folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Psikolojik Destekmi Almalıyım?

Psikolojik Destekmi Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

yakın zaman önce aşk acısı çekmiş ve bundan kurtulmuş biri olarak bende bişeyler diyim bari kardeşime...

Öncelikle psikolog işine gelelim...TR de psikologluk s.ki tutmuş bi vaziyettedir.Psikologa gittiginde onun seni konuşarak içini açarak, sana tavsiyeler vererek bi takım yöntemler göstererek illetlerden kurtulmanı saglamalıdır.Ama bizimkiler direk uyutucu , seni zombiye çeviren ilaçlar vererek ortalıkta boş boş gezinmeni saglar.İstisnaları varmıdır? varsada ben bilmiyorum :)

Gelelim kızı unutamama konusuna.Şimdi benimde kullandıgım bi takım yöntemler var :) ilk başta saçma gelebilir ama dene belki faydasını görürsün.Öncelikle kendine bi kagıt kalem al ve bu olayı yaşamanın sebebini yaz.Bi çok sebep yaz sana dogru gelen OLUMLU olan bi tanesini seç.Bu seni çok rahatlatır.Örnek vermek gerekirse:

Ben bu olayı yaşadım çünkü

acı çekmem gerekiyodu

kötü biriydim cezam buydu

insanlara çabuk deger vermemeyi ögrendim

bütün cevaplarımın kendi içimde oldugunu ögretti bu bana

gibi seçenekler.Mesela burdan 3. yü seçersen bu seni rahatlatabilir....

Gelelim diger yönteme :D eline bi sopa oklava artık ne bulursan al.Karşınada bi yastık.Yastıgı ona olan Saçma sevgin olarak düşün ve yastıgı paramparça edene kadar döv.

Bi sonraki aşamada da git aynanın karşısına agzın kuruyana kadar ben onu sevmiyorum.O beni haketmiyor.O benim sevgimi haketmiyor.O kötülerine layık. gibisinden şeyler söyle...

Benden bi kaç ufak tavsiye uygulayıp uygulamaması sana kalmış kendine dikkat et bu hayatta bütün cevaplar sende dışardan fazla yardım aramaya çalışma kendi üzerinde çalışarak herşeyi halledebilirsin ;)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    anti depresan çözüm deildir öncelıkle kendı içinde bazı parcaları çözmeye bak.sonra psikoloğa falan gidersin atlatamıosan.antidepresanlar uyutur akılsız gezmeni sağlar:D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    apo olum naptn sn insan bi anlatirdi bize bole bole die, harbiden beterinde beteri varmis yaf baskasini bul unutursun dicem külli yalan imkan yok unutulmuo nedesemde yalan olur ALlah kolaylik versn baska ne diim bi psikologa fln git en iisi sn

imza
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    sen şimdi bunları yazarken üşenmediysen bi psikolojik destek lazım tabi ! .d 

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakerk
    burakerk's avatar
    Erkek

gfb_soldier bunu yazdı:
    -----------------------------
    anti depresan çözüm deildir öncelıkle kendı içinde bazı parcaları çözmeye bak.sonra psikoloğa falan gidersin atlatamıosan.antidepresanlar uyutur akılsız gezmeni sağlar:D
    günde 150 mg EFEXOR XR kullanıyorum en etkili anti depresanlardandır,major depresifim.Tedavi görüyorum.

Az önce çok dikkat isteyen bi oyunda gecenin 2.30unda bi rekor kırdım ve sadece 4 saat uykuyla duruyorum.Bilgisayar mühendisiyim belkide bu nedenle kırığım })

yanılıyosun anti depresan insanlarda uyku geitrmez aksine uyanık tutar 30 nascafe içmiş gibi olrsun yada 5 redbull

-------------------

arkadaşa gelince tavsiyelerime uyarsa kzı gerielde edecektir...Unutma her kız aslında sıradandır,onları sıradışı yapan bizleriz

sonun başlangıcı!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    burakerk bunu yazdı:

gfb_soldier bunu yazdı:
    günde 150 mg EFEXOR XR kullanıyorum en etkili anti depresanlardandır,major depresifim.Tedavi görüyorum.

