folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Polisin Harbiye'de Ki Müdahalesi

Polisin Harbiye'de Ki Müdahalesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

tamamen meşru abi.

eylemi adam gibi yapsınlar, polis durup duruken kimseye bu kadar ağır saldırmaz.

dokunursanız, dokunurlar tepkisi.

k.bakmayın.. at gözlüğü ile bakmamak gerekiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı

Devrimci Halk Kurtuluş Partisi-Cephesi

desteklemeye başladım 1-2 aydır artık silah zoruyla bu devletın yıkılması gerektigine inanıyorum bu saaten sonra kimden ne gider bilinmez.

Devletin yıkılması ? Hükümetin desen dahi bu anayasal bir suç iken devletin yıkılmasından bahsediyorsun...

Zaten seni şimdiye fişlemişlerdir o ayrı bir konu da burada bunu yazacak kadar cesursun demek :)

Bu devletin o kadar güvenlik gücü ve silahlı kuvvetleri var , kimden ne gideceği belli kardeş güvenlik kuvvetleri seni  öldürür geriye kalan seninle aynı düşüncede iseler erkek  yakınlarını millet linç eder , ve yine belirteyim seninle aynı düşüncede iseler bayan yakınların içinde bir güzellik düşünürler şüphesiz :)

sizinkiler için bi güzellik düşünmüşler zamanında belli burda yazı yazmanı sağlamışlar hocam :)

Benim sülalemde hiçbir kimse devlete düşmanlık etmediği için öyle birşey olmadı..

Hani o değil de sadece bu kısım zoruna gitti ve buna mükabil mi cevap verdin ? Yani devlet düşmanı olduğunu kabul ettin , doğru anlamış mıyım ?

hocam 1-2 aydır öyle düşünüyorum bu benım fikrim kendileriyle hiç bi ilgim yok devlet insanları öldürüp hiç bişey olmamiş gibi davranmaya devam ettigi sürece devlete oo gözle bakmak zorunda kalıyorum kalıcam , hükümet demedim artık adamlar devletin heryerine kendi adamlarını soktugu için devlet dedim , neyse daha yorum yazmıcam çirkefleşmeyi kendime yakıştırmıyorum iyi geceler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

Hocam ben bu yaşıma kadar geldim hiçbir partiye üye falan olmadım , aidiyet duygusu yaşamadım yada faaliyetlerine katılmadım , bunları da kalkıp beni o cu yada bu cu diye itham etmemen ve düşüncelerimin tamamen tarafsız bir gözle olduğunu görmen için söylüyorum..

Şiddeti savunan küçük beyinler demişsin ki bende buna katılıyorum şiddeti savunanlar küçük beyinlidir ve o topluluk şiddet içeren eylemler yapıyordu ve devlet güçleride üstüne düşeni yapıp müdahale ediyordu..

Ak parti içinde yolsuzlukların olmuş olabileceğini bende düşünüyorum fakat bunu protesto için gidip kimseye taş atmam , molotof atmam yada yakıp yıkmam sandıkta vicdanım ne diyorsa ona göre oy kullanırım.. 

Bu yazdığınız mesajı kafanız sakinken bir okuyun bakın son satırları tamamen hakaret ve nefret içerikli..

Ciddi cevap yazmaya gelmiştim, birşeyler anlatacaktım, örneklerle yanlış düşündüğünü gösterecektim ama bir üstteki mesajlara bakınca ana bacı modunda laf sokmalara girmiş basit birisi olduğunu gördüm, sana harcayacak zamanım yok ne yazıkki.

Herşey tartışılır ama biri kalkıp devleti yıkmaktan bahsediliyorsa mevzunun rengi çok değişir kardeş.. Ve helal olsun bu tavrımla basit biri olduğum kanaatine vardığın için..

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı

desteklemeye başladım 1-2 aydır artık silah zoruyla bu devletın yıkılması gerektigine inanıyorum bu saaten sonra kimden ne gider bilinmez.

