folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK'nın Efsane Kampı Kavaklı Yerle Bir Edildi

PKK'nın Efsane Kampı Kavaklı Yerle Bir Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:
    -----------------------------

nolanded bunu yazdı:

kaynak nedir ustad?

Star gazetesi :))

Sırf bu habere örgüt kaynakları ne diyor diye girdim firatnews sitesine..

Adamlar resmen haber ile taşak geçmiş. Hakkari Valisi 150 kişi sıkıştırıldı demiş, Star gazetesi yazarı bunu "yuvarlak hesap" 500 yapmış :))

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

nolanded bunu yazdı:

kaynak nedir ustad?

sağ tık/kaynağı görüntüle :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cuneyd bunu yazdı:

Adamlar resmen haber ile taşak geçmiş. Hakkari Valisi 150 kişi sıkıştırıldı demiş, Star gazetesi yazarı bunu "yuvarlak hesap" 500 yapmış :))

Haberin kaynagina bak haci Star gazetesi.

tayyibin zurnasi. Bahse konu haber zaman da bile yok.

zun lafin kisasi: Triskadan teyyare.

@Alper: Ya sevgili alpercim, senin zekana hayranim ya. Acaba IQ 40 falanmi? Yani boyle bir espiriyi herkes yapamazda o bakimdan sordum. :)

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

görmeden inanmam özellikle hükümet taraftarlarının göz boyama çabalarına hiç inanman , nerede hangi haber sitesinde yazıyor link verin, terörist kanallarda bile yok bu dediğiniz şey savaşmaya götünüz yok ey şakirtler, iki elle bi siki düzeltecek basiret irade kırıntısı bile yok "iman dolu" zihinlerinizde !

teröristleri haburda karşıladığınızdada "farkında değilmiisniz savaşı kazandık" diyodunuz , he gülüm he gerizekalı olmak lazım sizin yalanlarınıza inanmak için.

herşeyin bir şeyi vardır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

"Iman yagina batirilmis .ik, imana oncelik verenlere tatli gelir"

Her mesajında dinle ilgili bir karalama var ve bu yazdığın en ileri gittiğin ki benim gördüğüm, inancın hangi maymunun makatıysa orda kalsın..

Ağzını açıp birdaha din hakkında ileri geri konuşma, tayyip dinci diye bekli yapıyorsun, önce şunu bil din siyaseti hiç bir zaman desteklememiştir, o yüzden tayyipin siyasetine dini karıştırma..

Saçma sapan her konuda buna benzer yorumların var, sanki islam kullanıyor adamı.. Bilmeden herşeye zıplıyosun ..

Din hakkında böyle saçma kelimeler kullanma.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

bişey merak ediyorum, bu güne kadar neden operasyon yapılmamış ?? bu tsk da bi dingillik mi var arkadaş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah Allah cekilin tayyibin fedayisi geldi.

Yok la adam(sozun gelisi adam dedim, yoksa tayyibin adamlikla alakasi yoktur) dini falan kullanmiyor. Haklisin.

zoruna gitti degilmi tayyibe laf sokmam. seni makarnaci seni.

Biliyormusun? Bugun bir torba komure 2kg makarnaya oyunu satan adam, yarin 2 torba komure namusunu satar.

Asagidaki Bookmark ta ne var biliyormusun?

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:

Haberin kaynagina bak haci Star gazetesi.

tayyibin zurnasi. Bahse konu haber zaman da bile yok.

zun lafin kisasi: Triskadan teyyare.

@Alper: Ya sevgili alpercim, senin zekana hayranim ya. Acaba IQ 40 falanmi? Yani boyle bir espiriyi herkes yapamazda o bakimdan sordum. :)

Bende sana hayran kaldım resmin kaynığını göremiyomusun sorunmu var :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

Allah Allah cekilin tayyibin fedayisi geldi.

Yok la adam(sozun gelisi adam dedim, yoksa tayyibin adamlikla alakasi yoktur) dini falan kullanmiyor. Haklisin.

zoruna gitti degilmi tayyibe laf sokmam. seni makarnaci seni.

Biliyormusun? Bugun bir torba komure 2kg makarnaya oyunu satan adam, yarin 2 torba komure namusunu satar.

Asagidaki Bookmark ta ne var biliyormusun?

10 yaşındamısın ? 4 satır yazmışın hepsine tayyipçi demişin.. Neremle güleyim şimdi ben buna neden gülüyon dersen ben hayatımda bu yaşıma kadar hiç oy kullanmadım, ne akp ne başka parti hayatımda hiç sevmediğim bir iştir siyaset konusu açılsa odadan çıkarım o derece sevmem maç ve siyaseti sen kalkmış yanılan hislerinle bana tayyipçi diyorsun..

Dikkat ettiysen ben tayyipi savunmadım, sadece din hakkında böyle ileri geri konuşma dedim, tayyipe laf ettiğin bir yeri alıntı yapmadım, dikkat edersen bunlara tabi anlayabilirsen birde..

Banane tayyipten istersen hiç duyulmamış küfürleri et beni ırgalamaz...

Beni bağlayan o kullandığın tabirdi. Onu kastdettim, gelip hemen tayyipe çekmişin bir kere bile oy vermediğim adamın, savunucusu olduk bak hele.

+ Farkındaysan bu konuyla ilgili yorum bile yapmadım, dedim ya uzak duruyorum partilerden purtilerden tüm siyaseti kapsayan şeylerden...

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

efsane kamp ne :) villadamı yaşıyor bu ermeni piçleri ? bildiğin mağara la star habere çüşş diyorum çüş.

vali 150 teröristin bulunduğunu söylemiş 500 nerden çıktı ?bu teröristlere bir darbedir ve korku içindedirler hepsi kıçıkırıkların bizde ölecez beklentisi içindedirler. ve örgütten kaçmak isteyenler olacaktır. sürekli sürekli devamlı devamlı operasyon ile

star haber bu kadar sallamasyon haberle neyi amaçladı?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 6615 Toplam Mesaj: 49