folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Psikolojik Destekmi Almalıyım?

Psikolojik Destekmi Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Sufi bunu yazdı:
    -----------------------------
    zamanında bana

(17:22) gamzenur: ikimizde istanbulda okursak bol bol gezeriz
    (17:22) gamzenur: tabii istersen

pınar değilmiydi olm karının ismi!?  ^o)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

si@ arkadaş, olan sana olur. bol bol 31 çek, hatta onu düşün çekerken. :)

nefret etmeye bak

ama görüşmemelisin. msnde bile olsa silmelisin. çünkü sevgiliden dost olmaz. öyle yapmazsan devam eder içinde bitmez. belli zaman sonra unutuluyo zaten. bi bakıyosun unutmuşsun.

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaL
    ZaL's avatar
    Erkek
    Öl! ama üzülme..Ben öyle yapıyorum.

2 kelime yanyana gelirde güzel olmaz mı? Sen bunu göremiyorsan,ben sana gösterememki.Tıpkı şuan şurada yazılanlar gibi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirhot
    sirhot's avatar
    Erkek

Suficim :) bak senınle aynı kaderi paylasıyoruz :D yazdını okumadım ama kısa cevap verılen yorumları okudum olayını anladım :S aynı benım olayım. Bır kızı seversın bır adım atarken bıle biz kavramını aklından cıkarmaz bu adımın onun acısından etkısını dusunursun ve herseynı ona baglarsın ama o hayatını yasar soyledıklerı sevgı cumlecıklerı sadece senın kulagında kalır o soyledıgını bıle hatırlamaz. Senın yapacagın ıs kendıne yenı bır msn adresi almak, tel. numaranı değiştirmek, ona ait tum kayıt tutulmus logları sılmektır ve kendını bırseye odaklamak mesela ben kendımı kodlamaya verdım aklıma bıle gelmıyor desem yalan olur ! gelıyor ama diyorum kı ben elımden gelenı yaptım onun ıcın yapacak hıcbırseyım yok...

Psikolojik destek demişsin ben 6 ay boyunca gunde 200ml (Special) lustral mıdır nedır ondan ıctım ne oldu hala adını duysam ıcım bıraz acıyor... 

sana aslında koyan ne bılıyormusun terkedilmek bu kadar severken nasıl terketti? gözümün içine baka baka seni seviyorum dedi nasıl yaptı bunu? bende sana dıyorum kı bu ilişki devam etseydı ve daha da sen yanıp tutuşsaydın ne olurdu? iyiki o senı suanda bırakmıs ve dahada acı cekmenı engellemıs.

Bu arada unutmadan bir kızı unutmak ıcın baska bır kız ıle ılıskıye gırmek gerekir :)

#darkedition.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

ZaL bunu yazdı:
    Öl! ama üzülme..Ben öyle yapıyorum.

Efendim kaç defa öldünüz üzülmemek için .::Reankarnasyon hakkında neler söylemek istersiniz
    .::söylediğiniz sözün arkasında mısınız yoksa sarhoşken yazılan mektup ayık kafa ile okunmaz demeyi mi tercih edersiniz?

:::::

:::

:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:

Efendim kaç defa öldünüz üzülmemek için .::Reankarnasyon hakkında neler söylemek istersiniz
    .::söylediğiniz sözün arkasında mısınız yoksa sarhoşken yazılan mektup ayık kafa ile okunmaz demeyi mi tercih edersiniz?

adadaddaa :D bi numarasın ak :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

