folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sabah Stvyi Paralel Yapının Medyası İlan Etti

Sabah Stvyi Paralel Yapının Medyası İlan Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

şimdiye kadar okuduğum en mantıklı açıklamalardan biri.

Peki merak ediyorum cemaat bu kadar zamandır ne yapmaya çalışıyor.

çokdan parti kurmuş olması gerekirdi. ne bileyim okul falan açıyorlar. görünürde bir şey yapmıyorlar aslında. pislik derken ne kast ettin

hakan fidan a bu kadar yüklenmelerinin aslında bir kaç sebebi var

Birincisi, cemaat parti kurma niyetindeydi, bildiğin gibi akp nin içinde de cemaatçi adamlardan var, işte tayyip ile anlaşıp bunları çoğaltarak (hakan şükür gibi adamları içeri sokarak) milletvekili yapıp sonra partiyi bölüp chp ile ortak iktidara gelme niyetindelerdi işte hakan fidan ın ilk yakaladığı olay bu.

ikinci olarak da iran'da israil'e casusluk yapanları tespit edip söylemesidir

ve son olarak türkiyede cemaatin polis kadrolarına soktuğu polislerin israil'e casusluk yaptıklarını tespit etmesidir.

bu 3 sebep yüzünden hakan fidan'a saldırmışlardır ama toplum önüne farklı şeyler sunmuşlardır.. ee tabii diyemez ki benim kalbim gavurdan yana..

cemaat biliyor parti kursa seçilemeyeceğini o yüzden akp yi bölerek kendine pay çıkaracaktı ama olmadı.. 

dünya çapında çok okulu  var ama okuyan öğrencilere bakarsan hep zengin ya da parlementer çocuklarıdır. bu tayfaya neden bunlar diye sorduğumda, onlara islamın öğretildiği ve gelecekte yönetici olduklarında islamı daha kolay yayabileceklerini söylemişlerdi..

ben fetullah gülen'in söylediklerinden yola çıkarak islam ile mizan ettiğimde mutlak bir kafir görüyorum karşımda (bunu söylemek istemezdim ama söylediği sözler, tasvip ettiği şeyler dine aykırı şeyler). Ve tek amacı da ortalığı karıştırmak.  israil güdümlü hareket ediyor.. çok söylenecek şey var ama konu gizli değil.. avukatlarından korkmuyorum gerçi de şimdi bu konulara girme vakti değil..

kısaca, her şey sizin tv de izlediğiniz ya da gazetelerde okuduğunuz gibi cereyan etmiyor. bu konularda fikir sahibi olmak istiyorsanız çok araştırmanız gerek ve mümkünse o güruhtan insanlarla da etkileşimde olmak gerekiyor.. yoksa yapılan yorumun kahvelerde yapılan yorumlardan bir farkı kalkmıyor, temel dayanakları zayıf.. 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

@unbalanced

Cemaat hiç bi zaman parti kurma niyetinde olmadı aksine şu son 10-11 senelik akp döneminde rte ile biyere kadar ittifak yaptı hakan fidan olayından sonra ifşa edileceklerinin farkına vardılar, abdullah gül'den bülent arınçtan ilk zamanlar medet umar gibi oldular ama onlarda saflarını belli etmişti.

Ama emin ol cemaat hiç bi zaman partileşmeye yaklaşmadı yaklaşamazda zaten siyasallaştıkları an rte bile olmadan kendi iplerini çekeceklerinin farkındalardı. Zaten bu günde hala amaçları akp değil erdoğan.

Yani aslında detay çok anlatmayada açıklamayada okadar gerek yok bütün pislikleri yeni yeni ortaya çıkıyor zaten.

Her ne olursa olsun bu dangalakların hamam böceklerinin bu gün devlet kurumlarında nasıl bi ibnelikle at koşturduğunu daha dün bunlara sövüp sayan adamlar anlıyor ama sırf rte düşmanımın düşmanı mantığıyla hareket ettikleri için anlamak istemiyolar arkadaş.

Bunları söylediğin zaman otomatikmen zaten akpli oluyosun çünkü bu gün ülke öyle bi psikolojik olarak kutuplaşmaya gitmişki ya onların adamısın ya bunların adamı. Koyun koyun derler ya bu her iki taraf içinde bu geçerli sürü psikolojisi iki taraftada var.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı

@unbalanced

Cemaat hiç bi zaman parti kurma niyetinde olmadı aksine şu son 10-11 senelik akp döneminde rte ile biyere kadar ittifak yaptı hakan fidan olayından sonra ifşa edileceklerinin farkına vardılar, abdullah gül'den bülent arınçtan ilk zamanlar medet umar gibi oldular ama onlarda saflarını belli etmişti.

