folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Polisin Harbiye'de Ki Müdahalesi

Polisin Harbiye'de Ki Müdahalesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    kassiopeia bunu yazdı

şu görüntülüre bakıp hala polisin burdaki tutumunu ve yaptıklarını savunanlar ne kadar nefret ve kin doluymuşsunuz ya !

şu muamele hayvanlara yapılsa ( köşeye sıkıştırıp dövmek, eziyet etmek, tazyikli su dökmek vs. vicdanın sızlar, ağır söversin  ) için acır, İNSAN oradakiler ! ayıp..

Hocam öncelikle oradakiler köşeye sıkışmış değil , yolun devamı olduğu halde  kaçmıyorlar yere çöküyorlar yada işyerlerine giriyorlar..

Ayrıca devlet her zaman yumuşak yüzünü gösterirse kamu düzeni diye birşey kalmaz.. Sizin mantığınızla olaya bakılıırsa hırsızlık suçu işleyen biri eğer ihtiyacı olduğu için hırsızlık yapılmışsa ceza verilmesin - hapse atılmasın (Hukuken en fazla cezada indirim yapılıyor bu durumda.) denilir ki bu durumda kamu düzenini korumak imkansız hale gelir.. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi

desteklemeye başladım 1-2 aydır artık silah zoruyla bu devletın yıkılması gerektigine inanıyorum bu saaten sonra kimden ne gider bilinmez.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

iyi yapmış polis..

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Zekeriya Öz'ü de alsın mı beyler polisler ne diyosunuz ?

konuya cevap yazan arkadaşın birinin polis kardeşi veya polis olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim sanırsam.

90'larda yürüyüş yapan bir çevik yürüyüşü vardır ki artık polislerden bunu bekliyorum şahsen.

eğer biraz mesleklerine saygıları varsa her gün bi yere sürülmeyi kara leke olarak görmeliler kendileri için.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

iyi yapmış polis..

En kısa zamanda benzerinin başına gelmesi, bir anda "provakatör, terörist, vatan haini, vs." şeklinde itham edilip ne olduğunu bile anlamadan, neyi kime karşı savunduğunu bilmeyen "benzerlerin" tarafından al aşağı edilmen, ve arkandan aynı benzerlerin tarafından "iyi yapmış polis" denmesi dileğimle.

Şiddeti savunan küçük beyinlere karşı düşüncem ne yazıkki budur.

Son günlerde olan olayların özeti bu aslında, siz yolsuzluklarını örtbas edip götünü kurtarabilmek için iç savaş çıkartmayı göze alabilecek kadar "dürüst", "ak", "vatanını seven" götoşların ekmeğine yağ sürmeye ve onlardan zerre kadar şüphe duymayı aklınıza bile getirmeyecek kadar bölünmüş, ayrıştırılmış, sınıflandırılmış, itaatkâr köleler olmaya devam ettikçe arkanızdan "iyi yapmışlar" diyenler çok olacaktır.

Hocam ben bu yaşıma kadar geldim hiçbir partiye üye falan olmadım , aidiyet duygusu yaşamadım yada faaliyetlerine katılmadım , bunları da kalkıp beni o cu yada bu cu diye itham etmemen ve düşüncelerimin tamamen tarafsız bir gözle olduğunu görmen için söylüyorum..

Şiddeti savunan küçük beyinler demişsin ki bende buna katılıyorum şiddeti savunanlar küçük beyinlidir ve o topluluk şiddet içeren eylemler yapıyordu ve devlet güçleride üstüne düşeni yapıp müdahale ediyordu..

Ak parti içinde yolsuzlukların olmuş olabileceğini bende düşünüyorum fakat bunu protesto için gidip kimseye taş atmam , molotof atmam yada yakıp yıkmam sandıkta vicdanım ne diyorsa ona göre oy kullanırım.. 

Bu yazdığınız mesajı kafanız sakinken bir okuyun bakın son satırları tamamen hakaret ve nefret içerikli..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı

desteklemeye başladım 1-2 aydır artık silah zoruyla bu devletın yıkılması gerektigine inanıyorum bu saaten sonra kimden ne gider bilinmez.

Devletin yıkılması ? Hükümetin desen dahi bu anayasal bir suç iken devletin yıkılmasından bahsediyorsun...

Zaten seni şimdiye fişlemişlerdir o ayrı bir konu da burada bunu yazacak kadar cesursun demek :)

Bu devletin o kadar güvenlik gücü ve silahlı kuvvetleri var , kimden ne gideceği belli kardeş güvenlik kuvvetleri seni  öldürür geriye kalan seninle aynı düşüncede iseler erkek  yakınlarını millet linç eder , ve yine belirteyim seninle aynı düşüncede iseler bayan yakınların içinde bir güzellik düşünürler şüphesiz :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı

Devletin yıkılması ? Hükümetin desen dahi bu anayasal bir suç iken devletin yıkılmasından bahsediyorsun...

Zaten seni şimdiye fişlemişlerdir o ayrı bir konu da burada bunu yazacak kadar cesursun demek :)

Bu devletin o kadar güvenlik gücü ve silahlı kuvvetleri var , kimden ne gideceği belli kardeş güvenlik kuvvetleri seni  öldürür geriye kalan seninle aynı düşüncede iseler erkek  yakınlarını millet linç eder , ve yine belirteyim seninle aynı düşüncede iseler bayan yakınların içinde bir güzellik düşünürler şüphesiz :)

sizinkiler için bi güzellik düşünmüşler zamanında belli burda yazı yazmanı sağlamışlar hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı

sizinkiler için bi güzellik düşünmüşler zamanında belli burda yazı yazmanı sağlamışlar hocam :)

Benim sülalemde hiçbir kimse devlete düşmanlık etmediği için öyle birşey olmadı..

Hani o değil de sadece bu kısım zoruna gitti ve buna mükabil mi cevap verdin ? Yani devlet düşmanı olduğunu kabul ettin , doğru anlamış mıyım ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Hocam ben bu yaşıma kadar geldim hiçbir partiye üye falan olmadım , aidiyet duygusu yaşamadım yada faaliyetlerine katılmadım , bunları da kalkıp beni o cu yada bu cu diye itham etmemen ve düşüncelerimin tamamen tarafsız bir gözle olduğunu görmen için söylüyorum..

Şiddeti savunan küçük beyinler demişsin ki bende buna katılıyorum şiddeti savunanlar küçük beyinlidir ve o topluluk şiddet içeren eylemler yapıyordu ve devlet güçleride üstüne düşeni yapıp müdahale ediyordu..

Ak parti içinde yolsuzlukların olmuş olabileceğini bende düşünüyorum fakat bunu protesto için gidip kimseye taş atmam , molotof atmam yada yakıp yıkmam sandıkta vicdanım ne diyorsa ona göre oy kullanırım.. 

Bu yazdığınız mesajı kafanız sakinken bir okuyun bakın son satırları tamamen hakaret ve nefret içerikli..

Ciddi cevap yazmaya gelmiştim, birşeyler anlatacaktım, örneklerle yanlış düşündüğünü gösterecektim ama bir üstteki mesajlara bakınca ana bacı modunda laf sokmalara girmiş basit birisi olduğunu gördüm, sana harcayacak zamanım yok ne yazıkki.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 4416 Toplam Mesaj: 59