folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK'nın Efsane Kampı Kavaklı Yerle Bir Edildi

PKK'nın Efsane Kampı Kavaklı Yerle Bir Edildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:
    -----------------------------

10 yaşındamısın ? 4 satır yazmışın hepsine tayyipçi demişin.. Neremle güleyim şimdi ben buna neden gülüyon dersen ben hayatımda bu yaşıma kadar hiç oy kullanmadım, ne akp ne başka parti hayatımda hiç sevmediğim bir iştir siyaset konusu açılsa odadan çıkarım o derece sevmem maç ve siyaseti sen kalkmış yanılan hislerinle bana tayyipçi diyorsun..

Dikkat ettiysen ben tayyipi savunmadım, sadece din hakkında böyle ileri geri konuşma dedim, tayyipe laf ettiğin bir yeri alıntı yapmadım, dikkat edersen bunlara tabi anlayabilirsen birde..

Banane tayyipten istersen hiç duyulmamış küfürleri et beni ırgalamaz...

Beni bağlayan o kullandığın tabirdi. Onu kastdettim, gelip hemen tayyipe çekmişin bir kere bile oy vermediğim adamın, savunucusu olduk bak hele.

+ Farkındaysan bu konuyla ilgili yorum bile yapmadım, dedim ya uzak duruyorum partilerden purtilerden tüm siyaseti kapsayan şeylerden...

Daha iyi ya iste madem tayyibe oy vermemissin ne diye gocundun?

Din hakkinda ileri geri konusmadimki sadece "iman yagina batirilmis ......." diye baslayan bir cumle kurdum. Yalansa yalan de.

tayyip efendi namaz kiliyor diye it gibi pesinden giden var ama ayni it oglu itin gotundeki don yamali, ama tayyibe laf soyletmez. Sanirsin anasini tayyip ....mis.

Iste bu tur insanlar icin ne vatan, ne millet, ne bayrak degerlidir. Bu tip pislikler sadece 5 vakit namaza bakar. evdeki karisinin ustunde Jhonny ter dokuyormus umurunda degildir. (Ornek: fettulahcilar. Bu pislikler kudurmus kopek gibi TSK ya saldirirlar, halbuki bilmezlerki analarinin namusunu koruyan TSK dir. Gerci bunlarda namusta yoktur. Oglen ikindi ve yatsi ya bakar o kulagi ezandadir. Anasinin cigligini duymaz.)

Bunlar icin iman yagina batirilmis s2 ne kadar sokarsan sok banamisin demezler.

Gel gelelim, bahse konu habere. Sadece tayyibin zurnasi star yazmis. yani ici bos haber.

@Alper: Ya ustadim sen iyi birisinde yalniz seninle ciddi konu konusulmuyor be ya. Her seyi makaraya sariyorsun.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

1-618-GR bunu yazdı:

10 yaşındamısın ? 4 satır yazmışın hepsine tayyipçi demişin.. Neremle güleyim şimdi ben buna neden gülüyon dersen ben hayatımda bu yaşıma kadar hiç oy kullanmadım, ne akp ne başka parti hayatımda hiç sevmediğim bir iştir siyaset konusu açılsa odadan çıkarım o derece sevmem maç ve siyaseti sen kalkmış yanılan hislerinle bana tayyipçi diyorsun..

Dikkat ettiysen ben tayyipi savunmadım, sadece din hakkında böyle ileri geri konuşma dedim, tayyipe laf ettiğin bir yeri alıntı yapmadım, dikkat edersen bunlara tabi anlayabilirsen birde..

Banane tayyipten istersen hiç duyulmamış küfürleri et beni ırgalamaz...

Beni bağlayan o kullandığın tabirdi. Onu kastdettim, gelip hemen tayyipe çekmişin bir kere bile oy vermediğim adamın, savunucusu olduk bak hele.

+ Farkındaysan bu konuyla ilgili yorum bile yapmadım, dedim ya uzak duruyorum partilerden purtilerden tüm siyaseti kapsayan şeylerden...

Daha iyi ya iste madem tayyibe oy vermemissin ne diye gocundun?

Din hakkinda ileri geri konusmadimki sadece "iman yagina batirilmis ......." diye baslayan bir cumle kurdum. Yalansa yalan de.

tayyip efendi namaz kiliyor diye it gibi pesinden giden var ama ayni it oglu itin gotundeki don yamali, ama tayyibe laf soyletmez. Sanirsin anasini tayyip ....mis.

Iste bu tur insanlar icin ne vatan, ne millet, ne bayrak degerlidir. Bu tip pislikler sadece 5 vakit namaza bakar. evdeki karisinin ustunde Jhonny ter dokuyormus umurunda degildir. (Ornek: fettulahcilar. Bu pislikler kudurmus kopek gibi TSK ya saldirirlar, halbuki bilmezlerki analarinin namusunu koruyan TSK dir. Gerci bunlarda namusta yoktur. Oglen ikindi ve yatsi ya bakar o kulagi ezandadir. Anasinin cigligini duymaz.)

Bunlar icin iman yagina batirilmis s2 ne kadar sokarsan sok banamisin demezler.

