folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder PKK"Nın Üst Düzey 8 İsmi Öldürüldü

PKK"Nın Üst Düzey 8 İsmi Öldürüldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    xz bunu yazdı:

olsaydı dediklerim kesin uygulanmış ayaklanma bastırılmıştı zaten. Düşün abd içinde teksas dese mesela "ben bağımsızlık ilan ettim" bak neler oluyo hoca, aklın durur valla . Öncelikle kürtle Türk diye birşey yok, sen yanlış anlamışın, kürt var ve ayrıca Türk var, kürtlerde bağımsızlık için Türk devletine isyan halinde , taktir ettim düşmanlıklarını yanlız  , fena gitmiyorlar özellikle son yıllarda devletin zaafını iyi kullanıyorlar. Sandığım kadar aptal olmadıklarını görmek beni şaşırttı itiraf edeyim. Kopmamak için önce bir arada olmak gerekki bu hiç olmadı zaten, Türklerin yanında bulgarlarda oldu , almanlarda  yeri geldi yunanlılar bile Türk için savaştı / şavaştırıldı ama Türkle bir olmadı bir sonraki round karşısında oldu hatta, Türkle bir olan zenci olsun uzaylı olsun önce "Ben Türküm" der. Bu kürdolar bunu hiç demedi. Geçmişte bir savaşta yanında olan şindi karşında olabilir, devletler politikalar böyle işler böyle gider. Ama devlete isyan ciddi bir suçtur, ki devlet şu anda olduğu gibi isyana karşı başka tedbirler arıyorsa , isyanı bastıramadığının vesikasıdır. Tavır kürtlere yada x lere karşı ırkçı bir yaklaşım değildir, ama ihanetlerinin karşılığı kazanacakları ırkçı nefrettir. Tavır devletin bütünlüğüne isyan eden herkese eşit muamele yapılması gerektiği olmalıdır. Yani vinçte sallanmak gibi ... 
    -----------------------------
    ortada bağımsızlığını ilan etmiş devlet yok,misak-ı millinin sınırları belli.sadece dıştan destekli bir örgüt var.Karşısında sapasağlam bir ordu,ve T.C vatandaşları var.Onların sözde sınırlarımız diye gösterdikleri topraklardan Şahin Beyler,Recepler,Mehmetler çıktı ,ilk çeteleşmeler ki ben isyan diye buna derim.Yine çıkar,gerekirse direniş olur,savaş olur,can alınır can verilir ama birbirimize karşı değil.Demek istediğim bu. 

EDİT:

devlet pkk ya diz çöksün diye birşey dediğimi gören var mı ben bulamadım da?veya nerden çıkardn böyle bir anlamı?konunun başındaki haberi oku,sence diz mi çöküyoruz :)

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

2 milletvekilinin ifadesini alamadılar ya utançlarını bastırıyolar, basında yer alsada inanamıyorum bunlara

Konumu silenlere inat kürdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

JohnD bunu yazdı:
    ne yapcaz lan biz bunlarla

öldür öldür bitmiyo a.q şifremi mi yazsak bide öylemi öldürsek :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

xz güzel kardeşim.forumumuzda onca kürt var baksana bi yorumlarına sence içten içe örgütleniyor gibi bi halleri var mı?sana söylüyorum ki pkk hem doğunun hem batının sorunu,bak senin anlamadığın ne biliyo musun;sen oradan pkk yı duyarsın ama o insanlar yaşar.devletin tabiki hataları oldu hem geçmişte hem de şimdi ama bu senin her kürdü potansiyel terörist ilan etmene sebeb değil.kürdolar bilmem neler diyosun ya kardeşim duymak istemediğin cevabı bastan yazmıssın yok malazgirtte birlikte savaşmışız falan demeyin.tamam demiyorum o zaman kurtuluş savaşına baksana sen kardeşim.senin o zamana kadar sadık millet ünvanını verdiğin insanlar bağımsızlıklarını kazanmıslar hemde az bir nüfus,kürtler mi kazanamayacak?Rus,fransız desteği diyeceksin büyük ihtimalle e peki şimdi destek veren ülkeler başta Amerika,Rusya değil mi?e peki neden bu kadar uğraşıyolarda ülke ayakta?çünkü halk neyin ne oldugunu biliyor.aslında sen ben bişey bildiğini sanan insanlarız bu konuda orada yaşayan insanlarla kıyaslanırsak.çünkü senin yaşamadığın şeyleri yaşıyolar dolayısıyla senin bilmediğin şeyleri biliyorlar.

bu kadar önyargılı olacağına bir git gez araştır derim.nihal atsız düşünceleri çözmez pkk sorununu,sorunu katlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atillla
    Atillla's avatar
    Erkek
    Gönlümden gecenleri hissettiklerimi yazıyorsun xz sana katılıyorum ,ve sana yazılan cevaplarıda bakıyorum tartısmaya gelmez .

