Polo 1.4 TSI Vs 1.6 Dizel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocam uzun yol yapmıcaksan benzin al 

polo candır ya 8 senelik 1.6 benzin vardı araba taş gibi bir kere yolda bırakmadı bakımını yaptırdın mı bir sıkıntı çıkarmaz 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

alamadın mı halen hoca euro yükselirse kafadan 50k olur o rakam...

hocam trendline dan comfortline a geçtğim için şubat son haftası veya mart ilk haftası bende olacak şuan vw da sabit kur kampanyası var inşallah devam ederse 44 bin den alırım yoksa 45.500 tl ye gelecek bana.

overlocker bunu yazdı

hocam uzun yol yapmıcaksan benzin al 

polo candır ya 8 senelik 1.6 benzin vardı araba taş gibi bir kere yolda bırakmadı bakımını yaptırdın mı bir sıkıntı çıkarmaz 

hocam yılda maksimum 10 bin yaparım oyüzden benzine devam

http://i.imgur.com/yqeViAB.jpg

PanxeR tarafından 26/Oca/15 23:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam umarım içinize siner, hayal kırıklığına uğramazsınız. Ama tahmini o arabayı ortalama 5,5-5,7 lt/100 km gibi bir yakıt tüketimi ile kullanacaksınız gibi geliyor bana. Otomatik vitesli ise rakam biraz daha yükselebilir.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Hocam umarım içinize siner, hayal kırıklığına uğramazsınız. Ama tahmini o arabayı ortalama 5,5-5,7 lt/100 km gibi bir yakıt tüketimi ile kullanacaksınız gibi geliyor bana. Otomatik vitesli ise rakam biraz daha yükselebilir.

hocam şöyle ki zaten kagıt üstündeki değerlere asla erişemeyiz fakat 2 araba arasındaki farkı hesaplayabiliyorum.

diyelim 20 kr ile 30 kr yazıyor tüketim bu demekki gerçek hayatta biri 25 yakacaksa digeri 35 yakacak kullanıma göre.

PanxeR tarafından 27/Oca/15 01:24 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeni Fiesta 1.4 TDCI Titanium X paket ile yollara ve araba kullanmaya tekrardan aşık olabilirsin :) Aracı aldım 2 hafta içinde 15 bin km yaptım periyodik bakıma götürmeye utandım 2 haftalık aracı :D Tabi bütçe meselesi biraz da bütçede artış ister.

Anti Envato
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kaparike bunu yazdı

Yeni Fiesta 1.4 TDCI Titanium X paket ile yollara ve araba kullanmaya tekrardan aşık olabilirsin :) Aracı aldım 2 hafta içinde 15 bin km yaptım periyodik bakıma götürmeye utandım 2 haftalık aracı :D Tabi bütçe meselesi biraz da bütçede artış ister.

hocam o kadar yol yapmıom yapsam zaten alternatiflere yönelirdim , fakat fiesta bana hiç hoş gelmiyor yani tekme atsam içe çökecek gibi duruyor. + ford un kendi servisinde çalışan abiler var bizde bakım pahali diyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

DSG'ler defolu olduğu için 5-6 ülkede toplatıldı. DSG'nin wikipedia sayfasından bakabilirsin hocam. DSG düşünüyorsan biraz daha araştır derim.

Edit: Almışsın heralde hocam, hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim, iyi günlerde kullan.

MaviEkran tarafından 27/Oca/15 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

Fiestanın sürüş dinamikleri çok övülüyor ciddi manada bu arabaya ısınmaya başladım. Sana da hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız binersin inşallah

Ha Ha!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek
    MaviEkran bunu yazdı

DSG'ler defolu olduğu için 5-6 ülkede toplatıldı. DSG'nin wikipedia sayfasından bakabilirsin hocam. DSG düşünüyorsan biraz daha araştır derim.

Edit: Almışsın heralde hocam, hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim, iyi günlerde kullan.

O dediğin olay ilk serilerindeydi sonradan düzeltildi o sorun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek
    EWELANCHE bunu yazdı
    MaviEkran bunu yazdı

O dediğin olay ilk serilerindeydi sonradan düzeltildi o sorun.

Tam olarak emin değilim ama bildiğim kadarıyla 2012den sonra hiç bir sıkıntısı kalmadı. 

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
Toplam Hit: 6229 Toplam Mesaj: 65