Robot Süpürge Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

2 yıldır xiaomi vacuun mop pro kullanıyorum memnunum

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

alacağın ürünü önce bu ürün ile kıyasla. bedavadan kazık yeme. ayrıca 360 markasının Türkiye distribütörü var. 1 yıldan fazladır kullanıyoruz. bildiğin canavar.

https://www.epey.com/robot-supurge/360-s7.html

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Bende robot süpürge almayı düşünüyorum bilgili arkadaşlar yönlendirirse sevinirim yoksa boşa para verip hevesim kırılmasın... 

sormak istediğim en önemli konu; 

özellikle roborock için evimizde Wi-Fi yok malum prensesimiz epilepsi hastası ondan dolayı kesinlikle riske atamam ve Wi-Fi internet vs bağlatamam

misafir odasında komşunun Wi-Fi iş çekiyor ama diğer odalarda çekmiyor onu da kullanabilirim bekleme istasyonunu misafir odasına kurmayı planlıyorum

ev net 150 m2

bu durumda roborock s7 yada s5 alsam evde sıkıntısız kullanabilir miyim ? 

veya şu marka model Wi-Fi ye ihtiyaç duymaz daha verimli kullanırsın bunu al derseniz belirtirseniz sevinirim

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

özellikle roborock için evimizde Wi-Fi yok malum prensesimiz epilepsi hastası ondan dolayı kesinlikle riske atamam ve Wi-Fi internet vs bağlatamam

öncelikle çok geçmiş olsun. Konu dışı olacak mesajınızdan uzak ama Wi-Fi ile epilepsi ilişkisi nedir ? neden  risk?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

veya şu marka model Wi-Fi ye ihtiyaç duymaz daha verimli kullanırsın bunu al derseniz belirtirseniz sevinirim

Hocam kardesimle ben ayni marka robot supurgeyi kullaniyoruz xioami mop pro.

Benim ev kucuk oldugu icin sikintisiz calisiyor yillardir cokta memnunum ama kardesimin ev buyuk olduğundan ( buyuk dedigimde 100 m2 )

evin bazi noktalarinda wifiye baglanamadiginda, kopukluk oldugunda cihaz kafayi yiyo anlamsiz hareketlerle etrafta donup duruyor.

Wifi guclendirici aldilar ve sorun tamamen cozuldu.

Diger markalarda da benzer seyler duydum. Eger guclu wifi ağ edinmiyceksen hic girme robot supurge olayina.

Bırak verim almayi kucucuk faydalanamassin bile.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ben 3 yıldır roborock s5 mop olması olazım kullanıyorum. tek yan fırça olması yeterli. mop olayı çok etkisiz ama mopluyor yinede. bu aletin yedek parçaları çinde satılıyor. herhangi bir sıkıntı olması durumunda çinden sipariş edip tamir edebilirsin.

ben vakum motorunu değiştirmiştim filtre hatası veriyor diye ama alakası yokmuş meğer. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    CiRKiN bunu yazdı

öncelikle çok geçmiş olsun. Konu dışı olacak mesajınızdan uzak ama Wi-Fi ile epilepsi ilişkisi nedir ? neden  risk?

Nöbetleri tetikleme riski olduğunu okudum bi kaç makalede o yüzden tercih etmiyoruz zaten telefonların interneti yetiyor bize fakat bu robot süpürge olayı işi karıştırdı 

wifi olmadan tüm evi süpürecek sıkıntı çıkarmayacak cihaz arayışım devam ediyor

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

https://www.trendyol.com/roidmi/eve-plus-akilli-cop-istasyonlu-robot-vacuum-mop-supurge-roidmi-turkiye-garantili-p-56146303 şu ürünü yaklaşık 6 7 aydır kullanıyorum evde annem için almıştım, ürün normal elektrik süpürgesi gibi değil onu baştan söyleyeyim ama aralarında en iyilerinden biri silme süpürme rahat yapıyor bazen kafası karışıp istasyonu bulmakta zorlansada evin bir güzel üzerinden geçiryor. ayarlamalarını yaptıktan sonra bölge bölge temizletme olayı da var lakin ben 4.5k civarında almıştım şu an fiyatı baya uçmuş ucuzlayacağını sanmıyorum çok fazla bu saatten sonra zaten her şeye ötv bindirimi  gelip duruyor.

