folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK'nın Efsane Kampı Kavaklı Yerle Bir Edildi

PKK'nın Efsane Kampı Kavaklı Yerle Bir Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Zaten bu badem bıyıklı pustların savunmasi hemen hazirdir "Admin Okur".

Bu arada lafi yedirecekmis. Hadi yedir bakalim. Telefonuma numara ekleyerekmi yoksa sniperscope hesabi uzerinden tahribata konu acarakmi.

+ Galiba sen zeka ozurlusun. Benden alinti yapmayin, bana cevap yazmayin dedim.

Dur anlamadiysan sana arapca anlatayim. neyse yok anlatmayayim...

Saat sabahim 3 u.

16 yasinda bir velet icin bir saat daha ayakta kalmaya niyetim yok.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

At Yalanı İnanı Si.eyim kendi payına =))

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

PKK'nın EFSANE kampı dsjhfjsdhjf. PKK'nın efsane sol kanat oyuncusu İbn-e Bir Kürt götüne yediği mermilerden dolayı hayata gözlerini yumdu.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

glaurung bunu yazdı:
    -----------------------------

İnancın hangi maymunun makatıysa orda kalsın >> sen o adamın dinini karaladıgında bişi olmuyor di mi ?  şu kurdugun cümleden sonra din hakkında böyle saçma kelimeler kullanma demeye hakkı olan son insansın.

Ayrıca, "din siyaseti hiçbir zaman desteklememiştir " cümlesinin savunma argümanı, "siyasete ne gerek var canım, al ordunu gir istediğin şehire " mi diye düşünmeden edemedim.

Ya hacim, ne dini ya.

Darwin ci veya sucu bucu degilim. padem biyikli pustlarin ..leri yemedikleri zaman ev agabeylerinden ogrendikleri 3-5 tane laftan birtanesi o. Koy gotune gitsin. Daha 16 yasinda bi velet. Konusmaya degmez.

Bu aqp yandaslari ve fettos cular yuzunden dinden nefret ediyorum sadece o kadar. Simdi diyeceksinki dinin ne sucu var insan ibne olduktan sonra.

Tamam, haklisin, ama ne yapayim, bunlardan tiksinmeden edemiyorum.

hele o tayyib ve gulen denilen herifler yokmu suratlarini gorunce resmen midem bulaniyor.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

glaurung bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

sniperscope bunu yazdı:

"Iman yagina batirilmis .ik, imana oncelik verenlere tatli gelir"

Her mesajında dinle ilgili bir karalama var ve bu yazdığın en ileri gittiğin ki benim gördüğüm, inancın hangi maymunun makatıysa orda kalsın..

Ağzını açıp birdaha din hakkında ileri geri konuşma, tayyip dinci diye bekli yapıyorsun, önce şunu bil din siyaseti hiç bir zaman desteklememiştir, o yüzden tayyipin siyasetine dini karıştırma..

Saçma sapan her konuda buna benzer yorumların var, sanki islam kullanıyor adamı.. Bilmeden herşeye zıplıyosun ..

Din hakkında böyle saçma kelimeler kullanma.

İnancın hangi maymunun makatıysa orda kalsın >> sen o adamın dinini karaladıgında bişi olmuyor di mi ?  şu kurdugun cümleden sonra din hakkında böyle saçma kelimeler kullanma demeye hakkı olan son insansın.

Ayrıca, "din siyaseti hiçbir zaman desteklememiştir " cümlesinin savunma argümanı, "siyasete ne gerek var canım, al ordunu gir istediğin şehire " mi diye düşünmeden edemedim.

Ben evliyalığımı ilan etmedim daha, biraz empati yaparak oku düz mantık dalıyorsun hocam...

Ben kişisel olarak rahatsızlığımı söyledim, bir din adamı değilim, bir hoca diyanete bağlı bir belgem yok..

İnandığın birşey hakkında, biri birşey söylediğinde sende bunu söyleme dediğinde ? O işin profu olmak zorundamısın ?

Ben hayvanlara hakaret etmede diyebilirim. Hayvan mı olayım şimdi?

Lütfen saçmalamayalım, bir din adamı kimliğiyle ona yorum atsaydım dediğin gibi o cümleyide kullanmazdım ama ben darwinci amcalardan sandığımda ve sürekli dine laf ettiği için onu dedim.. Hem o konuyu hortlatmana gerek yok haber paylaştım.. Bırak analiz etmeden yorum atmada rahata kavuşsun şu forum.

