folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sabah Stvyi Paralel Yapının Medyası İlan Etti

Sabah Stvyi Paralel Yapının Medyası İlan Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://www.sabah.com.tr/webtv/turkiye/stvye-gore-filistinli-birlikler-terorist

Samanyolu Filistinli İsraile karşı savaşan gruba terör örgütü demiş bununla alakalı sabahın attığı açıklama.

"Son günlerde Gazze'ye bomba yağdırmaya başlayan İsrail'i Samanyolu Televizyonu sahiplendi. Filistin'in topraklarını işgal eden, yıllardan beri kadın çocuk demeden insanları öldüren İsrail'e tek bir eleştiri de bulunmayan Paralel yapının medyası, vatanını savunan Filistinlileri terörist olarak yaftaladı..."

Fetullah-Tayyip savaşında sabah yerini belli etmiş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Daha bugün mü farkettin abi bunu :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mağara soğuk muydu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

belli zati.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eğer dediğin gibi STV böyle bir şey yaptıysa, bu durumda Tayyipci ya da bilmem neci olmaya gerek yok.. Filistin'de olanları bilmemek için anadan doğma kör-sağır olmak gerek.... 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

daha önce bildiğim, fetullahçı grubun gerçek yüzünün ifşasının bir örneği bu sadece.. adamların kalbi zaten gavurdan yana (hepsini kast etmiyorum), türkiye, gazzeye gemi yolladığında zaten demişti, göndermeseydi, israil den izin alması lazımdı diye açıklama yapmıştı. sen bilmiyor musun israil izin vermeyecek.. ? kimi kandırıyor onu da bilmiyorum.. ama artık sonu geldi.. bunlar onun ve avanesinin son çırpınışları.. 10 yıldır bu gruba karşıyım. yığınla adamla tanıştım.. o zaman çok vardı akp li ve cemaatçi.. geçen gün mail attım o tarz bi arkadaşa, dedim bak Allah iki tarafında pisliklerini çıkardı, sana demiştim bunların gerçek yüzü böyle böyle diye.. daha cevap vermedi :D

merak ediyorum ne yazacak.. tabii yazacak yüz varsa.. gerçi bunlarda surat kösele gibi.. yanlış yaptım diyecek cesaretleri yok, onun yerine kıvırma yoluna gidiyorlar.. yazık

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Mağara soğuk muydu hocam ?

+1 :D

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    unbalanced bunu yazdı

daha önce bildiğim, fetullahçı grubun gerçek yüzünün ifşasının bir örneği bu sadece.. adamların kalbi zaten gavurdan yana (hepsini kast etmiyorum), türkiye, gazzeye gemi yolladığında zaten demişti, göndermeseydi, israil den izin alması lazımdı diye açıklama yapmıştı. sen bilmiyor musun israil izin vermeyecek.. ? kimi kandırıyor onu da bilmiyorum.. ama artık sonu geldi.. bunlar onun ve avanesinin son çırpınışları.. 10 yıldır bu gruba karşıyım. yığınla adamla tanıştım.. o zaman çok vardı akp li ve cemaatçi.. geçen gün mail attım o tarz bi arkadaşa, dedim bak Allah iki tarafında pisliklerini çıkardı, sana demiştim bunların gerçek yüzü böyle böyle diye.. daha cevap vermedi :D

merak ediyorum ne yazacak.. tabii yazacak yüz varsa.. gerçi bunlarda surat kösele gibi.. yanlış yaptım diyecek cesaretleri yok, onun yerine kıvırma yoluna gidiyorlar.. yazık

İstabulluların hepsi kavgacı desem niye öyle diyorsun dersin.

Bütün hepsini genellemek yanlış içinde kötüler vardır ona diyeceğim yok.

tanıdığının hepsimi kötüydü kardeşim

bu arada atv ve sabahı ak pati safında olduğunu sağır sultan duydu :))) ha birde kanal 24

futurist tarafından 14/Mar/14 21:52 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Ahanda videosu burada. Tipini sktiklerimin dinle imanla alakası yok..

https://www.youtube.com/watch?v=uzRxC9Fkln0

CEO tarafından 14/Mar/14 21:57 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

12037137919723 derece dönüş.

ve bu dönüşün komik, ezik atışması işte.

şu seçimler bitsede eski gündeme dönsek.

meclis genel kurulunda ne olmuş, kim kime saldırmış.

kimin mal varlığı açıklanmamış

kimler nereyi soymuş soğana cevirmiş

hükümet, mualefet çatışmaları, laf ebeleri 

bunlar daha iyi lan.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@futurist, dediklerinden pek anlam çıkaramadım.. ben zaten genelleme yapmadım parantez içinde açıklama yaptım.. Cemaati tanımam lise 1 de iken başladı,o zamandan bu yana o cemaate mensup bir sürü arkadaşım falan oldu, gerek nurcular (said nursi nin yolunu takip eden güruh), gerekse bir zamanlar bu nurculuk akımının arkasına saklanıp sonra fetullahçılar olarak çıkan, siyasete bulaşan, holdingleşen güruh... 

içlerinde iyileri var, kötüleri var.. çıkar amaçlı orada olanlar var, samimiyetten dolayı olanlar var, amacı kötü olanlar var da var yani.. ama benim fetullahçılardan kast ettiğim en başta bulunan yönetim kadroları.. bu adamlar mutlak bir ihanet içerisinde. Kendileri zaten diyorlar, biz dini bir tarikat değiliz diye. Ama ilk başlangıcına bakarsan nurculuğun arkasına gizlenip türediler ve kendilerine yer ettiler. O sebeple gerçek nurcular bu grubu sevmez. Zaten onlar nurcu lafını da kabul etmiyorlar, ama işte medyanın şunun bunun etkisiyle böyle isimler takılmıştır.

söylemek istediklerini ya da benim söylediklerimdeki "yanlışlığın" ne olduğunu anlayamadım için bir şey de diyemedim pek

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 3215 Toplam Mesaj: 35