folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Regal 4K Led Tv Hakkında Görüşleriniz

Regal 4K Led Tv Hakkında Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

Sen burada yazılanları takılma hocam garanti konusunda en iyisi vesteldir .  Çok param olsa Samsung alırım Samsung alamıyorsam ya Phillips alırım ya Vestel alırım.  Regal de Vestel ayarındadır. LG'nin renk paketi felaket kötü.

Bu yazdığın ayip olmuş, sokaktan geçen adamlar ya da fanboylar değiliz. Havaya da sikmiyoruz. 

Flash belleğe birsürü farkli videolar atıp tüm tvleri tek tek deneyip, samsung ve lg arasinda aynı segmentte neredeyse 0 fark olduğunu fark edip lg aldım. Bir senedir çok memnunuz. Evdekini ofise koyup ayni modelin 65" olanini eve alacam durum musait olunca. 

Philips alınmaz diyebilirim, ciddi yazilim problemi var çok yakın arkadaşım aldi iade etti. Regal, vestel, arcelik hakkinin üstünde pahali, bendeki tv sanıyorum 2-3 yillik bir model ama hala güncelleme alıyorum. 

1tb film dolu hddyi bir vestele bir de lgye tak bakalim hangisi ne kadar sürede açıyor, kanal değişim hızlarına bakin. 

ARAP İSTİLASI'na dur demek için Zafer Partisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

@Kaan

Ayıp olan benim söylediklerim değil alışverişini yapmış bir insanın morelini bozmanız. 

Sıkıntı şu ki marka üzerinden direk konuşuyorsunuz işin ehli olsun marka değil model konuşulur bunu bilirsin. Bir fiyat segmenti söyledim Samsung için 6000 lira civarı diye bu demek oluyorki Samsung'un 3000 tl bandındaki televizyonlarını önermiyorum fakat philipsin 3000 tl bandındaki televizyonları Samsung'un aynı banddaki televizyonlarından daha kaliteli. 

Değerlendirirken atladığınız hakikat bu. Samsungun 6000 liralık televizyonu, Lg'nin 4000 liralık televizyonu, Phlipsin 3000 liralık televizyonuna birde Vestelin 2000 liralık televizyonuna flash takıp kıyaslamak orantılı değil. LG'nin hangi televizyonundan bahsediyorsun fiyatı ne kadar modeli ne?  

LG ve Vestel'in film açma hızını aynı fiyat bandındaki televizyonlarda denedim ve Vestel daha iyiydi fakat dediğim gibi marka fanatiği olmaya gerek yok cebimdeki parama göre alışverişimi yaparım. Arkadaşada öyle tavsiyede bulundum Oled olmadığı sürece LG almasını tavsiye etmiyorum.

Sende bahsettiğin modelin adını yazarsın gider bakar kıyaslar ben sözümün arkasındayım. Lg kötü bir televizyon demedim o fiyat bandında daha iyi görüntü verenler var dedim dediğimin arkasındayım.

Akıllı tv özelliğini ise kullanmadığımdan değerlendirmiyorum. Yoksa LG'nin akıllı tv arayüzünün iyi olduğunu biliyorum fakat yeni model philips le samsungun akıllı tv arayüzünden artı bir noktası yok.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Vestel in 43ua8900 modelini 2016 eylül de 1600 gibi bir fiyata hepsiburada dan aldım. Kampanya filan 1500 lere geldi. Gayet memnunum. Vestel i bu cihazı kullandığım kadarıyla tavsiye ederim o fiyatlara

Ama şimdi fiyatlar uçmuş 500 tl farkediyor

Ekonomi süper süper! bir altı ay sonra 2500 ü görür böyle giderse

Not late for nothing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55ku7350-55-130-cm-4k-curved-suhd-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html 

bu nasıldır beyler ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

@Kaan

Ayıp olan benim söylediklerim değil alışverişini yapmış bir insanın morelini bozmanız. 

Sıkıntı şu ki marka üzerinden direk konuşuyorsunuz işin ehli olsun marka değil model konuşulur bunu bilirsin. Bir fiyat segmenti söyledim Samsung için 6000 lira civarı diye bu demek oluyorki Samsung'un 3000 tl bandındaki televizyonlarını önermiyorum fakat philipsin 3000 tl bandındaki televizyonları Samsung'un aynı banddaki televizyonlarından daha kaliteli. 