geçen sene 2 . ismi nur olan kızın biride resmen agzıma sıçmıştı haci ben senin bi alt modelin gibi bişiydim yani ama okulun son günü gelip karneyi elime verince bişiler dank etti resmen direkten dönmüştüm 10-a fen sondan 3. sü :) sınıfın maskarası olmuştum fizikten felan zorla geçtim ayakta oldugum zamanların tümünde onu düşünüodum okulda çünkü sonuç noldu 1 senede iice gerizekalılalıştım sigara felan kullanmaya başladım sonra alkol felan filan ve knight denen lanet bir oyuna başladım ve bu oyun üzerindende bok gibi para kazanıorum helal mi harammı orası çok kafamı kurcalasada, sabahları okuldan 1 saat önce mezarda geziodum türbeler felan var dualar felan ettim kısacası 1 sene boşu boşuna gitti ve gene bana gelip orospuluk yaptıgı dershaneye gidiyorum biraz geçti gibi yani eskisi deil ara sıra krizi gelio ama pek fazlada deil aklıma getirmemeye çalışıyorum haci hiç deilse öss sonuç kagıdı geldiginde annenin yüz ifadesini düşün insana koyar yani çünkü senden bişiler bekleyen ve ne kadar eziyet çektirsende senin hiç bir zaman kötülügünü istemeyen biri birde o açıdan düşün derim yada sınav adlı filmi izle van damme felan oynuodu bişiler uyanır mutlaka neyse bro biraz içimdeki anlatmaya çalıştım ama anlatımım çok kötüdür bi hatam varsa affola bişiler yazmaya çalıştım ayrıca bana görede psikolojik destek felan saçma gibi sen istemedikten sonra beynini çıkarıp atsan gene bişi deişmez...

Prozac Fan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abendrot
    Abendrot's avatar
    Erkek
    Ay birikir yorgun düşlerimde
    Alır götürür beni sevişmelere
    Fırtına gelir dağıtır geceleri
    Alır savurur beni öpüşlere
    Umudunu ver ellerini okşa
    Sevgilerden bir demet yap
    Gülerek kokla
    Aşklar acıdır hiç yaşanmadıkça
    Yaşam ölümledir
    Kalpler hiç atmadıkça

Ben uçamam sen gelmedikçe
    Açamam içimi ak çiçeklere
    Gün kararır ben uyandıkça
    Atamam kendimi aç gözlerimden

Ölüm büyütür içimde sarhoşluklar
    Düşer dilimden baharlıklar
    Yaşam bütünlenir güneşler çekilince
    Aşklar vurur hep beni de
    Umudunu ver saçlarımı okşa
    Sevgilerden bir demet yap
    Gülerek kokla
    Düşler tatlıdır hep yaşandıkça
    Neşelidir dünya
    Kalpler hep çoğaldıkça

Ben uçamam günler doğmadıkça
    Açamam içimi bulutlara
    Gün boyanır gözler ağlayınca
    Atamam rengini uzaklara

Karanlıklar çoğalıyor
    uykular uyanınca
    Şiişşşt... konuşma

Ben uçamam gün doğmadıkça
    Açamam içimi bulutlara
    Karanlıklar çoğalıyor uykular uyanınca
    Şiişşşt... konuşma
    Gün kararır ben uyandıkça
    Atamam rengini uzaklara

Ode To Melancholy.. Acı Ve Şarap..Verebileceğin En Ölümlü Tadı Ver Bana!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denisato
    denisato's avatar
    Erkek

kaybolan düşler bir kelebek gibidir kaybolup gider ve geri gelmesi muhtemel bir çoğunluk için umutsuzdur ve sen kelebklerini cam çerçeve içinde kalbinde taşıyorsun... sevgiyle kal sevgin ışığın olsun kardeşim...

Karanlıklar çoğalıyor
    uykular uyanınca
    Şiişşşt... konuşma

bu keşmekeş dunyada herkes birbirinin bacısına sulanırken ben kendi dunyamda rahat ve huzurluyum... SAto
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    ilk önce kıza ait ne kadar reesim foto döküman vırt cırt varsa hepsini YOKET. sen onlara baktıkça kalbindeki bişiler nüksediyor. böyle olunca kafana yerleştiriyorsun ben onu unutamam ben sana burdan kısaca ksr bakma NAH demek istiyorum. unutursun anam unutursun hatta o kadar rahatlarsınki unuttukktan sonra yeni yeni AŞK laırın peşinden gidersin. Psikologa gidip görüşsen hem senin açından hemde ailenin açısından çok daha iyi olur. sonuçta geleceğini bir kız yüzünden üstelik senle alay edermişcesine bir adım gelip sonra geri kaçan bir kızla ?? sence mantıklımı mantığımı kullanamıyorum diyorsun. aslında kullanıyorsun ama bunu bir türlü kabullenemiyorsun kardeş....

Living Death
Toplam Hit: 5952 Toplam Mesaj: 55