folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Redhack'in Arkasındaki Güç?

Redhack'in Arkasındaki Güç?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

hocam bu adamların arkasında bir tek şey var oda marksizim adamlar kendileride söylüyorlar zaten açık açık gücümüzü marksizimden alıyoruz diye evet bu adamlar turkiyedeler üstüne basa basada diyorum türkiyedeler tabiri cazise  gündüz real hayatta mücadeledeler gece ise sanal ortamda bir çogunuz giydirmişiniz yok pkkliler yok dhkpc liler atış serbest giydirin anasini satim kimsede cıkıp demiyor ki arkadaş bu adamlar biz a-b-c örgütüne baglıyız dediler mi demediler eee daha ne varda siz bu adamlara giydiriyorsunuz işiniz gücünüz asmak kesmek kardeşim bir bakın ya bakın bir görün bu adamlar ne yaptılar ve ne yapıyorlar örnekliyeyim 

1-kanser hastası kız tedavisi için gidip bakandan yardım istedi bakan bey kızın eline 3 kuruş para tutuşturup gönderdi birde  pişkin pişkin dikkat etsin orada buyuk para var düşürmesin dedi 

peki redhack ne yaptı olaydan kısa bir süre sonra saglık bakanlıgının sitesini hacklediler şimdi soruyorum size bu adamların yaptıgı nedir ? 

2- gezi parkı olaylarında 5 kişi öldü 8 kişinin gözü cıktı bir ton insanda yaralandı 

peki redhack  ne yaptı egm i hackledi

3-aile ve sosyal politikalar bakanı ne yaptı cıktı sırıta sırıta ülkemizde sokakda yaşayan çocuk yok dedi sizde biliyorsunuz bu ülkede sokakda yaşan açlıkdan sogukdan olen insanlar var cocuklar kendizi kandırmayın yok diyerek

redhack ne yaptı aile ve sosyal politikalar bakanlıgını hackledi

4-bizim yani ögrencilerden aldıkları har(a)çlarla rektörler altlarına milyonluk araba çekti yolsuzluklar yaptı

redhack ne yaptı üniversitedeki yolsuzlukları tek tek günyüzüne vurdu

5-hükümetin kendi savaş kışkırtıcılıgı yüzünden reyhanlıda bomba patladı bir çok insanımız suçu yokken öldü sayın sevgili dış işleri bakanımız kameraların karşısında gülerek haberi verdi (kendi ülkesinde insan ölünce güler mısırda insan ölünce aglar)

redhack dış işleri ve reyhanlı belediyesini hackledi

şimdi giydirin anasını satim ya giydirin terör örgütü diyin kek diyin kak diyin küfür edin edebileceginiz en agır ithamları edin kusura bakmayında arkadaşlar bu söz ''deveyi diken insanı siken yaranırmış'' cuk oturuyor size 

bu adamlar ne yaptılar ya sizimi desteklediler yoksa ceplerini dolduran patronları mı halkı mı destekledir yoksa siyasi cıkarları uruna şov yapıp millete ahkam kesenleri mi

şimdi cıkıcak aramızdan arkadaşlar höyyt sen bunları destekliyon terör örgütüne destek veriyon suçlusun bilmem nesin asalım bunu keselim afaroz edelim diyeceksinizde kusura bakmayın arkadaşlar egri oturup dogru konusmak gerekiyo saçma sapan kafatasçı milliyetçi duygularınız yüzünden bu adamlara kin kusmayın

sezarın hakkı sezara...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Bu adamlara hem komünist, hem PKK'lı demek komik. Komünist olduklarını söyledikleri anda biz PKK'lı değiliz demiş oluyorlar aslında. Komünist sınır kavgasına girer mi sizce :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

RedHack'ı Redhack Yapan sadece medya ne yaptılarki ?

Nerde Hükümet karşıtı birileri var reklamını yapıyor. Adamların yaptığı bişey görmedim.

Sizde Yapmayın reklamlarını burda :D

#....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı

RedHack'ı Redhack Yapan sadece medya ne yaptılarki ?

Nerde Hükümet karşıtı birileri var reklamını yapıyor. Adamların yaptığı bişey görmedim.

