Protein Tozu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

16 Yaşındayım 1.77 Boyundayım 62 Kiloyum Boyuma Göre Baya İnceyim Hocalar. Protein Tozunu Çok Öneren Gördüm Bazıları Çok Yanetkisi Var Dedi. Ekşide Çoğu Yararını Söylüyor, Hiç Zararını Söyliyen Olmadı. Siz bu Protein Tozu hakkında Ne Düşünüyorsunuz Kullanmayı düşünüyorumda ?

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek

ben kullanıyorum bi sorun olmadı ama kilo alacaksan gainer al " Hardline ProGainer"

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Antrenmanlardan 2 saat önce 3 yumurta kır iç , 1 saat önce peynir altı suyu iç , antrenmanlardan sonrada haftada 3 gün soslu makarna ye  , kilo alabileceğini düşünüyorum :). Doğal yolları denemekte her zaman fayda var.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    arkadaşlar Antrenman Yapmıyorum Fitness Fln Yok Yani. İstediğim Gögüs'ü Kabartmak Yapılı Gözükmek Ve 5-6 Kg Almak.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Melik bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar Antrenman Yapmıyorum Fitness Fln Yok Yani. İstediğim Gögüs'ü Kabartmak Yapılı Gözükmek Ve 5-6 Kg Almak.
    Çalışmadan olmaz..

Fitness'a yazılıcaksın. Öyle hop diyince göğüs olmuyor :p

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

Melik bunu yazdı:

olmaz :)

2 3 ay fitness yap, istedigin gibi olur, tabi protein tozunuda kullanmayi unutma.. fazla alma, kaldirabilecegin kadar ic, yoksa kilo yapar :D cok pis gögsün kabarir.. 

Parmak bassam olurmu?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

bizim arkadaş protein tozuyla kas yapa yapa 60 kilodan 67 civarına çıktı. sonra 3-4 ay antreman yapmadı. çocuk resmen söndü. 60 kiloya geri düştü.

yani diyeceğim şu ki antremanı bırakırsan geri eski haline dönersin.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam kilo almak için protein tozu önermezler önereren kişilerde bi bokdan çakmamaktadır senin kullanacagın şey gainer dar komplex dir yani 2-3 çeşit protein vardır karbon hidrat felan aklına gelebilecek  bir sürü şey war  kilo aldırmaya yöneliktir süt veya  su ile karıştırılıp kullanılır  zararı felanda yoktur onu diyen sallıyor bunu kullanırsan bi gün arayla 45- dakika spor yapmanıda öneririm dumbell ile  kilo almak için şunlarıda uygılıyabilirsiniz günde 5 ögün  makarna ve plav  gibi tavuk göğüsü yulaf gibi şeyler ye fazla değil ama günde 5-6 ögün yersen istediğin kiloya ulaşırsın yağlanma yapabilir onun için sporda yapmanı öneriyorum ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

bende nerdeyse senin gibiyim 17 yaşındayım 1.80 boyum var 64 kiloyum fakat ince bişi değilim yapılıyım ve önüme yaşıtlarımdan kim çıkarsa çıksın bilek güreşinde normal güreşte devirdim şu ana kadar. vucut çalıştığım falanda yok sen ne kadar yapılı kilolu görünmek istiyosun anlamadım?:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

yav arkadaş başlıyorsunda 5-6 ay sonra hevesin geçince acayip zor oluyor ayananın karşısına geçiyorsun kaslar erimiş durduk yere depresyon..sürekli salona gitmek gerekiyo..e gidelimde hem ayda 80 tl hemde özel şirkette çalışınca amk adm it gibi çalıştırıyor dinlenmeye vakit kalmıyor..e hal böyle olunca zarar ediyorsun eriyorsun..

protein tozu 4.ayda alman gerekiyor ilk 3 ay kuru yavan sütle tatlılarla idare edecen 4 ay protein tozu alıp ağırlığı artırınca kaslı bi yapı ortay çıkacaktır.ama asıl iş ondan sora başlıyor bi gelişme oluyor sonra öyle kalıyor.duruyoor.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

kilo almak istiyorsan protein tozu değil gainer alıcaksın. Optimum un Serious Mass diye bi ürünü var onu şiddetle tavisye ederim ben 3 tane 5.5kg lık paket kullandım 13-14 kilo aldım ama bununla beraber sıkı yemen lazım 2-3 saatde bir yemek yedim ve mass danda günde 3 ölçek içtim ramazanda 66kiloyken şu an 81 kiloyum

Toplam Hit: 5052 Toplam Mesaj: 30