Bilgi güctür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

JohnD bunu yazdı:
    ne yapcaz lan biz bunlarla

öldür öldür bitmiyo a.q şifremi mi yazsak bide öylemi öldürsek :D

:D

DOM..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

xz bunu yazdı:

yetmez , yetişmez böyle bitmez bu. 20 senedir üst düzey sorumlularını öldürüyorlar ama yeni sorumlular buluyorlar çünkü kürt halkı askere gönderir gibi evlatlarını pkk ya gönderiyor ( allah aşkına , tanrı adına bi kürt tanıyorum ama çok iyi bir insan geyiği yapmayın şindi ). pkk nın bir kurtuluş olmadığını anlamalarını beklemiyoruz, onların ordusu da pkk. geleceklerini pkk nın kuracağı devlette görüyorlar, senin başbakanına bu şehre giremezsin diyorlar, orduna işgalci diyorlar . Götleri sıkışıncada dialogdan bahsediyorlar, ne diyaloğu lan ? milyon tane insan müsveddesi kuyruklu kürdü ikna etmeye mi çalışcaz birde ??? Halkı terör örgütünü destekleyemez hale gelene kadar cezalandırmadıktan sonra ayrılıkçı ayaklanmalar asla bitmemiştir. 8 tane ciğeri beş para etmez kürdü "üst düzey" diye öldürmüşün neye yarar , yenilerini koydular bile yerine sen sevinedur

gidip tunceli, diyarbakır , hakkari ... ayrılıkçılık fikri güden , devletimizin birliğine isyan eden nekadar şehir, köy, kasaba varsa taş üstünde taş , omuz üstünde baş koymamak gerek ki hizaya gelsinler, tevbe etsinler , diz vursunlar artık  ne diyorsanız adına ve bu savaş bitsin , zaferimizle noktalansın .Bunlara destek veren ne kadar "özgürlük savaşçısı" varsa meydanlarda sallandıracan vinçle , özgürleşene kadar madem anadilde eğitim diyorlardı, malum anladıkları dil bu . Eğer başta bir devlet olaydı , Türk devleti kendi kararını verebilir konumda olaydı, her bağımsız ve güçlü devletin yapacağı budur, tarihte de hep bu olmuştur. Bakınız israil, rusya, çin, ingiltere, ispanya ... ayrılıkçı isyanlarla nasıl savaşmışlar , bölücü teröriste karşı nasıl savaş kazanmışlar. Osmanlı ayrılıkçı isyan çıkaran , balkanlarda olsun ortadoğuda olsun nasıl bastırmış ayaklanmayı  , açın bakın okuyun kardeşim. Orada Türk devletine karşı ayaklanmış bir halk var ve hergün daha cesurlar , daha tehtidkarlar siz halaaa barış insanlık diye durun

şindi çıkıp denyo gibi kürt türk kardeştir demeyin bide , diz vuracak ya da ölecek . düşmanın adı kürt olsada marslı olsa da bu hizaya getirmedikten sonra varlığın ve canın tehlikededir 

Aynen katılıyorum. Diyoruz diyoruz ama boşa. Millet hala Türk-k.rt kardeştir, ayıran kalleştir gibi beyinden yoksun cümleler sarfetsin...

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:

Aynen katılıyorum. Diyoruz diyoruz ama boşa. Millet hala Türk-k.rt kardeştir, ayıran kalleştir gibi beyinden yoksun cümleler sarfetsin...
    sen katıladur..siz kendi görüşünüzden,kendi etnik kimliğinizden olmayan insanları 2. sınıf insan hatta terörist,canaavr olarak görürseniz size karşı bir tehlike yok,siz tehlikenin kendisi oluyosunuz.

illa öldürmeliyiz asmalıyız kesmeliyiz git öldür madem,aslansınız siz..

