folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ruhsal Acının Önüne Geçebilecekler

Ruhsal Acının Önüne Geçebilecekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------

Geçmişimde Müslüm Baba'ya 10 albüm çıkartacak kadar materyal vardır gençler, duanızı ihtiyacı olan birine saklayın. Sizi bilmem ama bir erkek olarak kendime ağlamayı yediremedim hiç. En son ağladığımda mavi önlüklü falandım herhalde. Ama o dönemde de çok ağlardım ya, paso dayak yerdim amk. Ayrıca çok yanılıyorsun apokontek, özünde karı olan zibilyon tane adam var memlekette. Şunu da eklemek isterim ki; alkol gibi tapılası bir icadı öyle moralim bozuk, sinirim kayık diye içerekten heba edenleri esefle kınıyorum. Alkol kusana kadar eğlenmek ve taşkınlık yapmak içindir.

özünde karı olan benmiyim yoksa kendinden korkanlar mı? Acını unutamamanı anlıyorum acıtarak acını hafifletme çabanıda anlıyorum ilgi çekme çabanıda.

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

hacı içki faça felan zayıf karakterlerin işidir.Bir spor dalına yönel yada bir yazılım dili ogren birşeye ver kendini.Tahtadan kafes yap.maket ucak yap kafanı birşeye ver.en boktan hayat benımkı dıyebılırsın ama dıger ınsanlarıda dusun...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Pisibaliqi bunu yazdı:

özünde karı olan benmiyim yoksa kendinden korkanlar mı? Acını unutamamanı anlıyorum acıtarak acını hafifletme çabanıda anlıyorum ilgi çekme çabanıda.

Şimdi niye durduk yere üzerine alındın? Hakkında hiç bir şey bilmediğin bir adamı nasıl anlıyorsun? Bir grup depresyona girmiş adamın takıldığı konu da mı ilgi çekeceğim? Aman diyim zihinsel engel geçmesin ruhsal acının önüne.

while (1<2)
Toplam Hit: 6121 Toplam Mesaj: 54