folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ruhsal Olaylara Giriş Çalışma 1

Ruhsal Olaylara Giriş Çalışma 1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hojam ne dion sen ya ne beyin bulandirion

Kanatsız uçan bir hazerfan baran çelebiyi tanıdım, kim astrala cikmis sen çıkacan günlük tutup nefes almakla aq

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

ben dediklerinizi yaptım rüyamda iki kişi kunusuyor  kızın biri kulagıma garip sözcükler fısıldıyor ama tam uyumuş deyilim

bi anda kendime geldim ondan bidaha denedim ben evin banyosundayım arkamda iki kişi var bana diyorlarki kalbinin kapılarını bizlere aç sözcüğü söylüyordum söylediğim laflar için töbe ettim hemen uyandım yattıgım yönü deyiştirip dua ettin adamlar tamamiyle siyahtı ben yapmadan önce evde gezmeyi düşünmüştüm astral olarak kendimi banyoda buldum

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    bi gidele ya,tasavvufu tercih ederim.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı:
    -----------------------------

ben dediklerinizi yaptım rüyamda iki kişi kunusuyor  kızın biri kulagıma garip sözcükler fısıldıyor ama tam uyumuş deyilim

bi anda kendime geldim ondan bidaha denedim ben evin banyosundayım arkamda iki kişi var bana diyorlarki kalbinin kapılarını bizlere aç sözcüğü söylüyordum söylediğim laflar için töbe ettim hemen uyandım yattıgım yönü deyiştirip dua ettin adamlar tamamiyle siyahtı ben yapmadan önce evde gezmeyi düşünmüştüm astral olarak kendimi banyoda buldum

arkadaşım biraz daha açıklar mısın?
    çok merak ettim şimdi. la heyecanlanıyoruuum mutlu oluyoruum :D

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ruhu karistirmayin,astral beynin bize yaptigi bir oyundur ,bunun en basit kaniti ,astral denemesi yaparken pc kamerasini kayda alin,ve kendinizi cekin,siz vucudunuzu titretip kemik sesi duyabilirsiniz ama kamerada hicbirsey olmaz...aslinda titreme kemik sesi falan yoktur ,bunlari bilinc altinda biz hayal ederiz...ve astral a cikma noktasida,herhangi bir uyusturu hap alip beynin hayal dunyasina gecmesiyle aynidir,birnevi hapsiz uyusmadir :) ...yani olay beyni yonlendirmede bitiyor ,cinle periyle ruhla ugrasmiyoruz :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı:

Kabuslar evi :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

anlamayan laf atar tabi..

bu ba$lik altinda astral ögretilmiyor ki.. gevseme ve konsantrasyon bu uygulamalarda nefes alma egzesizleri de olur.. ondan sonra siz artik telekinezi mi astral mi ipnoz mu istediginizi yaparsiniz..

çalismalardan sonra hangi egzersizle en kolay gevsiyebiliyorsunuz bulursunuz ama konsantrasyon ve gevseme olmadan zor yaparsiniz.. kim gevsemeden ipnoza girmistir mesela?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Astral yolculuk yapmayı öğretmiyoruz ki.Ruhsal Her türlü olayın girişidir.ComputerWolf beynin oynadığı oyundur diyor bi yanda doğru bi yanda yanlış.

Bilinç,Beyin,Ruh  hepsi bağlantılıdır.Bunları ayrı görmek saçmalık olur.Mesela bazı ekoller ruh'u kabul etmez.Beynin kandırılabileceğini ve bundan yararlanılarak bazı şeyler yapılabileceğini görebileceğini anlatır.Bu söyledikleri yanlış mıdır ? HAyır doğrudur ama ruhu kabul etmek gerekir.

WEbcamle kendimizi çekersek ruhumuzun çıkışını mı görücez ? tabiki hayır.Bu işin ruhla yapıldığını anlamanın bilimsel yolu kirlian fotoğraf tekniğini kullanmaktır.Normal bi durumda kişinin vücudunun etrafında enerji ışımasını gösterir.Astral seyehat anında bu ışıma çok çok büyür.Bu ışımanın bedenden ayrıldığı gözlenebilir.Bu ayrılan şey bazı ekollere göre ruhtur.Bazılarına göre bilincin evren yüzeyine kaymasıdır.BAzılarına göre beynin vücudun manyetik alanını farklı bölgelere hareket ettirmesidir.Peki hangisi doğrudur hepsi doğrudur.

Bu konularda isteyen istediğine inanabilir.Ruhsal işlerde neye inanacağınız önemli değildir.Sadece inandığınız şeyin sisteme uyumlu olması gerekir.Bunu bilgisayarcı diliyle anlatayım.Mesela ekrana bi yazı yazacaksınız.Biri delphi ile biri c++ ile biri javascript ile bunu yapıyor.Kodlar birbirine benzemiyor ama aynı işi yapıyor.Ben astrali ruh yapıyor diyorum bir başkası beynin aldatması diyor.Ama astral seyehat yapılıyor mu yapılıyor.O zaman bir sorun yok.

