folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Regal 4K Led Tv Hakkında Görüşleriniz

Regal 4K Led Tv Hakkında Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı

evkur değil beyaz eşya ticareti yapılan yerde aldım ama bende 600 ile 750 arası fazla para vereceğimi anladım bide bu markaya 3300 çok fazla ki özelliği yok kutuyu açmadan bende foruma yazdım fikir alayım dedim iyide yapmışım çok teşekkürler arkadaşlar adamı arayıp iade ettim.

Daha önce yazdığım gibi lg veya samsung tavsiye ediyorum. 3d özelliği olmamasi daha iyi, kullanilan bir özellik değil. Ayni modelin 3dli ve 3dsizi arasinda 800lira civarinda oynuyor. 

Hepsiburadayi takip etmenini öneririm kredi karti imkanin varsa, ara sira çok sağlam indirimler oluyor. 

3000-3500tl arasi modeller çok tatmin edecektir, vakit bulunca model no belirtirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

- Vestel - Arçelik - Beko -Sunny - Regal  gibi dandik saçma sapan markalardan uzak durun. Tv alınacaksa Sony - Lg- Samsung - Philips tercih edilmelidir bence. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

- Vestel - Arçelik - Beko -Sunny - Regal  gibi dandik saçma sapan markalardan uzak durun. Tv alınacaksa Sony - Lg- Samsung - Philips tercih edilmelidir bence. 

Diger markalari bilmem ama Arcelik kullandigim urunlerden (beyaz esya) 15-20 yili devirenler var, hala kullanmaya devam ediyorum.

telekom tarafından 07/May/17 21:26 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arçelik ile Beko aynı fabrikalarda üretiliyor zaten. Bu ikisi fena sayılmaz. Hele Beko'yu İspanya'da çok seviyorlar. Boşuna Barcelona'ya forma sponsoru olmadılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Fiyat nedir ona göre soyleyim. 

Açık taksit ile 3300 e aldım yani aydan aya elden para vereceğim

3.5 e samsung almıştım 55" 4k biraz daha katıp samsung alsaydın iyiymiş. Hayırlı olsun

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Diger markalari bilmem ama Arcelik kullandigim urunlerden (beyaz esya) 15-20 yili devirenler var, hala kullanmaya devam ediyorum.

Eskiden elektrikli eşyalar 20yil çalışsın diye tasarlanirdi, bu süreler şu anda 5 sene altına indi. 5 sene öncesinde kullanilan komponentlerin neredeyse hiçbiri şu an kullanilmiyor.  Ayrıca teknoloji çok değişti. Yanlış bir yaklaşım tarzı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Evet arcelik marka buzdolabı fırın camasır makina vs  saglamlık olarak ıyı ama ben tv için dedim. Bende arcelik 102 ekran tv var yeminle okadar nefret ediyorum ki açıp izlemiyorum bile oylece duruyor.  Bir kanal değişecem 10 sn beklemek nedir ya açılış min 30-45 sn. Bazen kitleniyor kumandayı algılamıyor. Ekranın sol ve ortalarında yanıp sonme kararma bazen vs var arçelik i arıyom ipemiyorlar falan garanti de bitti zaten. Vel hasıl  tv ve benzeri alet kesinikle alınmamalı. Diğer beyaz eşya olarak bişey diyemem ama. Bizde de var en az 18 yıllık bir fırın ve çamaşır makinası. :)

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

800 hertzmiş. Kaldı ki televizyon alacaksan LG ve Samsung alacaksın. Regal nedir ? Vestel'in yan markası.

800 hertz panelmi var :D

milleti sikiyolar 800 hertz diye. 

bende 4k çözünürlüğü 1366x768 e sıkıştırıp 4k diye satayım o zaman

black implies white, self implies other, life implies death.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

800 hertzmiş. Kaldı ki televizyon alacaksan LG ve Samsung alacaksın. Regal nedir ? Vestel'in yan markası.

800 hertz panelmi var :D

milleti sikiyolar 800 hertz diye. 

bende 4k çözünürlüğü 1366x768 e sıkıştırıp 4k diye satayım o zaman

Herhalde pwm frekansını söylüyorlar. Eğer 800 hz pwm li olacak kadar kötü bir monitörse gerçekten 10 yıl sonra gözlere elveda diyebilirsin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

800hz görüntü işleme hızı gibi bişey. Ekran yenileme sıklığı olan Hz ise 100hz den fazla yok şu an. 50hz panelde LCD ye tek ffc kablosu giderken 100hz de 2 kablo gidiyor. Gerisini siz düşünün

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 5651 Toplam Mesaj: 42
4k regal led