarımı yazayım öncelikle şunu belirteyim hiç birinin orjinalini denemedim o yüzden orjinalliğe yakınlığına bir şey diyemem sadece görüşlerimi yazacam

ZARA - Man Gold = Biraz daha çiçeksi meyvemsi bir koku hissettim yani kadınlar tarafından beğenilebilir belki ama kesinlikle resmi bir yere giderken veya sıcak havalarda sıkılacak bir şey değil aşırı yoğun bir kokusu var

ZARA - Man Silver = Aldıklarım arasından en çok hoşuma giden bu oldu bir tık daha fresh bir kokusu var sanırsam bunu kullanacam çoğunlukla

Zara - No Night = Buna bir yorum yapamayacam çünkü kokuyu anlamadım ne sevdim ne sevemedim ortada bir yerde kaldı bana bir şey hissettirmedi ama ne tuhafki orjinallerinde en çok yorumu alan bu olmuştu

Günlük yaşamımda Silver kullanırım arada bir fantezi olsun diye Gold sıkarım No Night konusunda halen emin değilim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Parfümler elime ulaştı yorumlarımı yazayım öncelikle şunu belirteyim hiç birinin orjinalini denemedim o yüzden orjinalliğe yakınlığına bir şey diyemem sadece görüşlerimi yazacam

ZARA - Man Gold = Biraz daha çiçeksi meyvemsi bir koku hissettim yani kadınlar tarafından beğenilebilir belki ama kesinlikle resmi bir yere giderken veya sıcak havalarda sıkılacak bir şey değil aşırı yoğun bir kokusu var

ZARA - Man Silver = Aldıklarım arasından en çok hoşuma giden bu oldu bir tık daha fresh bir kokusu var sanırsam bunu kullanacam çoğunlukla

Zara - No Night = Buna bir yorum yapamayacam çünkü kokuyu anlamadım ne sevdim ne sevemedim ortada bir yerde kaldı bana bir şey hissettirmedi ama ne tuhafki orjinallerinde en çok yorumu alan bu olmuştu

Günlük yaşamımda Silver kullanırım arada bir fantezi olsun diye Gold sıkarım No Night konusunda halen emin değilim

hocam işte avm ye gitsen kasanın yanında 50 tane filan oluyor. deneye deneye alabiliyorsun. bu biraz şansa oldu senin ki. 

Toplam Hit: 6513 Toplam Mesaj: 61
parfüm