Devletin yıkılması ? Hükümetin desen dahi bu anayasal bir suç iken devletin yıkılmasından bahsediyorsun...

Zaten seni şimdiye fişlemişlerdir o ayrı bir konu da burada bunu yazacak kadar cesursun demek :)

Bu devletin o kadar güvenlik gücü ve silahlı kuvvetleri var , kimden ne gideceği belli kardeş güvenlik kuvvetleri seni  öldürür geriye kalan seninle aynı düşüncede iseler erkek  yakınlarını millet linç eder , ve yine belirteyim seninle aynı düşüncede iseler bayan yakınların içinde bir güzellik düşünürler şüphesiz :)

sizinkiler için bi güzellik düşünmüşler zamanında belli burda yazı yazmanı sağlamışlar hocam :)

Benim sülalemde hiçbir kimse devlete düşmanlık etmediği için öyle birşey olmadı..

Hani o değil de sadece bu kısım zoruna gitti ve buna mükabil mi cevap verdin ? Yani devlet düşmanı olduğunu kabul ettin , doğru anlamış mıyım ?

hocam 1-2 aydır öyle düşünüyorum bu benım fikrim kendileriyle hiç bi ilgim yok devlet insanları öldürüp hiç bişey olmamiş gibi davranmaya devam ettigi sürece devlete oo gözle bakmak zorunda kalıyorum kalıcam , hükümet demedim artık adamlar devletin heryerine kendi adamlarını soktugu için devlet dedim , neyse daha yorum yazmıcam çirkefleşmeyi kendime yakıştırmıyorum iyi geceler.

Hayat senin hayatın kardeş ben sadece yanlış yolda olduğunu hatırlatmak istedim.. Çirkefleşmeyi kendime yakışıtıramıyorum yazmışsın eğer öyleyse ki umarım öyledir devlet düşmanlığı en büyük çirkefliklerdendir ..  Size de iyi geceler..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yerinde bir müdahale,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Polisi askeri düşman olarak görüyorsunuz , adamlar kendilerine verilen görevi yerine getirmekle mükellef , birileri oyunlar oynuyor sizde buna aley oluyorsunuz. adamlar gündemleri değiştiriyor kendi siyasetleri için uğraşıyorlar , ne oldu yolsuzluğa , ses kayıtlarına , ne oldu şehit olan askerlere , ne oldu molotof atılıp yanarak ölen Serap'a ? 

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı
    kasv4 bunu yazdı

Hayat senin hayatın kardeş ben sadece yanlış yolda olduğunu hatırlatmak istedim.. Çirkefleşmeyi kendime yakışıtıramıyorum yazmışsın eğer öyleyse ki umarım öyledir devlet düşmanlığı en büyük çirkefliklerdendir ..  Size de iyi geceler..

şu kafayı bi atlatamadınız yıllardır tipik müslüman kafası herkes yanlış bitek siz doğrusunuz herkesi doğru yola çekmek istiyorsunuz görence sanıcak meleksınız konuşmucaktım yorum yapmıcaktım hocam yaptırıyorsun "hocam" diyorum saygı çercevesinde bak saygımı kaybetmedım sen kendini çok büyük görüyorsun herşeyi bildigini sanıyorsun önce at gözlüklerini çıkartıp hayata bakmayı denemelisin tavsiye ediyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

beyler fikirlerinizi zihninizde yaşayın etraf tekin değil.

insanların avatarından, cümlelerinden nasıl meslekleri ve kişilikleri olduğunu anlayabilirsiniz

burda bişeyler yazarak bu adamları değiştiremezsiniz  :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

At gözlüğüyle baktığım noktayı söyle ki hata mı göreyim..

Ayrıca herşeyi bildiğimi iddia etmiyorum , mutlak doğru olduğumu da söylemiyorum ve bununla beraber doğru bildiğim neyse onu dile getiriyorum..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit

angelofhope tarafından 14/Mar/14 22:21 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
Toplam Hit: 4417 Toplam Mesaj: 59