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    CiRKiN bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    CiRKiN bunu yazdı

Nöbetleri tetikleme riski olduğunu okudum bi kaç makalede o yüzden tercih etmiyoruz zaten telefonların interneti yetiyor bize fakat bu robot süpürge olayı işi karıştırdı 

wifi olmadan tüm evi süpürecek sıkıntı çıkarmayacak cihaz arayışım devam ediyor

iRobot kullanıyorum. Wireless ile bağlı bile değil. Ayarlamasını yapmadım. Düğmesine basıp çalıştırıyorum. İstasyonundan çalıştıysa geri kendi istasyonuna geri dönüyor.

Anladığım kadarı ile internet sadece istatistik ve kolay kullanım için gerekli bu irobot da.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Bende robot süpürge almayı düşünüyorum bilgili arkadaşlar yönlendirirse sevinirim yoksa boşa para verip hevesim kırılmasın... 

sormak istediğim en önemli konu; 

misafir odasında komşunun Wi-Fi iş çekiyor ama diğer odalarda çekmiyor onu da kullanabilirim bekleme istasyonunu misafir odasına kurmayı planlıyorum

ev net 150 m2

bu durumda roborock s7 yada s5 alsam evde sıkıntısız kullanabilir miyim ? 

Dostum öncelikle çok geçmiş olsun ...

Elbette bu konuda çok araştırma yapmışsındır ama sizde WiFi olmasa bile mutlaka komşulardan evi kapsayan WiFi ağı olacaktır diye düşünüyorum. Keza GSM sinyalleri de var.

Soruna gelecek olursak net 150 m2 ev ciddi büyük bir alan robot süpürgeler için. Dolayısıyla bunun için alternatifin pek yok.

2 yıldır ben de Roborock S5 Max kullanıyorum. Bu konuda kendini kanıtlamış ve sorunsuz bir cihaz. Evinin büyüklüğü için de fazlasıyla yeterli olacaktır.

Her gün aralıksız full otomatik çalışıyor ve tüm evi süpürüyor. İlk kullanımdan yaklaşık 2 hafta sonra her gün kullanılınca evde toz alma olayı da bitiyor. Bu cihazların en temel avantajı da bu zaten. Düzenli kullanılması ve her cm2 alanı süpürmesi. Klasik elektrik süpürgesiyle bunu yapmak mümkün değil. Haznesinden çıkan toza halen daha inanamıyoruz.

Mop tarafını biz hiç kullanmıyoruz bize nemli bez ile toz almak gibi geliyor. 10 günde bir klasik vileda ile silip geçmek çok pratik zaten su bile kirlenmiyor.

WiFi olmaz ise bu tür cihazlar haritalamayı yapamaz, seçmeli oda temizliği yapamaz ve uzaktan çalıştırılamaz. Dolayısıyla her seferinde üzerindeki tuşa basarak komple evi süpürür ve her seferinde eşyaları duvarları vs anlamaya çalıştığı için temizlik süresi daha uzun sürer ve çarpa çarpa temizilik yapar (çarpmaların eşyalara bir zararı olmaz).

Ancak şöyle yapabilirsin, ilk kurulum ve haritalamayı telefonunun internetini paylaşarak yaparsın. Peşinden takip ederek komple evi haritalandırırsın ve haritayı sunucuya kayıt eder. Daha sonra WiFi olmasa da bu harita üzerinden temizliğini yapar. 

Bu konuda çok fazla kafa karıştıran yorumlara ve videolara denk gelirsin. Temel olarak bu cihazların emiş gücünün ve fırça sayısının bir önemi yok. Önemli olan stabil çalışmaları.

Bu yüzden hiç maceraya girip farklı veya yeni modellerden alma, direkt S5 Max al geç.

Geçen hanımla konusu oldu, gerçekten elimiz ayağımız olmuş. Özellikle eşyaları müsait ve m2 si büyük evler için olmazsa olmaz bir beyaz eşya denilebilir artık.

Son olarak malum elektrik fiyatları da faiş zamlandı. Dolayısıyla ciddi elektrik tasarrufu da sağlıyor.

GoQaN tarafından 22/Nis/22 13:32 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3128 Toplam Mesaj: 33
robot robot süpürge süpürge