folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Redhack AKP'yi İhale İle Satışa Çıkardı.

Redhack AKP'yi İhale İle Satışa Çıkardı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

RedHack hacklemeye devam ediyor. Redhack bu seferde Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) sitesini hackledi.

Daha önce bozuk süt satan firma sitelerini, Adalet Bakanlığını, halka jop ve biber gazını reva gören Emniyet sayfalarını, Diyanet İşleri’nin web sayfasını hackleyen Redhack şimdi de EKAP'ın sitesini hackledi.

RedHack

Kamu ihalelerinin bulunduğu Elektronik Kamu Alımları Platformu sitesinde AKP'yi ihale ile satışa çıkaran Redhack twitterdan yaptığı açıklamada "AKP Halen satışta ve 1TL vereni halen bulamadik=> 1" dedi.

RedHack

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Redhack'in genelde retwittlediği Kizil Can Yıldız'ın sitesinden bir görüntü..

---------------------------------------------------------------------------------------------------

"Bölücü başı Abdullah Öcalan'a tecrit uyguladığını ileri sürerek cezaevlerinde açlık grevi ve ölüm orucu başlatan PKK ve KCK terör örgütü üyelerine destek veren BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Adana'daki halk buluşmasının ardından PKK yandaşları polise saldırırken BDP parti otobüsü polisin üzerini sürüldü."

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/10/29/bdp-otobusunu-polisin-uzerine-surduler

Redhack'in olay ile ilgili twitti.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kendilerince dünyanın en iyi hacking bilgisine sahip PKK' Redhack hacklendi işe bak.

http://redhackgercekleri.blogspot.com/2012/07/redhack-msn-leri-hacklendi-hacklenen.html

Hacklenen MSN adresindeki kişi listesindeki bir kaç kişi..

"hakki.soydan@dtp.org.tr
    insankaynaklari@dtp.org.tr"

Mazlumun yanında Redhack :( Zalimlerin korkulu rüyası :(

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

red hack ince görmüş :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Redhack'in genelde retwittlediği Kizil Can Yıldız'ın sitesinden bir görüntü..

"Bölücü başı Abdullah Öcalan'a tecrit uyguladığını ileri sürerek cezaevlerinde açlık grevi ve ölüm orucu başlatan PKK ve KCK terör örgütü üyelerine destek veren BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Adana'daki halk buluşmasının ardından PKK yandaşları polise saldırırken BDP parti otobüsü polisin üzerini sürüldü."

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/10/29/bdp-otobusunu-polisin-uzerine-surduler

Redhack'in olay ile ilgili twitti.

Kendilerince dünyanın en iyi hacking bilgisine sahip PKK' Redhack hacklendi işe bak.

http://redhackgercekleri.blogspot.com/2012/07/redhack-msn-leri-hacklendi-hacklenen.html

Hacklenen MSN adresindeki kişi listesindeki bir kaç kişi..

"hakki.soydan@dtp.org.tr
    insankaynaklari@dtp.org.tr"

Mazlumun yanında Redhack :( Zalimlerin korkulu rüyası :(

Sitem hep aşinalardan gelür biganeden gelmez
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

@IEFLaM

amacın ne hoca ?

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Neden sadece bir hack olayı olarak düşünmüyorsunuz ? Siyaseti karıştırmasanız olmuyor mu ? Neyse sustum.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Neden sadece bir hack olayı olarak düşünmüyorsunuz ? Siyaseti karıştırmasanız olmuyor mu ? Neyse sustum.

hack siyasi amaçlı olunca,tartışmasıda siyasi olur...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    interfector bunu yazdı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Red Hack haberlerini okuyoruz. Sözde bir zamanlar ''Kökden Devrimci Radikal Hack Grubu'' olarak geçiyordu TBT...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı

Red Hack haberlerini okuyoruz. Sözde bir zamanlar ''Kökden Devrimci Radikal Hack Grubu'' olarak geçiyordu TBT...

kahrolsun bağzı şeyler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    ONEMINUTE bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

hack siyasi amaçlı olunca,tartışmasıda siyasi olur...

Arkadaşım Cw ve Ayyıldız'da siyasi amaç için yapıyolar. Yapsınlar adam gibi bir hack öpeyim ellerinden. Olayın siyasi boyutu zerre kadar umrumda değil. İster pkkya destek versinler isterse maoistlere isterlerse keyfen yapsınlar. Ben işin hack boyutuna bakıyorum. Ve şunu söylüyorum yaptıkları hack gayet güzel olmuş. Hackleyenlerin siyasi düşünceleri ve karakterleri beni ilgilendirmez. Sizinde ilgilendirmesin bence.

Bilişim forumunda hacki hack olarak değilde siyasal boyutuyla tartışacaksak forumu siyaset forumuna çevirelim bence. Zaten fazla bilişim konusu kalmadı. İşimiz gücümüz kalmadı geldik buraya redhack pkk destekcisi bunun konusunu piç edelim. Yok şurda gay konusu var biraz ortalığı karıştıralım. Yapmayın arkadaşlar şu forumda adam akıllı iki kişiyle bir konu üzerine konuşamayacakmıyız. Sizin düşüncenize ters düşün bişeyde neden hemen celalleniyorsunuz. Forum kelimesinin sözlük anlamına bakın lütfen önce.

Dipnot: Hocam söylediklerim tamamen sana itafen değildir. Sadece ilk paragraf senin yazdıklarına itafen yazılmıştır. Kalanları ise içimdekileri dökmemden kaynaklıdır. Üzerine alınmazsan sevinirim :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 8834 Toplam Mesaj: 23