folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Saç Ekimi - PRP - Kök Hücre Hakkında Bilgi Sahibi Olan

Saç Ekimi - PRP - Kök Hücre Hakkında Bilgi Sahibi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Selam millet,

Yaklaşık 5 yıldır fena bi şekilde dökülen saçlarım ( stress ve erkek tipi sökülme) için bi tedavi yöntemi uygulamak istiyorum.

Aslında minoxil ve dermaroller işe çok güzel gidiyor fakat bırakınca eski haline dönüyor resmen bağımlısı hale geldim ki zaten minoxil 300 tl zıplamış bunun yanında ek vitaminler derken ayda 500 lira garanti gidiyor.

PRP keriz tokatlama olduğunu biliyorum ama kök hücre bana sanki internetin bulunması kadar heyecanlı bir buluş gibi geliyor.Ama saç konusunda işe yarar veri var mı tam bulamadım.

Ekim en son düşündüğüm şey o yüzden şimdilik kök hücre ve yeterli vitaminler ile tepe bölgemi canlandırmak istiyorum.

Ama bu kök hücre tedavisi para tuzağı mı yoksa gerçekten işe yarar mı bilgim yok ekşi vs de baktım bi yorum bulamadım.

Var mı bu işin içinden dürüst biri güzel bi bilgilendirme yapsın bize.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Selam millet,

Yaklaşık 5 yıldır fena bi şekilde dökülen saçlarım ( stress ve erkek tipi sökülme) için bi tedavi yöntemi uygulamak istiyorum.

Aslında minoxil ve dermaroller işe çok güzel gidiyor fakat bırakınca eski haline dönüyor resmen bağımlısı hale geldim ki zaten minoxil 300 tl zıplamış bunun yanında ek vitaminler derken ayda 500 lira garanti gidiyor.

PRP keriz tokatlama olduğunu biliyorum ama kök hücre bana sanki internetin bulunması kadar heyecanlı bir buluş gibi geliyor.Ama saç konusunda işe yarar veri var mı tam bulamadım.

Ekim en son düşündüğüm şey o yüzden şimdilik kök hücre ve yeterli vitaminler ile tepe bölgemi canlandırmak istiyorum.

Ama bu kök hücre tedavisi para tuzağı mı yoksa gerçekten işe yarar mı bilgim yok ekşi vs de baktım bi yorum bulamadım.

selam, bu işin türkiyede en büyükleri tanıdık; gerçekten hem prp hem kök hücre iş görüyor, şöyle söyleyeyim kök hücre ile vücudun üretemediği bazı sıvılar tekrar oluşabiliyor doğru uygulamayla

Deleted001 tarafından 03/Haz/22 15:41 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php

Kafada saç kalmadı. ben de saç ektirecem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hocalar 1453 tane saç eken yer var hangisi iyi hangisi kötü hangisinin kök hücre tedavisi gerçekten iyi nasıl bulacağız? Fiyat kısmına hiç değinmiyorum bile 5 bin tl - 25 bin tl arası gidip geliyor bu aradaki fark neyin farkı?

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Selam millet,

selam, bu işin türkiyede en büyükleri tanıdık; gerçekten hem prp hem kök hücre iş görüyor, şöyle söyleyeyim kök hücre ile vücudun üretemediği bazı sıvılar tekrar oluşabiliyor doğru uygulamayla

hocam kimdir o tanıdıklar, hangi firma, fiyatları nasıl bilgi alabilir miyiz?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bireysele hizmetleri yok, anonim şirket

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Cevap olarak yazdığım sitede tüm cevapları bulabilirsiniz beyler. Başka herhangi bir kanal aramayın. 

firmalar, ücretleri , operasyonlarla ilgili bilgiler herşey var. Zaman ayırıp inceleyin

Hintell'e selam yola devam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bireysele hizmetleri yok, anonim şirket

Nasıl yani hocam tam anlayamadım, tam olarak neye hizmet ediyolar?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Nasıl yani hocam tam anlayamadım, tam olarak neye hizmet ediyolar?

@tosun müridin attığı sitedeki tüm firmalar(doktorlar) bahsettiğim kişiden/firmadan ürün alıyorlar :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Istanbuldaysan bir yere yönlendirebilirim hocam, pm at sana zahmet konuda kacabiliyor

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek

8  ay önce ektiren birisi olarak söylüyorum kesinlikle işi bilen birisiyle ekim yaptırın. bu arada ekim yapan kişilerin yüzde doksanı doktor değil teknikter hemşire vs. 

hala eski tip saç ektirenlerde kafada iğne izleri acı falan çekiyorlar. 

ben saç ektirdiğimde serum taktılar semantasyon yöntemi ile yarı baygındım 2 saat sonra uyandığımda acı namına birşey yoktu. adam kafamda kanalları açmıştı 5 bin kök ektirdim ortalama 6-7 saat sürüyor hepsi saçın yönü ekimi gerçekten önemli. bir de benden tavsiye benim ektirdiğim yerde her ay ücretsiz prp yapıyordu ve 7. ayımda bambaşka birisi oldum ben ektirdiğim yerden memmunum ankarada ektirdim bu arada. fiyat konusunda gerçekten çok farklılıklar var o kısmına bende anlam veremiyorum. birçoğu klinik kiralıyor ora üzerinden yapıyor. 

ankarada olanlar için önereceğim saç ekimci egemen güdül. https://www.instagram.com/hairclinic_ankara/ ben burda ektirdim birkaç arkadaşım da burda ektirdi sonuçları gerçekten iyi. 

saçekimsonuçları forumunda ise belli başlı insanlar üzerinden dönüyor hep forum yaşınız saç durumunuz herşey etkiliyor ekimden sonraki süreci aklında soru olan varsa her zaman cevaplayabilirim :) 

Toplam Hit: 2611 Toplam Mesaj: 37
kelaynak