Robot Süpürge Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

ben de bi ara bakıyordum sonra boşverdim. şimdi tekrar düşünüyorum. geçen sene bakarken roborock s5 max ı falan beğenmiştim. şimdi neobot diye birşey de çıkmış. çekim gücü neobot un 4000 bilmem ne diyorlar. roborock ve benzerleri 2700lerde falanmış hep. biraz yorumlara baktım. hepsi için memnun olan da var çok şikayet eden de. iyice kafam karıştı. neobot nedir kimindir hiç anlamadım. çekim gücüyle öne çıkıyor. fakat yazılımda sorunları varmış galiba ordan puan kırmak lazım. bazı süpürgelerde de mainbase'i (adı aklıma gelmedi) bulma sorunu oluyormuş. 

Robot süpürgelerde çekim gücünün ve yan 2 fırça olmasının bir önemi yok dostum. Çekim gücü olarak 2000 üzeri hepsi aynı vakumlamayı yapıyor.

Bu konuda en tecrübeli ve ürünleri / yazılımı stabil olan Roborock ürünleri ... Özellikle yeni markalardan uzak durun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    GoQaN bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

ben de bi ara bakıyordum sonra boşverdim. şimdi tekrar düşünüyorum. geçen sene bakarken roborock s5 max ı falan beğenmiştim. şimdi neobot diye birşey de çıkmış. çekim gücü neobot un 4000 bilmem ne diyorlar. roborock ve benzerleri 2700lerde falanmış hep. biraz yorumlara baktım. hepsi için memnun olan da var çok şikayet eden de. iyice kafam karıştı. neobot nedir kimindir hiç anlamadım. çekim gücüyle öne çıkıyor. fakat yazılımda sorunları varmış galiba ordan puan kırmak lazım. bazı süpürgelerde de mainbase'i (adı aklıma gelmedi) bulma sorunu oluyormuş. 

Robot süpürgelerde çekim gücünün ve yan 2 fırça olmasının bir önemi yok dostum. Çekim gücü olarak 2000 üzeri hepsi aynı vakumlamayı yapıyor.

Bu konuda en tecrübeli ve ürünleri / yazılımı stabil olan Roborock ürünleri ... Özellikle yeni markalardan uzak durun.

mantıklı geldi. baktığım zaman roborockta binlerce yorum var. roborock un da tek işi robot süpürge üretmekmiş. bu da önemli artı.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

baktıkça iyisini istiyor insan. roborock s7 max ultra super hiper çıkacakmış 1400 dolar olacakmış. bize daha fazlaya gelir. en sonunda her hafta ev temizliğine vercem süpürge parasını. hem dip köşe cam vb heryer temizlenir. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim arkadaşlar. Roborock S7 almaya karar verdik.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-vacuum-mop-1c-2-in-1-robot-supurge-pm-HB00000PM13C

Bunu almıştım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Memnunum. Haritalaması var. İstediğin alanı seçip gönderebiliyorsun aynı zamanda. Yüksekliği çok değil tepedeki lazer zırbırtısı olmadığı için. Bu yüzden mutfak dolabının altına girebiliyor.

Silme de yapıyormuş ama hiç denemedim.

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

1 senedir Viomi v2 pro kullanıyoruz ve memnunuz. 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sadece tozları alsa yeter, silme işlemi çok da elzem değil. 1+1 ev için ne önerirsiniz ?   xiaomi'lerden mi almalı yoksa başka önerileriniz de var mı ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muco
    muco's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

sadece tozları alsa yeter, silme işlemi çok da elzem değil. 1+1 ev için ne önerirsiniz ?   xiaomi'lerden mi almalı yoksa başka önerileriniz de var mı ?

Kanepe dolap vs altına girebilmesi dolayısıyla yüksekliğinin kısa olması, emiş gücü ve toz haznesi gibi nedenlerden dolayı "Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus"  tercih etmiştim. Haritalaması da başarılı tavsiye ederim.
    https://www.akakce.com/robot-supurge/en-ucuz-xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-2-plus-ve-paspas-fiyati,988991273.html

Topluluk içinde verilen öğüt öğüt değil hakarettir. Hz Ali
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Roborock S5 max ablam bayadır kullanıyor. 1 yıldır falan. ben de alacaktım almadığıma pişman oldum fiyatı iki katına çıktı :F

gözlemlediğim kadarıyla eksileri;

-wifi ağı 5g desteklemiyor 2.4ghzden bağlanacaksın

-arada halı vb varsa halıya çıkarken paspas yapmıyor halı ıslanmıyor fark ediyor makine :D

-ara sıra da olsa halıya çıkarken su haznesi orda takılıp çıkıyor makine devam ediyor :D

-mobil kontrolü komut algılaması vb çok çok iyi.

2+1 95 metrekare evi tek şarjla bitiremiyor. mutfak kalıyor gelip şarj olup orayı sonra süpürüyor.

genel olarak memnunum tavsiye ederim.

edit: koltuklar vb yerden 2 3cm yukarda olduğu için maalesef oraya giremiyor. bir daha koltuk aldığımda kesinlikle yüksek alırım.

robot alındığından beri evde süpürgeye ihtiyaç kalmadı o derece güzel icat

joe_black tarafından 20/Şub/22 22:15 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben daha almadın fakat çok araştırdım şuanda en sorunsuz gözüken

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

ve

Roborock 

Toplam Hit: 3114 Toplam Mesaj: 33
robot robot süpürge süpürge