folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Saç Çıkmasını Geciktirmek İçin Ne Yapabilirim?

Saç Çıkmasını Geciktirmek İçin Ne Yapabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    end bunu yazdı

kafamda bi 8 tane ben var, bunlardan 3-4 tanesi et beni.

Bunlari aldirmali mi yoksa kesmemek icin taktik var mi?

Benimde sırtımda var etbeni.3 gün önce annem iple boğum yaptı ipin olduğu bölgeye siğil için dökülen asitten sürmeye başladım, siyaha döndü kurumaya başladı.Doktora gitsen benleri kesip alıcak.Araştr benler için damlalar var kurtulursun.Ben düştükten sonra inceden iz bırakır onun içinde kremler var.

Tesekkur ederim bir arastirayim hocam. Dalgada da 4-5 tane hpv sigili var. Covid19 muhabbetine aylardir gidemiyorum urolojiye. Sarsam ince bi iplikle, ayni damladan damlatsam ise yarar mi acaba.

end tarafından 29/Tem/20 18:44 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Saç ektirecek birine bağışla, kökten alsınlar saçları, hiç uğraşmazsın traşla :)

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Hocam saç ektirmeyi düşündün mü ?

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    end bunu yazdı

kafamda bi 8 tane ben var, bunlardan 3-4 tanesi et beni.

Bunlari aldirmali mi yoksa kesmemek icin taktik var mi?

Benim de sırtımda var etbeni.3 gün önce annem İple boğum yaptı ,ipin olduğu bölgeye Siğil için dökülen asit'ten sürmeye başladım, siyaha döndü kurumaya başladı.Doktora gitsen ben'leri kesip alıcak.Araştır benler için damlalar var kurtulursun.Ben düştükten sonra inceden iz bırakır, onun içinde kremler var.

Bu Et Ben'leri boğum yaptıktan sonra, tekrar çıktıkları görülmüş mü?

bir'de ben bu Et Ben'lerini Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde(boyun ve civarı, koltuk altı ve civarı, apış arası gibi) çok olduğunu, düşünüyordum. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

selam abiler. yaklasik 6 aydir sacimi jiletle 2-3 güne bir kazıtıyorum teyzeme falan fakat artık cılkı çıktı bu işin. teyzem para talep etmeye başladı. yağ falan bir şey var mı ki, araştırdım bulamadım açıkcası.

Bir kel olarak ne diyim bilemedim...

Tüy dökücü kullan.. ama kafaya sürülür mü göze kaçarsa nolur bilmem

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Hacı iki kez kazıdım. Kazıyınca kafamda muşamba benzeri bir tabaka varmış ve uyuşmuş gibi duruyordu 1 gün... Sürekli yapınca da bu his devam ediyor mu merak ettim ..

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

Hacı iki kez kazıdım. Kazıyınca kafamda muşamba benzeri bir tabaka varmış ve uyuşmuş gibi duruyordu 1 gün... Sürekli yapınca da bu his devam ediyor mu merak ettim ..

Saçın gürmü? 

Ben 500 sefer ustura yaptım  yanma . Kesikler dışında azda sivilce oldu. O neymiş öyle :)

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    _PesimisT_ bunu yazdı

Saçın gürmü? 

Ben 500 sefer ustura yaptım  yanma . Kesikler dışında azda sivilce oldu. O neymiş öyle :)

Yok hocam gür sayılmaz... Dehşet bir uyuşukluk, soğuk oldu kafamda.. tam anlatamıyorum ama kafamda muşambadan bir katman var gibiydi ve hissizdi. 

_PesimisT_ tarafından 31/Tem/20 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    _PesimisT_ bunu yazdı

Saçın gürmü? 

Yok hocam gür sayılmaz... Dehşet bir uyuşukluk, soğuk oldu kafamda.. tam anlatamıyorum ama kafamda muşambadan bir katman var gibiydi ve hissizdi. 

bunu 5 sene önce bir şopar söylemişti ben de şaka olsun diye deniz anası yapıştır kafana geçer demiştim adamın kafası 1 sene mor kaldı hâla arada telefon açıp küfür ediyor bana.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

saç baş yoldurtacak şeylerle uğraş :D 

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 3846 Toplam Mesaj: 38
dazlak saç kel