folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ruhsal Olaylara Giriş Çalışma 1

Ruhsal Olaylara Giriş Çalışma 1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    persian konuyu begenmiyosan yazma hoca! (Nefes alma tekniğiyle olmaz yoga yapin diosun bu konuyu ne kadar biliosun? bilmiosun) ve konuda tartismada cikarma. konuyla alakasi olamayan seylerde arkadasa pm ile ulas. italyan hocam paylasimlarin guzel sen devam et.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------
    persian konuyu begenmiyosan yazma hoca! (Nefes alma tekniğiyle olmaz yoga yapin diosun bu konuyu ne kadar biliosun? bilmiosun) ve konuda tartismada cikarma. konuyla alakasi olamayan seylerde arkadasa pm ile ulas. italyan hocam paylasimlarin guzel sen devam et.
    -----------------------------

Koonuyu beğenmiom yada paylaşımlar kötü filan demedim sadece fikrimi beyan ettim.. Yazıp yazmıcağımı sana sormam oda ayrı bi konu..Kavga çıkarmak amacım filan deil..

Ben nefes alma tekniğiyle yoga olur demedim zaten yazımı iyi okursan anlarsın neyse..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

ya hocalar bu islerle ilerdi derecede ugrasan insanlarin forumlarina filan baktim okudum bir cok sey. cogunun psikolojisi bozulmus basi agriyan mi dersin kici agriyan mi dersin kendini cok fazla kasip baska varliklar mi görenler dersin epey bi diz boyu batmislar demekki neymis telekineziden öteye gecmiyceksin. ruhsal saglik acisindan meditasyon ve kasik bükme phiwells gibi basit seylerle sinirli olacaksin:) Dün aksam kalemi yerinden oynattim:) sasiriyosun sok oluyosun amma bir daha yapmasi zor oluyor. sabah direk cay kasigini bükme isine giristim:) basim catlicak gibi oluyodu a.q en sonunda kendimi birakivermisim enerjimi birakmisim farkinda olmadan neyim anlamadim cay kasiginin kafasi yana dogru hafif egildi:) aslinda istesek neler olacakta iste. yan etkileri bas agrisi cok oluyor. gözlerde yanma oluyor hatta yas geliyor. omirilik kısmı cok agri yapiyor. birde yorgun düsüyosunuz. eger düsük watt bir lamba altinda yaparsaniz bu tür basit telekinezileri enerji kontrolü olmadigi icin lamba yanip sönüyomus gibi oluyor. insan korkuyo a.q sonra vazgeciyosun:) aslinda güzel birseyde yan etkilerini kamufle etmek lazim. paylasim icin saol italyan.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Dogru nefes alma tekniklerini bilmeden yoga yapamazsın arkadaşım. Bilmem şimdi anlatabildim mi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Hocam benim yaptığım bişi yok bunlar başlamak isteyenler için en baştan verilen uygulamalar.Ben sadece Yapılacak uygulamaları bi sıraya sokayım dedim.İsteyen yapar istemeyen yapmaz.

ARkadaş rüya müya görmüş açıkçası bende ilk günden böyle bir rüyayı beklemiyordum ama olabilir rastlantıda olabilir onu bilemem.Bu işlere başalamaya niyet etmeniz bile hayatınızı değiştirir.Psikolojiniz bozulabilir.Çünkü diğer insanlar gibi düşünmezsiniz artık.Herşeyin maddi olmadığını anlar garip davranışlar yapabilirsiniz. vs. vs. vs.

persian

hocam imzamı senin için editledim hoşuna gider inşallah :D tartışmak istiyosan bu konuda değil derin konulara veya başka bir yere konu aç orada tartışalım ama siyaset konusunda tartışmak bize bişi kazandırmaz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    dalın biraz gerçek hayata :)

. . .. . ... .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nefes alma tekniğiyle olmaz yoga yapin diosun bu konuyu ne kadar biliosun dedin ama benim yazdım buydu..
    Dogru nefes alma tekniklerini bilmeden yoga yapamazsın arkadaşım. Bilmem şimdi anlatabildim mi?

Kaldıki böyle olaylar 2yazıyla nefes alıp vermekle hemen olmaz..
    Ama Çok rahatlamak istiyorsanız ruhu muhu bi kenara bırakın derim Ya psikoloğa gidin yada yoga yapın bu kadar basit

Burda anlatmak istediğim nefes alma tekniğiyle birşey olmaz filan deil bir uzman tarafından yapılması.. Yoga yapın derkende nefes almadan yoga yapın yazdığımı hatırlamıyorum ben..Konuyuda tartışmaya götürmiyelim pls.

Hocam benim yaptığım bişi yok bunlar başlamak isteyenler için en baştan verilen uygulamalar.Ben sadece Yapılacak uygulamaları bi sıraya sokayım dedim.İsteyen yapar istemeyen yapmaz.

Zaten bu konuda bişi demeye hakkım yok senide suçmalamadım... ;)

persian
    hocam imzamı senin için editledim hoşuna gider inşallah :D tartışmak istiyosan bu konuda değil derin konulara veya başka bir yere konu aç orada tartışalım ama siyaset konusunda tartışmak bize bişi kazandırmaz.

Sadece bi imza için konu açmaya değmez şimdi en azından 6ok Atatürke gitmedi bence senin için iyi oldu ;) Sende siyasi kimliğini ön planda yani imzanda tutmazsın daha iyi olur düşman kazanmak istemiyorsan..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    italyan hocam ya bu sabah erken kalktim psikocarki döndüreyim dedim her yeri kapadim hava akimi girmesin diye daha ilk odaklanmamda fildir fildir dönmeye basladi:) sonra öglene dogru cay kasigini 30 derece yana egdim:) hamur gibi eridigini düsündüm durdum sürekli baktim olmuyo gözümü kapadim kastim kendimi gene olmadi sonra kendimi rahat biraktim ana bir baktim cay kasigi yana dogru egrildi gitti:) süper biseydi cok eglenceli. yapacak olanlara ve yapmak isteyip yapamayanlara tek bir önerim var. psikocark hafif bile dönerse sasirmayin. daha cok dönmeye basliyo. ama durduramaya bilirsiniz cünkü enerji kontrölü saglamak uzun zaman alir:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

BAzı arkadaşlar forumda 2. çalışmaları bulamamış 2. çalışmanın linki aşağıdadır.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=40324 

cagatay senin dediğin olayları 3. çalışmada yazmayı planlıyorum.Ama çok yorucu olduğu için ikilemde kalıyorum.Bakalım 1 hafta sonra karar veririz. :D 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 4328 Toplam Mesaj: 30