hangi ülkenin milliyetçisisiniz?bana bunun cevabını verin.açıklıyorum açıklıyorum anlamıyosunuz şu sorunun cevabını istiyorum;

biliyosunuz pkk zamanında otobüsler durdurup kimliklerine bakıp batılı olanları öldürüyordu.sebebi onlar Türk.

e tamam sen de diyosun ki onlar kürt bunlarla yaşanmaz ne farkın kaldı pkk lılardan amerikanın ekmeğine yağ süren iki taraf oluyosunuz.,sonra devam ediyosunuz yecuc mecuc gibi bekliyolar,fırsat kolluyolar ( nasıl fırsatsa artık ) bilmem ne,zamanın bütün büyük devletleri osmanlı,bilmem ne böyle yapmış (Bilindiği üzere Osmanlı Devleti Natoya ve birleşmiş milletlere üyeydi (!)hani o zaman ki dengeler hala duruyor ya?)biz de böyle yapalım!

sözde anti pkk lısınız! ya bırakın Allah aşkına Amerikanın bugün gerçekleştirmeye çalıştığı BOP hayalinde  neler var.Büyük Ermenistan,Kürdistan,Büyük israil..Şimdi kardeşim Amerikanın gerçekleştirmek istediği bu projede  kürtlere ayrı bir devlet kurmak istiyor.Dolayısıyla Türkiye'yi bölmesi lazım.E peki iki millet yan yana yaşayamayacak durumda birbirine düşman olduktan sonra sizce zormu bu?insanlar ayrı gayrı istemedikten sonra nasıl böleceksin arkadaşım sen bir ülkeyi?Bütün kürtleri öldürürüz diyorsun;

tamam diyelim yaptık ülkemdeki kürt yurttaşların nüfusu düştü%10 a onlarda canını kurtardı ırak'a kaçtı.

hatta o %10 luk kesimde sınırda mayına basıyor bazıları yolda açlıktan ölüyor bazıları sınırda öldürülüyor hepsi ölüyor yani ( ruhunuz gıdıklandı eminim şu cümleden ).sorun bittimi?bütün kürtleri öldürdük  sonra ne olur? bana biriniz cevap verin bakalım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Bitmiyor itler Bitmiyooooooooor!!!!!!!

Yakalım hepsini şöyle birşey olabilir hani bir yer istiyorlar ya bu bölücü ibneler verelm küçük bi yer tıkayalım oraya ambargo uygulayalım açlıktan hastalıktan gebersin pislikler kurtuluruz!

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

Bitmiyor itler Bitmiyooooooooor!!!!!!!

Yakalım hepsini şöyle birşey olabilir hani bir yer istiyorlar ya bu bölücü ibneler verelm küçük bi yer tıkayalım oraya ambargo uygulayalım açlıktan hastalıktan gebersin pislikler kurtuluruz!

Seviyesi Düştü Tartışmanın, Hoca Tavukmu kesiyon. Nedir Öldürelim Keselim, Bre Allahtan Korkmaz herif, Bişey bilmiyorsan Bari Öğrenmek adına Sus Takipte kal. Eskiden de Öldürüyordu senin gibi düşünenler ne oldu, Fatura Senin Gibileremi Çıktı, Fatura Fakir Halka çıktı. Doğulusu Batılısı Herkesin Evine Ateş yağmadımı, Ortada Bir Savaş yok. Zihin Körlüğü var, Sanki Lollipop Şekerini Elinden almak isteyen vardı değilmi, Ne Diye Kürtler le Uraşır Senin Gibiler Anlam Veremiyorum.

Night7 Bunu Kafanıza Sokmasanızda Sokacaksınız, Zorlansanızda Sokacaksınızki Nedir Biliyormusun, Türkiyede Her kes Birinci Sınıf Vatandaştır. Türkiyede Bir Kesimin İstediği Gibi Kimse Yaşatılmayacaktır, Her kes Hür ve Yasalar Nezdinde Türkiyeyi Sonuna Kadar Yaşayacaktır. 

Yeter yahu yemişim Kürdünüzü Türkünüzü, Gına Geldi yahu. Kısası Pkk yı Bitirmenin Yolu Bellidir, Kışkırtanlar Bu Sefer Kışkırtamayacaklar, Kimseyide Bu Ordu Kesmeyecek, Kesemeyecek, Düşmanamı Yolluyon nedir, Kendi Halkını Kesen Bir Ordu Olabilirmi.?

Bari Mantıklı şeyler yazın yahu.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 17946 Toplam Mesaj: 105