folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rapid Pre"Nin Haramı Olmaz Mı :)

Rapid Pre"Nin Haramı Olmaz Mı :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

infernaL bunu yazdı:
    -----------------------------

sizler hala kendinizi müslümanmı sanıyorsunuz? araplar size müslüman gözü ile mi bakıyor acaba?

başkasının seni gördüğü gibi olduğunu düşünüyosan çok da iyi bişey sayılmazsın dostum..

boşwer arapları sen.. kendi içini kendin görebilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

pekala 2.soruyu kaldır çöpe at ben zaten kimseyi takmam sadece cevremdeki dinciler dışarıdan laf almamak için başını bağlıyor onun için sormustum yoksa cogu pislik onlarda büyü dedikodu fal.Arapları boşver siz onları musluman olarak görüyormusunuz? yoksa hala din içtedir mi diceksiniz?

peki ilk soru  haram yiyen kul hakkını zinayı namaz kılmamayı oruç tutmamayı yapan biri nasıl müslüman olabilir? kimse ben yapmıyorum etmiyorum demesin herkesin bildiği gibi bunları yapıp 60 yaşdan sonra hacca gidip namaz kılanlar var 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

infernaL bunu yazdı:

pekala 2.soruyu kaldır çöpe at ben zaten kimseyi takmam sadece cevremdeki dinciler dışarıdan laf almamak için başını bağlıyor onun için sormustum yoksa cogu pislik onlarda büyü dedikodu fal.Arapları boşver siz onları musluman olarak görüyormusunuz? yoksa hala din içtedir mi diceksiniz?

peki ilk soru  haram yiyen kul hakkını zinayı namaz kılmamayı oruç tutmamayı yapan biri nasıl müslüman olabilir? kimse ben yapmıyorum etmiyorum demesin herkesin bildiği gibi bunları yapıp 60 yaşdan sonra hacca gidip namaz kılanlar var 

tamam işte başkalarının inancını sorgulayan kendi inancını gerçek anlamda yaşayamaz. sen bırak herkesin Allah'la kendi arasında..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

infernaL bunu yazdı:

tamam işte başkalarının inancını sorgulayan kendi inancını gerçek anlamda yaşayamaz. sen bırak herkesin Allah'la kendi arasında..

işte burda islam politikasıyla çelişiyorsun o zaman cihat neden var bırakın başkalarının inancını bak yine islam ile ters köşeye düştün :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

infernaL bunu yazdı:

işte burda islam politikasıyla çelişiyorsun o zaman cihat neden var bırakın başkalarının inancını bak yine islam ile ters köşeye düştün :) 

neyden bahsettiğini bile bilmiyorum.. cahilim ben.. benle tartısılmaz bile. beni sayma hiç ..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    neyi tartışıyosunuzki hala başkasının parayla aldığı şeyi yürütüp kendin kullanıyorsun sevapmı yani,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

infernaL bunu yazdı:

sizler hala kendinizi müslümanmı sanıyorsunuz? araplar size müslüman gözü ile mi bakıyor acaba?

başkasının seni gördüğü gibi olduğunu düşünüyosan çok da iyi bişey sayılmazsın dostum..

boşwer arapları sen.. kendi içini kendin görebilirsin.

türkler arapları ne olarak görüyorlar sence?medeniyetin gerisinde ve pisler..din Allah ile kul arasındadır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

rapid e kafam monte olsun

iyi de çalınan adam da rapid puan topluyor yeni o da yasadışı şeyler indirtiyor demek ki :D

bakıyom benimkine cayır cayır puan var :D

suçlu rapiddir :D upload etmeyi güzel gösterior yasa dışı şeyler upload ediok sonra indirirken birbirimize düşüok onun bun şifresini düdüklüyok :D

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

diyanete sor hocam. biz fetva veremeyiz değilmi :)ona bakarsak internet haram sayacak bir sürü neden bulabiliriz.

hek yapmakta kul hakkına girer dersek sonu gelmez bunun:-)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Millet marsa nasıl gideriz diye tartışır, biz hala bu at kafalarıyla tuvalete hangi ayakla girsek diye tartışırız. Açıkca yazıyorum, bu gerizekalılıkla bizden bir bok olmaz.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 7655 Toplam Mesaj: 80