Uyuşturucu hap olayına gelelim.Bunlarda denenmiştir astral seyehat,duru görü veya vizyon tarzı şeyleri sağlarlar.Yani buda doğrudur.Ama kişinin bilinci nanayı yer istediğini yapamaz süreklenip durur.MEskalin,Tatula,Güzelavrat otu,psilosobin,LSD bunlar halisünajon etkisi olan şeylerdir.PSilosobin ve meskalin zamanında şamanların ayinlerinde kullanılmıştır.Şimdi kafa bulmak için kullanılıyor.KUllanmamakta fayda var ama computerwolf'un dediği doğrudur.

Ben şuna karşıyım.Sizin yazdıklarınız yanlış bu doğrudur demek yanlıştır.Ruhsal olaylarda herşey doğrudur.Sonuca ulaşılıyosa.

MEsela biz cin,melek falan filan yazıyoruz.BAşkaları bunlara organik olmayan varlıklar diyo.BAzıları negatif ve pozitif enerji diyo.Hangisi doğru ? Bence hepsi doğru.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı:

Verdiğim çalışmaları yapınca bunları mı gördün ?  Hocam kişiden kişiye değişebilir.Bu çalışmalar sadece ruhsal olaylara yakınlaşmanız için siz ruhsal tarafa yaklaştıkça bazı şeylerde size yaklaşır.Ama pek önemsememek bunlara pek takılmamak lazım.YAtmadan önce bir iki dua oku yeterlidir.Ama dua ile işim olmaz dersen negatif güçleri dağıtmak için bir iki uygulama bak internette www.hermetics.org vardır burada o tarz şeyler ama pek tavsiye etmem dua daha iyi olur kanımca ama sen bilirsin.

Bir arkadaş tasavvuf daha iyi demiş.Evet tasavvuf daha iyidir onun için ilerleyen günlerde hacet namazını vs. yazıcam.İSteyen yapar.Tasavvuf en zor yoldur ama en iyisi tasavvuftur.Tek bir düşmanın vardır.Onu yenersen sana çok büyük şeyler verilir.Ve o düşman aslında sensindir. Yani nefsin.Ama böyle bi savaşa kaçımız hazırız ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    italyan bunu yazdı:
    uz-i bunu yazdı:

Verdiğim çalışmaları yapınca bunları mı gördün ?  Hocam kişiden kişiye değişebilir.Bu çalışmalar sadece ruhsal olaylara yakınlaşmanız için siz ruhsal tarafa yaklaştıkça bazı şeylerde size yaklaşır.Ama pek önemsememek bunlara pek takılmamak lazım.YAtmadan önce bir iki dua oku yeterlidir.Ama dua ile işim olmaz dersen negatif güçleri dağıtmak için bir iki uygulama bak internette www.hermetics.org vardır burada o tarz şeyler ama pek tavsiye etmem dua daha iyi olur kanımca ama sen bilirsin.

Bir arkadaş tasavvuf daha iyi demiş.Evet tasavvuf daha iyidir onun için ilerleyen günlerde hacet namazını vs. yazıcam.İSteyen yapar.Tasavvuf en zor yoldur ama en iyisi tasavvuftur.Tek bir düşmanın vardır.Onu yenersen sana çok büyük şeyler verilir.Ve o düşman aslında sensindir. Yani nefsin.Ama böyle bi savaşa kaçımız hazırız ?

Ya adam rüya görmüş astral olarak banyoda bulmuş kendini filan güldürmeyin Allah aşkına yaa.. Arkadaşta verdiği çalışmalara bağlamıış hemen olayı bende Jenifer Anistona biniodum astral olarak gökyüzüne ulaştırsana benide :) Heyy Allahım ya..

Kaldıki böyle olaylar 2yazıyla nefes alıp vermekle hemen olmaz.. Her tesadüfü (Ark.ın gördüğü rüya mesela) böle şeylere bağlarsak oo oooo neyse yinede saygı duyarım...

Ama Çok rahatlamak istiyorsanız ruhu muhu bi kenara bırakın derim Ya psikoloğa gidin yada yoga yapın bu kadar basit..

Ayrıca konuyla alakalı deil ama.. Sağdan Gidelim ampul buluruz,Soldan gitmeyelim Ok mok vardır bi yerimize batar."  Bi kere imzan ofsayt :) O oklar Atatürkün 6ilkesi sağdan (Bütün sağcılar deil) gidenlere batması normal tabi... Ampuluda ediosn buldu siz anca sigorta attırır ampul patlatırsınız..

Toplam Hit: 4344 Toplam Mesaj: 30