Polo 1.4 TSI Vs 1.6 Dizel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

opel astra 2012 13cdti düşündün mü hocam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

cliooooo  :D 

az kaliteden ve  konfordan düş cebinde para kalsın :D

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

ww nin tr deki çılgın fiyat politikası varken gerek var opel astra ya yazıl bence

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    tR0jaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı

dsgli olanı al hocam

bir de 2. el alsın da o dsg daha rahat patlasın elinde :)

ne alaka ? Senin şimdi "0"dan bir araban olsa dsgli sattığın adama elinde patlaması için mi satıyorsun ? 

Ben daha yeni DSGli araba aldım çok şükür bir sıkıntısı yok. Önyargılı davranmayın bence bu konularda, tamam her DSGli araba alınmaz ama temiz araba elbet bulunur ve alınır. 

* 1.4 TSI'lerinde DSGli olanları var diye biliyorum onlara da bakabilirsin.

doğuş oto ve vw dsg şanzımanı bildiğin türkiye halkı üzerinde denedi.

bizim enayilerde 6 ay sıra bekleyip aldılar bu otomobilleri. araştırın biraz interneti hergün onlarca şikayet var.

amerika piyasasındaki dsg'li araçlara vw bu yüzden 10 sene şanzıman garantisi veriyor, 10 sene... bizim halk ise 2 senelik garanti döneminde bile doğru düzgün hizmet alamıyor.

gidin alın abi ne diyeyim, güle güle kullanın.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1.4 benzin de beni çok yorar mı diye düşünmekteyim.

istediğim gibi binebilecekmiyimki.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    tR0jaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı

dsgli olanı al hocam

ne alaka ? Senin şimdi "0"dan bir araban olsa dsgli sattığın adama elinde patlaması için mi satıyorsun ? 

Ben daha yeni DSGli araba aldım çok şükür bir sıkıntısı yok. Önyargılı davranmayın bence bu konularda, tamam her DSGli araba alınmaz ama temiz araba elbet bulunur ve alınır. 

bizim enayilerde 6 ay sıra bekleyip aldılar bu otomobilleri. araştırın biraz interneti hergün onlarca şikayet var.

amerika piyasasındaki dsg'li araçlara vw bu yüzden 10 sene şanzıman garantisi veriyor, 10 sene... bizim halk ise 2 senelik garanti döneminde bile doğru düzgün hizmet alamıyor.

Denedi veya denemedi, DSG ile ilgili bir çok konu okudum ve birazcık bilgim var 2009-2011 arası DSGlerde sıkıntı var ama neden var zorlanmadan dolayı oluşan problemler oluyor 2012 ve üzerlerinde bir sıkıntı ile karşılaşan pek yok aracı çok zorlamadığı sürece. Enayi kelimesi biraz fazla oluyor bence orada biraz dikkat etmelisin. Herkesin kendisine göre bir bütçesi vardır ve bu paralara alman arabası alınabilir DSG veya manuel orası kullanıma göre değişir. Garanti olayı ise 2 sene veya KM bazlı garanti veriyorlar, ve bugüne kadar garanti ile ilgili de problem yaşayan hiç görmedim duymadım. 

Merak etme DSG aldık kullanıyoruz ve "enayi" değiliz. :)

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    tR0jaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    tR0jaN bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı

dsgli olanı al hocam

Denedi veya denemedi, DSG ile ilgili bir çok konu okudum ve birazcık bilgim var 2009-2011 arası DSGlerde sıkıntı var ama neden var zorlanmadan dolayı oluşan problemler oluyor 2012 ve üzerlerinde bir sıkıntı ile karşılaşan pek yok aracı çok zorlamadığı sürece. Enayi kelimesi biraz fazla oluyor bence orada biraz dikkat etmelisin. Herkesin kendisine göre bir bütçesi vardır ve bu paralara alman arabası alınabilir DSG veya manuel orası kullanıma göre değişir. Garanti olayı ise 2 sene veya KM bazlı garanti veriyorlar, ve bugüne kadar garanti ile ilgili de problem yaşayan hiç görmedim duymadım. 

Merak etme DSG aldık kullanıyoruz ve "enayi" değiliz. :)

güle güle kullan kardeş. dikkat et çok zorlama ama. asdfasfdsf

husnuweb tarafından 09/Oca/15 01:46 tarihinde düzenlenmiştir

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocalar 1,6 dizel için kapora vermişler

diğer 1,6 şuan dsg

benim bildiğim honda dan sonra en iyisi dsg ama beş binde bir bakım gerekiyormuş

gerçeği söylemek gerekirse manuel vitesi hiç sevmiyorum.

yeni alacağım arabayi da uzun süre kullanacağım için pek zorlamayacağım.

17 nakit var 44 gibi bir fiyata almak ile 37 ye almak arasi çok fark var buyüzden 

iyice hesap yapmak gerekiyor yillik 13 bin km yi pek geçeceğimi sanmiyorum ama geçersem dizel avantajını

gösterecek

PanxeR tarafından 09/Oca/15 02:12 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

10.bin km üstüne çıkmayacaksaN porsche 911lere bak derim güzel konforlu arabadır. Herkes yazıyo bişeyler hocam araba ruh işidir hangisini almak istiyosan onu al millete sordukça aklın iyice bulanır 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Hala polo diyor yav,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
Toplam Hit: 6233 Toplam Mesaj: 65