Değerlendirirken atladığınız hakikat bu. Samsungun 6000 liralık televizyonu, Lg'nin 4000 liralık televizyonu, Phlipsin 3000 liralık televizyonuna birde Vestelin 2000 liralık televizyonuna flash takıp kıyaslamak orantılı değil. LG'nin hangi televizyonundan bahsediyorsun fiyatı ne kadar modeli ne?  

LG ve Vestel'in film açma hızını aynı fiyat bandındaki televizyonlarda denedim ve Vestel daha iyiydi fakat dediğim gibi marka fanatiği olmaya gerek yok cebimdeki parama göre alışverişimi yaparım. Arkadaşada öyle tavsiyede bulundum Oled olmadığı sürece LG almasını tavsiye etmiyorum.

Sende bahsettiğin modelin adını yazarsın gider bakar kıyaslar ben sözümün arkasındayım. Lg kötü bir televizyon demedim o fiyat bandında daha iyi görüntü verenler var dedim dediğimin arkasındayım.

Akıllı tv özelliğini ise kullanmadığımdan değerlendirmiyorum. Yoksa LG'nin akıllı tv arayüzünün iyi olduğunu biliyorum fakat yeni model philips le samsungun akıllı tv arayüzünden artı bir noktası yok.

Mobilim tam yazamıyorum, 3200tl'lik modelle kiyasladim zaten. Ben o paraya almıştım geçen sene, LG 55uf7787. Önceki mesajda yazmıştım zaten. 6000 liralik modelle kiyaslamiyoruz. O tvye 3binkusur değil de 2000 vermis olsaydi kimse birşey demezdi emin ol. Ilk mesajimda da fiyatini sordum. 

Mesajlardan iade imkani var gibi okumuştum. 

55" oled alacaktim bunu almadan, teknolojisi tam oturmamış ya da hala problemleri var diyebilirim. Çok arastirdim almadan. 

Sağlıcakla 

Kaan tarafından 06/May/17 23:36 tarihinde düzenlenmiştir

ARAP İSTİLASI'na dur demek için Zafer Partisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    HanDSomE bunu yazdı

vestelin en taşaklı tv'sini aldım 4k felan fişmekan... Maçlarda, TV dizilerde. Sinemalarda. Hd yayın veya kaliteli yayınlarda insanların yüzlerinin bir kısmını sarı gösteriyor. Göze çarpan bir sarı. Sadece insan bedeninde yapıyor. Kol yüz vucudunda. Hayvanda veya aynı renk tonunda başka birşeyde yapmıyor. İlettim çözüm bulamadılar. Uğraşmadım bende.

televizyonun kendi uydu alicisini mi kullanıyorsun yoksa harici bir uydu alicin var mı hocam ?

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

O fiyata düzgün çok amaçlı bir panel bulunur ama regal diye bişey olmamalı.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

vestelin en taşaklı tv'sini aldım 4k felan fişmekan... Maçlarda, TV dizilerde. Sinemalarda. Hd yayın veya kaliteli yayınlarda insanların yüzlerinin bir kısmını sarı gösteriyor. Göze çarpan bir sarı. Sadece insan bedeninde yapıyor. Kol yüz vucudunda. Hayvanda veya aynı renk tonunda başka birşeyde yapmıyor. İlettim çözüm bulamadılar. Uğraşmadım bende.

Yazılımla alakalı olabilir. Samsung TV'lerin öyle bir ayarı mevcuttu. Menüyü kurcala hocam.

hocam direkt teknik servisi çağırdım. Benim olmadığım gün geldiler. Güncelleme yüklemişler birşeyleri restart etmişler. Bugün menülere bakayım. Yoksa videoya çekicem o sarı kısımları vestele atıcam.

Bence direk youtube a at akılları başına gelsin. Bize dışardan mal aldırmamak için devlete baskı yapan bunlar değil mi? At youtube donanımhaber e akılları başlarına gelsin. Madem 3-4k fiyat çekiyorlar adam gibi çalışıp düzgün birşey yapsınlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

Senetle aldığın için fiyat normal hocam. muhtemelen EVKUR Tarzı birşeydir. vade farkını yapıştırırlar.

en azından philips , samsung felan alsaydn. 

www.bulutkamera.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

evkur değil beyaz eşya ticareti yapılan yerde aldım ama bende 600 ile 750 arası fazla para vereceğimi anladım bide bu markaya 3300 çok fazla ki özelliği yok kutuyu açmadan bende foruma yazdım fikir alayım dedim iyide yapmışım çok teşekkürler arkadaşlar adamı arayıp iade ettim.

Toplam Hit: 4936 Toplam Mesaj: 42
4k regal led