folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Redhack'in Arkasındaki Güç?

Redhack'in Arkasındaki Güç?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Sizce kimdir?

Ulusalcı kesimin tabir ettiği şekilde "halk mı?"

Milliyetçi ve muhafazakar kesimin tabir ettiği şekilde "terör örgütü mü?"

yoksa hiçbirşey mi?

Ek olarak yaptığı veya yaptım şeklinde göstediği eylemleri nasıl buluyorsunuz belli hedefleri ve çizgisi hakkında?

Geçmişi olabilecek bir örgüt en başından beri takip eden varsa bize bir anlatabilir mi? 

Bu dünyada siyasi, politik vb sahalara sürülen kartların sağlamlığı arkasındaki gücün büyüklüğüne bağlıdır ve sevin ama sevmeyin redhack gitgide sağlamlaşıyor.

Not: Normalde konuyu derin konulara açacaktım fakat seviyeli bir ortam olur da birbirimize laf yetiştirmek yerine bildiklerimizi ortaya koyarsak sorun olmayacak diye düşünüyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bence içlerinde Pkk'li de var, Dhkp-c'li de var Ulusalcı da var.

Ama ortak düşman olarak Akp'yi görüyorlar. Yani bence "ortak düşman"a karşı "ortak harekat" şiarıyla hareket ediyorlar.

O yüzden de birbirlerinin siyasi görüşlerini, taraflarını bir kenara bırakmışlar.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

İtiraf Ediyorum : Arkasında ben varım :)))

bychaos tarafından 06/Eyl/13 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

FBI, CIA, Mossad, Interpol adamları aradı ve bulamadı. Arkasında büyük bir güç olmalı :P

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Arkasında TBT var ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde Halk Tv'nin Şu altyazısına çok gülmüştüm :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Saçmalık skype  hiç güvenli değil birşey olduğunda şubede direkt önünüze koyarlar yazısmalarınızı.

Devletin tüm birimlerinde microsoft işletim sistemi kullanılıyor ve bu yüzden zaman gelip istediklerinde microsfttan 

ulaşabiliyorlar.facebook tanda ulaşıyorlar .

redhack e gelirsek fazla v for vendetta izlemiş gibi bir izlenim veriyorlar 

içerisinde sol görüşün çeşitli bölümlerinden kişiler var çoğu zaman fikir ayrılığı da yaşasalar ortak gaye doğrultusunda birleşmişler gibi .Ama ilin özüne gelirsek bir kaç tane dhkp c liden başkası olamaz geri kalan gruplarda o kadar aptal adam var ki bu işi beceremezler . 

Ha nedir bunlar bişi mi yapıyor hiçbirşey yapmıyorlar anonymous taktikleri 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Ama ortak düşman olarak Akp'yi görüyorlar. Yani bence "ortak düşman"a karşı "ortak harekat" şiarıyla hareket ediyorlar.

O yüzden de birbirlerinin siyasi görüşlerini, taraflarını bir kenara bırakmışlar.

oyle olsaydi opet hacklenmezdi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Saçmalık skype  hiç güvenli değil birşey olduğunda şubede direkt önünüze koyarlar yazısmalarınızı.

Devletin tüm birimlerinde microsoft işletim sistemi kullanılıyor ve bu yüzden zaman gelip istediklerinde microsfttan 

ulaşabiliyorlar.facebook tanda ulaşıyorlar .

redhack e gelirsek fazla v for vendetta izlemiş gibi bir izlenim veriyorlar 

içerisinde sol görüşün çeşitli bölümlerinden kişiler var çoğu zaman fikir ayrılığı da yaşasalar ortak gaye doğrultusunda birleşmişler gibi .Ama ilin özüne gelirsek bir kaç tane dhkp c liden başkası olamaz geri kalan gruplarda o kadar aptal adam var ki bu işi beceremezler . 

Ha nedir bunlar bişi mi yapıyor hiçbirşey yapmıyorlar anonymous taktikleri 

Ya adamlar microsoft ürünleri değilde özgür yazılım ( linux ) kullanıyorlarsa?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı

oyle olsaydi opet hacklenmezdi

Opet ile ne alaka hocam, anlamadim ben.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 8410 Toplam Mesaj: 57