Gel gelelim, bahse konu habere. Sadece tayyibin zurnasi star yazmis. yani ici bos haber.

@Alper: Ya ustadim sen iyi birisinde yalniz seninle ciddi konu konusulmuyor be ya. Her seyi makaraya sariyorsun.

Anlaşıldı senle anlaşamayacağız, at gözlüklü bir bakış açın var ben banane tayyippten diyorum sen gocundun diyorsun, lan ne gocunucam kodumun adamından .. zorla delirtip sövdürteceksin banane o adamdan, kılım kadar değer vermem..

Benim dediğim o iman diye başlayan tabirini kullanma, sen hala kullanıyorsun, laf anlamıyorsun anlatmaya uğraşmayacağım, insafli bir admin çıkar belki editler ben ne diyeyim.. kullandığın tabir en uç nokta...

Söylediğin adamların dini kullanarak yaptıkları pislikleri dine mal ediyorsun, iyi o zaman bir kadın çarşaf giysin hırsızlık yapsın bizde bunu dine mal edelim olur mu olmaz? neden din önce hırsızlığı savunuyormu ona bakarım.. sonra kişisel olarak suçlarım o kadını.. AA çarşaflılar böyle dinciler böyle demem çaktık mı.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    student bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:
    "Operasyonda ölü sayısı yüzlerle ifade ediliyor." Hiç inandırıcı değil hocam.. Kato dağında da 40 tanesini sıkıştırmışlar 2-3 gündür. Hadi bakalım ne olacak. Bu haberlerin hepsi bana sahte geliyor açıkçası..

malesef haklısın , aslında leşleri ibreti alem olsun diye sergileyecekler  ,  halkımıza da moral olur  , en azından şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor  , devletimiz gerekeni yapıyor diye

pkk teröristlerin her saldırsı tv lerde yayınlanıyor , bu da onların propagandası , bu tür operasyonlar sonucunda yerle bir edilen kamplar ,özellikle de  öldürülen teröristler haberlerde devamlı yayınlanacak ki o zaman teröristlerin propagandasının önüne geçilir , devletin gücü ortaya konur

evet kardeş aynen böyle yapılması lazım.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    video yoksa inanmayız. bakalım kaç pkk lı öldürülmüş. belki de yalan haber yapıyorlar.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

her tarafa sövücü baya bir uzun mesaj yazacaktım ama üşendim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

balik_ bunu yazdı:
    video yoksa inanmayız. bakalım kaç pkk lı öldürülmüş. belki de yalan haber yapıyorlar.

hoca zaten pkklı öldü diyolarsa kesin yalandır. hiç pkklı ölürmü la dimi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cattivo23
    cattivo23's avatar
    Erkek

beyler genelde rakam verilmez. mesela benim arkadaşım çukurca da askerlik yaptı. askerden geleli 6 ay olmadı. tezkere almasına yakın bir zamanda operasyona çıkmışlar uzun bir ova da ismini hatırlayamadım şimdi. o zaman 2 tane asker şehit olmultu. haberleri felan çıktı. ama kimse 38 tane terörist ölü ele geçirmişler. basın bunları yayınlamıyor veya yayınlatmıyorlar. 12 terörist öldürüldü diye bu bdp li vekiller ırak sınırına geçip teröristlerin ölü bedenlerini getirmek için dağlara çıktılar ya. çevik kuvvet olarak görev yapan ve yıllardır o bölgede bulunan arkadaşımın dediği cümle aynen şu. "birincisi bdp seçim dolayısı ile akp den korkuyor. ikincisi ise ölü sayısı 12 değil 100-150 arası. bu ölüleri gömüp zahiyatı göstermemek için böyle yapıyorlar." dedi. yani ne kadar doğrudur birşey diyemicem. ama bunları söylene kişiler öyle yalandan hikaye anlatacak insanlar değiller

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

Başka Bır Haber siteside mezarları bombaladıklarını bildirmişti kim yalan atıyor

Beleş wireless kahramanı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

sayılar değişkenlik gösterebilir ve işin  magazin kısmıdır. propaganda durumuna göre az veya çok gösterilebilir, ayrıca gazeteler de insanları iştahlandırmak için bol keseden yazabilirler. Ancak önemli olan olan operasyonun niteliğidir. Kış öncesinde yuvalanacakları yerlere çomak sokulursa kış uykusuna yatamyacakları için ortalığa çıkacaklar ve operasyonlar kolaylaşacaktır.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

An itibari ile 2 güncel haber var 2, 400 PKK teslim olmuş ne kadar doğru bilmiyorum ajanlık yapmak için teslim olmuşlardır en fazla.

Birde benim abimin komutanının öz dayısı, kalleş dağlıca olayında bizi satan komutanın itirafları. Bu olay gerçektir abimden biliyorum.

;

1 -> http://www.haber365.com/Haber/Onur_Dirik_Ustlerimiz_PKKyi_Vurdurmadi/

2- > http://www.haber365.com/Haber/2_Bin_400_Terorist_Teslim_Oldu/

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
Toplam Hit: 6617 Toplam Mesaj: 49