folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ruhsal Acının Önüne GeçebileceklerRuhsal Acının Önüne Geçebilecekler

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  umit
  umit's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Mayıs/2007
  Erkek

  her ne olduysa kabullenmeye çalıs yoluna devam et.


  le le le sakine
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PlayForFree
  PlayForFree's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mayıs/2010
  Erkek

  kendine bi evcil hayvan al hocam.(köpek uygundur).Kulağa saçma gelebilir ama işe yarar bi yöntem.Test edildi onaylandı :)


  profesyonel kahveci?
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Pisibaliqi
  Pisibaliqi's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Aralık/2009
  Erkek

  2 tane kedim var psikiyatrist psikolog ne varsa alayına gittim hala ilaç kullanıyorum ve hiçbirşey canımın yanmasını geçiremiyor

  Uykularımdan ağlayarak uyanıyorum

  ve bittim artık

  kaldıramıyorum


  Fiat Justica Et Ruat Caelum...
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  yanak
  yanak's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Aralık/2009
  Erkek

  Pisibaliqi bunu yazdı:
  -----------------------------

  2 tane kedim var psikiyatrist psikolog ne varsa alayına gittim hala ilaç kullanıyorum ve hiçbirşey canımın yanmasını geçiremiyor

  Uykularımdan ağlayarak uyanıyorum

  ve bittim artık

  kaldıramıyorum


  -----------------------------

  Önce şükretmesini bileceksin.Takribi 1 ay sonra düğünüm var cepte-yastık altında kuruş para yok.Maaş aldığım bankadan kredi talebinde bulundum reddedildi.Kız tarafı bastırıyor 'halletmediniz mi?' diye.İşyerinde hergün işten çıkarılma korkusuyla çalışıyorum.Validem rahmetli oldu evin işi bana kaldı.

  Çık dışarı bi temiz hava al.sakin kafayla sorunlarını düşün.Çözülebiliyorsa çözmeye çalış ama kendini kasma.Çözemiyorsan hiç uğraşma olacağı yere varır.O olmazsa şu olur diyerek bakış açını değiştir.


  Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ANNE
  irwa
  irwa's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ekim/2009
  Dişi

  kendi adıma konuşursam çok büyük bir bunalım zamanında önce içtim içtim we içtim ilk zamanlar uyuşmanın tedawi etkisi war sandım sonra yanıldığımı gördüm içerek tek yaptığım kaçmaktı sonra bu şekilde dewam edemeyeceğini anladım we yüzleşmeye başladım yüzleşmeleri hafifletmek içinde klasik müzik sessizlik we mumla dolu 7 ay geçirdim we başardım çok daha iiyim tawsiye ederm


  dewdim dewrildim geldim
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kvasir
  kvasir's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Ağustos/2005
  Erkek

  Pisibaliqi bunu yazdı:
  -----------------------------

  2 tane kedim var psikiyatrist psikolog ne varsa alayına gittim hala ilaç kullanıyorum ve hiçbirşey canımın yanmasını geçiremiyor

  Uykularımdan ağlayarak uyanıyorum

  ve bittim artık

  kaldıramıyorum


  -----------------------------

  Ayakkabılarım olmadığı için üzülürdüm, Taki ayakları olmayan adamı görene dek...

  Seninki çok spontane birşey, İnsan'ın sonra Genc'in ve en son Türk'ün içinde bolca arabesk kültürü vardır, Sende insan bir Türk genci olduğun için sende birleşmiş hepsi ve 3 böbreğimi aldırdım diye triplere girmişsin, halbuki 2 tane var amk. Bir şeyin çözümü varsa ders etme elbet birgün çözülür, yoksa yine dert etme çünkü dert etsende çözülmeyecek, bu kadar acı sadece yanına kar kalır, ağlayana meme yok, s.k var bu devirde.