Ama emin ol cemaat hiç bi zaman partileşmeye yaklaşmadı yaklaşamazda zaten siyasallaştıkları an rte bile olmadan kendi iplerini çekeceklerinin farkındalardı. Zaten bu günde hala amaçları akp değil erdoğan.

Yani aslında detay çok anlatmayada açıklamayada okadar gerek yok bütün pislikleri yeni yeni ortaya çıkıyor zaten.

Her ne olursa olsun bu dangalakların hamam böceklerinin bu gün devlet kurumlarında nasıl bi ibnelikle at koşturduğunu daha dün bunlara sövüp sayan adamlar anlıyor ama sırf rte düşmanımın düşmanı mantığıyla hareket ettikleri için anlamak istemiyolar arkadaş.

Bunları söylediğin zaman otomatikmen zaten akpli oluyosun çünkü bu gün ülke öyle bi psikolojik olarak kutuplaşmaya gitmişki ya onların adamısın ya bunların adamı. Koyun koyun derler ya bu her iki taraf içinde bu geçerli sürü psikolojisi iki taraftada var.

Katılıyorum. Allahın  bizi bu iki gruptan da kurtarması dileğiyle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    unbalanced bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

şimdiye kadar okuduğum en mantıklı açıklamalardan biri.

Peki merak ediyorum cemaat bu kadar zamandır ne yapmaya çalışıyor.

çokdan parti kurmuş olması gerekirdi. ne bileyim okul falan açıyorlar. görünürde bir şey yapmıyorlar aslında. pislik derken ne kast ettin

hakan fidan a bu kadar yüklenmelerinin aslında bir kaç sebebi var

Birincisi, cemaat parti kurma niyetindeydi, bildiğin gibi akp nin içinde de cemaatçi adamlardan var, işte tayyip ile anlaşıp bunları çoğaltarak (hakan şükür gibi adamları içeri sokarak) milletvekili yapıp sonra partiyi bölüp chp ile ortak iktidara gelme niyetindelerdi işte hakan fidan ın ilk yakaladığı olay bu.

ikinci olarak da iran'da israil'e casusluk yapanları tespit edip söylemesidir

ve son olarak türkiyede cemaatin polis kadrolarına soktuğu polislerin israil'e casusluk yaptıklarını tespit etmesidir.

bu 3 sebep yüzünden hakan fidan'a saldırmışlardır ama toplum önüne farklı şeyler sunmuşlardır.. ee tabii diyemez ki benim kalbim gavurdan yana..

cemaat biliyor parti kursa seçilemeyeceğini o yüzden akp yi bölerek kendine pay çıkaracaktı ama olmadı.. 

dünya çapında çok okulu  var ama okuyan öğrencilere bakarsan hep zengin ya da parlementer çocuklarıdır. bu tayfaya neden bunlar diye sorduğumda, onlara islamın öğretildiği ve gelecekte yönetici olduklarında islamı daha kolay yayabileceklerini söylemişlerdi..

ben fetullah gülen'in söylediklerinden yola çıkarak islam ile mizan ettiğimde mutlak bir kafir görüyorum karşımda (bunu söylemek istemezdim ama söylediği sözler, tasvip ettiği şeyler dine aykırı şeyler). Ve tek amacı da ortalığı karıştırmak.  israil güdümlü hareket ediyor.. çok söylenecek şey var ama konu gizli değil.. avukatlarından korkmuyorum gerçi de şimdi bu konulara girme vakti değil..

kısaca, her şey sizin tv de izlediğiniz ya da gazetelerde okuduğunuz gibi cereyan etmiyor. bu konularda fikir sahibi olmak istiyorsanız çok araştırmanız gerek ve mümkünse o güruhtan insanlarla da etkileşimde olmak gerekiyor.. yoksa yapılan yorumun kahvelerde yapılan yorumlardan bir farkı kalkmıyor, temel dayanakları zayıf.. 

birinci dediğin chp ile birleşme imkansız chpli tanıdıklarım var hepsi izine kuruşun sıkıyor.

iran casusluk olayına inanmıyorum başka ülke desen bir derece , israil hiç inanmam

ama benim bildiğimde mit başkanı iran asıllı ortalığı karıştırmak isitiyor olabilir

zengin kesimi tuttuğuna katılıyorum. Bu drumu sevmiyorum.