Az önce çok dikkat isteyen bi oyunda gecenin 2.30unda bi rekor kırdım ve sadece 4 saat uykuyla duruyorum.Bilgisayar mühendisiyim belkide bu nedenle kırığım })

yanılıyosun anti depresan insanlarda uyku geitrmez aksine uyanık tutar 30 nascafe içmiş gibi olrsun yada 5 redbull

-------------------

arkadaşa gelince tavsiyelerime uyarsa kzı gerielde edecektir...Unutma her kız aslında sıradandır,onları sıradışı yapan bizleriz

nıe bende ole yapmıştı o zaman alla alla:D:D 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

yazının ikinci satırında kız,aşk,meşk gbi kelimeler gördüm.devamını okumadım.

bi kız için bırak psikolojik problem yaşamayı,ahanda şu yazdığın yazının 2 satırını bile yazmam.üşenirim bi defa :D

ben sizi anlamıyorum :S

All I need is a possibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

bizde geçtik o yollardan lise aşkları pffff......

Her sabah kalktığında onu düşünürsün, yediğin yemekte onu düşünürsün, doğaüstü güçlerinin olup o kızın ilgisini çekmeyi düşünürsün, uyurken düşünürsün, bir kız gördüğünde düşünürsün felan.....

Bırak hoca ya bizde yaşadık ama (kusura bakma) senin kadar aptalca yaşamadık. Kendine ne zarar veriyon bırak siktir et kızı.. Şimdi diyon unutamayacam o kızı unutamıyom değil mi? Oooo bizde diyorduk zamanında onları ama şimdi hem gülüyorum hemde yüzünü bile hatırlıyamıyorum :D... Bu lise aşkları basit şeylerdir. Güzelliğe bak şirinliğe bak aboo aşık ol.. Gerçek aşk sana kötü gününde, bahtsız zamanında yardım edebilen kişi ile yaşadığın aşktır anam. Oda şimdiiki şartlarda olmadığı için Aşk = 0. Yani sen olmayan bişeye inanıyon bea... :D

Şaka maka harbi bi gün gelecek ulan ben ne malmışım diyeceksin emin ol bundan...  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

yaa "ilerde unutursun, güler geçersin" demenin ne anlamı var aq ? şuan ilerdemiyiz? hayır, şimdiki zamandayız. Siz unut diyince adam unutacak mı? bedne boş zamanlarımda acı çekiyom aq ben anlarım bu adamı işte.Boka batmış  durumdayız aq. Gece sabahladığımda filan sıkıntı basınca dışarı çıkıp koşup bağırasım, sağa sola tekme atasım, oratlığı vurup kırasım geliyo. yapabildiğimiz kadarını da yapıyoz işte. bu işlerin aq ben. Bu nasıl bişedir yaa aq 3 harfi bi aşk, adamın hayatını skiyo :S

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abendrot
    Abendrot's avatar
    Erkek
    arkadaşlar unutmakta çözüm değil yazımın tamamını okursanız konunun aslında unutup unutmamak olduğunu anlarsınız..unuttuğumda bunalımlar depresyonlar geçmicek çünkü kaptırmısım bu girdapa kendimi o döndükce ben tersine dönüorum çok fazla acı veriyor..şaftım kaymış biçimde sabaha kadar deli gibi oturdum dolandım vs..içimde ne kasırgalar kopuyor ne ordular çarpışıyor..çok garip durumlar abi.bu geçirdiğim 1 sene hayatımı kökten kazıdı boktan boktan şeyler yerine dikti mk.başka kızlarla çık demişsiniz..çıktım unutabilirim diye ama bitanesine ufacık bile bi duygu veremedim..onlarla çıkarken bile bi hayvanlık edip onlara o sevdiğim kızı anlattım mk.

Ode To Melancholy.. Acı Ve Şarap..Verebileceğin En Ölümlü Tadı Ver Bana!..
Toplam Hit: 5964 Toplam Mesaj: 55