folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Saç Çıkmasını Geciktirmek İçin Ne Yapabilirim?

Saç Çıkmasını Geciktirmek İçin Ne Yapabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

3 5 sefer kendin kes  alışırsın 

Mach 3 falan kullan kendinide doğra mazzsın

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kendin kazısana çok zor birşey degil. aynanın karşısına geçip 3 bıçaklı mac3 ile çok kolay olabiliyorsun. göremediğin yerleri elinle kontrol ediceksin kesilmiş mi kesilmemişmi diye kesilmediyse jileti sürücen tekrar. 2-3 perde traş yap çözersin

ben yaprak jilet takılan makinaylada vurdum ama mac3 ile daha basit ve hızlı

do_som tarafından 29/Tem/20 11:51 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

bi önceki sayfada kullanılan makinayı kullanabilirsin. ayrıca elle kontrol haricinde teleskopik aynalar var onuda banyoya monte ederek son bi kontrol yapabilirsin saç kalmışmı kalmamışmı.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Ben 6 yıldır mach 3 ile kendim 0 yapıyorum.Alıştıktan sonra otomatik alıyorsun, kalan yer varsa eline geliyor orayı da ters alıyorsun zaten.10 dakika sürmüyor halletmen

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

belliki senin hiç derdin tasan yok (: gördüklerimden sonra; evli değilsen evlende gör nasıl gecikiyor :DDD

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

belli ki, senin hiç derdin tasan yok (: gördüklerimden sonra; evli değilsen evlen de gör, nasıl gecikiyor :DDD.

özlemişim yahu, nerelerdesin? 

Geçenki arefe günü Konusunun mesajı da ilginçti. yalnız, o mesajda kullanılan font ne ise, bende acayip uzaklaşma duygusu yaratıyor. Okuyamadım da. 

~@~

neyse, konuya donuyorum, Saçını 0'a kesenlerde, kafatasının arka tarafında, bi Kemik kıvrımı/katlanması vs. yok mu? oraya ne saç traş Makinesi ne traş Bıçağı giriyor ne de Deri öyle kayıyor.,  ^^`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Vur ağdayı 20 gün seni kurtarır.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

belli ki, senin hiç derdin tasan yok (: gördüklerimden sonra; evli değilsen evlen de gör, nasıl gecikiyor :DDD.

özlemişim yahu, nerelerdesin? 

Geçenki arefe günü Konusunun mesajı da ilginçti. yalnız, o mesajda kullanılan font ne ise, bende acayip uzaklaşma duygusu yaratıyor. Okuyamadım da. 

~@~

neyse, konuya donuyorum, Saçını 0'a kesenlerde, kafatasının arka tarafında, bi Kemik kıvrımı/katlanması vs. yok mu? oraya ne saç traş Makinesi ne traş Bıçağı giriyor ne de Deri öyle kayıyor.,  ^^`

2 haftadır tatildeydim geldim fizik tedavim başladı. sağolasın hocam (;

arefe günüyle alakalı konumu kopyala-yapıştır'la aldım, tbtnin yeni hali bu tip şeylere izin veriyor. bu muhabbetle tbt bir tık daha yükselmiş (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

kafamda bi 8 tane ben var, bunlardan 3-4 tanesi et beni.

Bunlari aldirmali mi yoksa kesmemek icin taktik var mi?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

kafamda bi 8 tane ben var, bunlardan 3-4 tanesi et beni.

Bunlari aldirmali mi yoksa kesmemek icin taktik var mi?

Benimde sırtımda var etbeni.3 gün önce annem iple boğum yaptı ipin olduğu bölgeye siğil için dökülen asitten sürmeye başladım, siyaha döndü kurumaya başladı.Doktora gitsen benleri kesip alıcak.Araştr benler için damlalar var kurtulursun.Ben düştükten sonra inceden iz bırakır onun içinde kremler var.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
Toplam Hit: 3845 Toplam Mesaj: 38
dazlak saç kel