Sizde Yapmayın reklamlarını burda :D

sen görememişsin ama 2003 2004 yıllarında trafik şubenin databasesini uçurup cezaları sildiklerini ben biliyorum adamların icratları varki reklam yapıyorlar

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şurada sallayanların alayının eline verebilecek kapasitedeler :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Şurada sallayanların alayının eline verebilecek kapasitedeler :)

Demedi demeyin...

Bu adam Redhack in Bursa kolu sorumlusu :)

edit : 

Yav yok öyle böyle diyenlerin zerre kadar icraatları yoktur. :)

Adamlar birşeyler yapıyor..  zone-h deseniz gov.tr arşivi yapmışlar.

Ddos attıkları zaman basit görürsünüz. 

Ulan DC ile ddos atan zihniyet cercevesi icerisinde eğlenin :)

DC ile en fazla 3 4 kere Ddos atılır sonra firewall dan ip block yer.. 

neyse.. 

Kısaca bu adamların icraatı ortada iyi yada kötü. 

Ama buna emin olun AYT ve WC lilerden kat kat iyi olduklarının ispatıdır. ( en azından domain alıp index atmıyorlar )

HoLyCat tarafından 07/Eyl/13 11:55 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Redhacki savunmak vs değil amacım tarafsizim bazılarınız gibi ama şu botneti basit görenlere hitaben hayatında max kaç victimin oldu ? Olan victimin kaçını elinde tutabildin ? Sanki o kadar kolaymış gibi , insanın ebesi sikiliyor onu kasması bir dert fudlaması bir dert güncellemesi ayrı bir dert.Pazarda satılmıyor ki bu meret gidipde K'larca satın alasın :)

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Redhacki savunmak vs değil amacım tarafsizim bazılarınız gibi ama şu botneti basit görenlere hitaben hayatında max kaç victimin oldu ? Olan victimin kaçını elinde tutabildin ? Sanki o kadar kolaymış gibi , insanın ebesi sikiliyor onu kasması bir dert fudlaması bir dert güncellemesi ayrı bir dert.Pazarda satılmıyor ki bu meret gidipde K'larca satın alasın :)

Hocam irc donemlerinde uyku nedir bilmezdik, yok source derle yok fudlama yap..

Üstüne yetmezmiş gibi java downloader ile uğraş..

Bunları basit gören insanlara ciddi anlamda götüm ile gülüyorum..

Ha birde çıkmazlarmı parasını veririm istediğim yere dalarım! nah dalarsın.. 

HoLyCat tarafından 07/Eyl/13 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

hipokondriyak , kendi belirledigin herhangi bir devlet sitesini veya farketmez herhangi bir sahsa ait herhangi boktan bir siteyi bahsettigin o yontemlerle deface etsene sana 1ay sure veriyorum. Iste ornek bu , yaptim diye bana pm den bildirebilirsin.

emredersiniz derhal

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

böyle birşey gördüm ama nedersiniz bu haber hakkında

http://www.korkusuzmedya.com/gundem/ayyildiz-tim-redhacki-bitirecegiz-dedi-bitirdi-h49334.html

isimleri felan yayınlamışlar kim kimdir diye

1.nci Üye ;
    Rumuzu : Şirin Baba 
    İsmi : Özgür UÇKAN
    Mesleği : Akademik Personel (Bilgi Üniversitesi ) 
    Resimleri : http://hizliresim.com/KnoYYl

2.nci Üye ;
    Rumuzları : MaNYaK ve Kızıl Can Yıldız
    İsmi : Taylan Kulaçoğlu 
    İkamet : Ankara-İstanbul
    Resimleri : Taylan olarak http://hizliresim.com/eNJY9O
    MaNYaK ve Kızıl Can Yıldız olarak http://hizliresim.com/emZqdR

3.ncü Üye ; 
    Rumuzları : LazepeM,MahirChe 
    İsmi : Tünay ŞENTÜRK
    Memleketi :Artvin
    İkameti:İstanbul-Almanya-Adana (Üç Farklı Noktada Yaşıyor değişik zamanlarda)

4.ncü Üye ; 
    Rumuzu : Kartacalı (Kanser Hastası )
    İsmi : Cüneyt AKGÜL
    Memleketi : Adana 
    İkameti : Adana +İstanbul 

mrkps tarafından 28/Şub/14 18:21 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8440 Toplam Mesaj: 57