+ Ayrıca ben birine maymuna tapmaya devam et dediğimde neden hakaret oluyor ki ? adam tapıyor zaten ona :D Aşağı bir durumsa tapmasın hacı banane, ben taptığı şeyden örnek verdim ki eğer öyleyse tabi... Biraz geniş bak olaylara..

dostum bu savunma argünamanıyla haraket eden birinin bu manevralarını yemem, bu işin ustalarını başkabakan olarak gördügümüz bu günlerde, şark oyunlarından yeterince nasibini almış biriyim, ben sana hakaret ediyorsun hakaret ederek başka birini hakaret ettiği için eleştiremezsin diyorum. Sen iyi bir müslüman olmadıgından bahsetmişsin. Ayrıca islama göre adam müslümansa ne kadar kötü bir müslüman da olsa sen onu müslüman olmamakla itham edersen dinden çıkarsın. zaten hepinizin cezası ölüm namazı aksattıgınız için aman bana ne

biz ne manevralar görmüşüz yersin anam yersin.

Adam orda '' İMANI KULLANMA'' demiş. birileri hala tayyip te tayyip diyor. Adam sadece dinime dil uzatma diyor. Kıtmısınız anlamak mı istemiyorsunuz ?

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Kıskananlar hemen damlamış. Tayyip reis zamanında pis sokmuş ki bir takım üyeler her konuda kan kusuyor.

güldüm

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

sniperscope bunu yazdı:

"Iman yagina batirilmis .ik, imana oncelik verenlere tatli gelir"

Her mesajında dinle ilgili bir karalama var ve bu yazdığın en ileri gittiğin ki benim gördüğüm, inancın hangi maymunun makatıysa orda kalsın..

Ağzını açıp birdaha din hakkında ileri geri konuşma, tayyip dinci diye bekli yapıyorsun, önce şunu bil din siyaseti hiç bir zaman desteklememiştir, o yüzden tayyipin siyasetine dini karıştırma..

Saçma sapan her konuda buna benzer yorumların var, sanki islam kullanıyor adamı.. Bilmeden herşeye zıplıyosun ..

Din hakkında böyle saçma kelimeler kullanma.

Ben evliyalığımı ilan etmedim daha, biraz empati yaparak oku düz mantık dalıyorsun hocam...

Ben kişisel olarak rahatsızlığımı söyledim, bir din adamı değilim, bir hoca diyanete bağlı bir belgem yok..

İnandığın birşey hakkında, biri birşey söylediğinde sende bunu söyleme dediğinde ? O işin profu olmak zorundamısın ?

Ben hayvanlara hakaret etmede diyebilirim. Hayvan mı olayım şimdi?

Lütfen saçmalamayalım, bir din adamı kimliğiyle ona yorum atsaydım dediğin gibi o cümleyide kullanmazdım ama ben darwinci amcalardan sandığımda ve sürekli dine laf ettiği için onu dedim.. Hem o konuyu hortlatmana gerek yok haber paylaştım.. Bırak analiz etmeden yorum atmada rahata kavuşsun şu forum.

+ Ayrıca ben birine maymuna tapmaya devam et dediğimde neden hakaret oluyor ki ? adam tapıyor zaten ona :D Aşağı bir durumsa tapmasın hacı banane, ben taptığı şeyden örnek verdim ki eğer öyleyse tabi... Biraz geniş bak olaylara..

dostum bu savunma argünamanıyla haraket eden birinin bu manevralarını yemem, bu işin ustalarını başkabakan olarak gördügümüz bu günlerde, şark oyunlarından yeterince nasibini almış biriyim, ben sana hakaret ediyorsun hakaret ederek başka birini hakaret ettiği için eleştiremezsin diyorum. Sen iyi bir müslüman olmadıgından bahsetmişsin. Ayrıca islama göre adam müslümansa ne kadar kötü bir müslüman da olsa sen onu müslüman olmamakla itham edersen dinden çıkarsın. zaten hepinizin cezası ölüm namazı aksattıgınız için aman bana ne

biz ne manevralar görmüşüz yersin anam yersin.

Adam orda '' İMANI KULLANMA'' demiş. birileri hala tayyip te tayyip diyor. Adam sadece dinime dil uzatma diyor. Kıtmısınız anlamak mı istemiyorsunuz ?

olay bu kadar basit o badem biyikli pustlarn amk da size ne yapmalı

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

vay ak. konu nerelere gelmiş.

imzayı bıraktım basıyorum artık
Toplam Hit: 6614 Toplam Mesaj: 49