cemaatin ilerlemesi deyim yerindeyse " modern dindar" olması. diğer tarikatlara gitsen çok koyular. okumayın çıkmayın..

bu cematte öyle olmadığı için böyleydi . tam tersi okumayı teşfik ediyor. dersane öğrenci falan..

bence şöyle alt kesimler iyi üste çıktıkça sanırım çıkar çatışmaların kurbanı oldu

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

şuan çok zamanım yok detaylı yazmaya, söylediklerime katılmayabilirsiniz ama benim kendimce delillerim var..

sadece tek bir örnek vermek gerekirse http://www.radikal.com.tr/yorum/turkiye_israilin_gizli_iran_casusluk_agini_ifsa_etti-1156032

israil in casusları ile ilgili..

cemaati temize çıkarmaya çalışmayın.. bulaşabildikleri tüm pisliklere bulaşmışlar zaten, dershanelerinde vergi kaçırdıklarının canlı şahidiyim. bu cemaat in dinle imanla bir ilgisi yok. karşı görüşten biri demişti, bunların dini imanı para diye.. o zaman anlamamıştım ama şimdi çok daha açık seçik belli.. 

neyse anlayan adam anlar zaten, anlamayan da bu saatten sonra anlayamaz.. 

hadi selametle..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

şuan çok zamanım yok detaylı yazmaya, söylediklerime katılmayabilirsiniz ama benim kendimce delillerim var..

sadece tek bir örnek vermek gerekirse http://www.radikal.com.tr/yorum/turkiye_israilin_gizli_iran_casusluk_agini_ifsa_etti-1156032

cemaati temize çıkarmaya çalışmayın.. bulaşabildikleri tüm pisliklere bulaşmışlar zaten, dershanelerinde vergi kaçırdıklarının canlı şahidiyim. bu cemaat in dinle imanla bir ilgisi yok. karşı görüşten biri demişti, bunların dini imanı para diye.. o zaman anlamamıştım ama şimdi çok daha açık seçik belli.. 

hadi selametle..

katılıyorum şu anda cemaat baştakilerden çok daha tehlikeli...

bugrahan45 tarafından 15/Mar/14 12:30 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    unbalanced bunu yazdı

hadi selametle..

savunmuyorum gerçekten anlamaya çalışıyorum. herkesimden kişilerde soruyorum.

çok farklı partilerden tadıklarım var soruyorum.

katıldığım yerler aklıma yatan kısımları var sadece vatan haini gibi olması biraz abartı gibi geldi. o yüzden öyle yazdım.

benim tek bir derdim var şu ülkemi kim kalkındıracaksa o.

cemaatten kişilerde:" yolsuzlık yaptığı için onuda biz fark ettik

o yüzden cemaatttekileri ihraç etti "diyor "neden önce yapmadıda aralık ayından sonra yaptı "diyorlar. böyle deyincede o haklı gibi duruyor :)

bende onada cevap yok

onunkini size,  sizden onlara söylüyorum.

arada öyle bakakaldım :(

futurist tarafından 16/Mar/14 10:24 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

bugün stv'nin önüne bir kalabalık geldi ellerinde filistin bayrağı ve arapça flamalar ile.

bu aslında protestocuk gibi birşeydi. 30 dakika sürmedi. Stv'nin ordaki yokuş yol araç trafiğine tıkandı

o yüzden kısa süre sonra dağılmak zorunda kaldılar, kısıklı ilköğretim okulunun orda bir çevik kuvvet aracı vardı

polisler pek bir cansızdı.

bir tane de ak parti seçim aracı, hani  şu salak sloganları yayınlayan araçlardan biri. Onu bir süre yayın yaptıktan sonra

kışkışladılar.

telefonun şarjı bitik, el kameramın şarjı bitik, prof kamerayı zaten sattım.

dedim bundan iyi malzeme çıkar ama birşey olmadı.

Noyan tarafından 15/Mar/14 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

http://www.samanyoluhaber.com/web-tv/akpliler-samanyolu-binasina-girmeye-kalkti-acik-provokasyon-7995-video-haberi/

Ben hala stv nin haberine gülüyorum ya "ağzından ne çıktığı bile belli olmayan provakatörler" lafı ardından, la ilahe muhammed diye bağıran amipin görüntüsü komedi ya :)

edit : hala gülüyorum :) la ilahe muhammeddd

Zodiac tarafından 15/Mar/14 23:29 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

az o.ç. değiller 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 3219 Toplam Mesaj: 35