 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Robinson_Crusoe
  Robinson_Crusoe's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek

  Lsd tek çözüm,


  Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  gumusservi
  gumusservi's avatar
  Kayıt Tarihi: 11/Temmuz/2010
  Dişi

  öncelikler ilk diyeceğim ruh sağlığı uzmanına gitmen..ilaç kullanman acılarını dindirecek anlamına gelmez düzenli aralıklarla hem ilaç hem de gidip konuşmalısın..

  ha şu da var acılar anlatıldığında geçer mi? Acılar anlatılınca daha da acıtır bence...Acı veren duygulara yer olmayan bir dünya yok malesef..Cevabı olmayan herhangi bir şeyin sorusu da olmaz..böyle bir durumda oturup adam gibi acını çekiceksin sonra bir bakmışssın pofff...unutma kaçabilirsin ama asla saklanamazssın..


  Çok fotojenik bir "acı" çekiyorum. G ü l ü m s e . . .
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Kız Babası
  kuytul
  kuytul's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Eylül/2005
  Erkek

  ensest ilişkiye maruz kalmak.


  instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  wrongly
  wrongly's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mart/2007
  Erkek

  alkolle dezenfekte etmek sadece fiziksel acılarda işe yarar. alkole verme kendini. mümkünse uzak dur.ü

  herşeyi denedim. deliler gibi film izledim, deliler gibi tiyatroya gittim. çantamı alıp dışarı çıkıp sokaklarda sabahladım fotoğraf çektim günlerce durmadan gitar çalmaya çalıştım. herşeyi denedim dizginlemek için kendimi.

  ve en faydalı şeyin, beni en çok dizginleyen şeyin "kitap" oluşuna karar verdim.

  elbette tüm saydığım şeyleri yapmanın ayrı zevki var, ancak problemini anladığımı, az buçuk yaşadığımı düşündüğümden yazıyorum. zevk dediğimiz meseleyi irdelemek zorunda kalıyorsun. tanrıdan girip mutlak doğrudan çıkıp paralel evrenle ilişkiye girip budizme göz kırpıp mazoşizmle el ele tutuşup takıntılarla sonu buluyorsun. hiçbirşeyi tam düşünemiyorsun. dünyada o kadar çok sorun var ve senin her konuda o kadar fazla düşüncen var ki (düşünmeden edemiyorsun) herşeyi çözebileceğine inanıyorsun bazen, bazen de dünyada bir hiç oluşuna inanıyorsun. elinden hiçbirşey gelmiyor. dolayısıyla hiçbirşeyden tam zevk alamıyorsun.

  ve zevk, haz, çözebildiğim kadarıyla dünyada yaşanması gereken tek şey.

  dikkatini çekerim, mutluluk değil, zevk. acıdan zevk alıyorsan acı, mutluluktan zevk alıyorsan mutluluk. ama önemli olan "zevk".

  ve bu zevkin her türlüsünü kitap dünyasında bulacaksın. yanlış yazarlarla başlayacaksın elbet ama doğruya doğru gittiğinin farkına varıp her dünyada "vay be" diyeceksin. beni anlayan birileri var. anlayabileceğim birileri var.

  dostoyevski'nin "yeraltından notlar"ını okuduğunda zevkten öleceksin, diyeceksin ki ben bu adamın reankarnasyonu olmalıyım.

  kitap okumayı dene. inan biliyorum, zor ve sabır gerektiren bir iş. kendini bırakmayı dene.

  herşey çözülecek demiyorum. yani rahatlayacaksın diyemem. sadece dizginleyeceksin azcık da olsa kendini. daha az antidepresan kullanıyorum artık. daha az rüya görüyorum. daha fazla düşünüyorum ama tüm bunlar çok daha geniş vizyonda.

  ben kitapta açtım gözümü biraz.

  senin zevk alacağın şey elbette farklıdır. bu yüzden bunu keşfet. sana "zevk" veren şeyi "keşfetmenin" zevkini yaşa.

Toplam Hit: 6002 Toplam Mesaj: 54