folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sakatla Kavga Etmek Caiz Midir?

Sakatla Kavga Etmek Caiz Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Arkdaşlar , akşam üzeri sakat bir adamla ağız dalaşı yaptım,  istemeyerek daha doğrusu terbiyesizlik yaptı ben de cevap verdim boş bulunup..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

terbiyesizliğin falan sakatlığı olur mu hiç bilmiyorum :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

Kişinin sakat olması yaptıklarını görmezden gelip, cevap vermeyeceğin anlamına mı gelir ?

Sana zarar versin sakat diye tepkini ortaya koyma... Yok öyle bir şey.

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

Hoca olayın zihinle uzaktan yakından alakası yok, için rahat etsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    özel değilse olayı yaz hocam
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Dinimizde -sakat ya da normal ayrımı yapmadan- insanlara kötü söz söylemek mekruhtur.

İndia İndia !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abicim esas sakat/sakat dğeil ayrımı yapmak kötü bence.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Sakatligindan faydalanip dövmek, ezmek, küçük düşürmek, aşağılamak.... Bunlar kötüdür

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sakatligindan faydalanip dövmek, ezmek, küçük düşürmek, aşağılamak.... Bunlar kötüdür

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

Bir anımı paylaşmak istiyorum.

Sene 2001,  babam ilk 1. el cep telefonumu almıştı, siemens C35, 155 TL ydi, dün gibi hatırlarım.

Aldıktan bir hafta sonra bi alt geçitten geçerken önümdeki lavuk dilenci kör adamın şapkasını düşürdü. Dilenci de  o geçtikten sonra da lanet etmeye başladı sağa sola deyneğini sallamaya başladı ve cebimdeki telefona vurdu. Önceki lavuklar kaçtı dilenci hala sallıyordeyneğini ve küfür ediyordu. Neyse telefonum zarar gördü ve ondan sonra kullanamadım tam olarak. Sakat adamın öyle dakikalarca deyneğini sallaması yanlıştı ama  neyse dedim eve geldim.

Aynı akşam TV de o kör adamı gördüm, çok zengin olduğu, kocaelideki villasını, apartmanlarını ve her akşam rus kadınlarla takıldığı yazıyordu. Sırf sakattıdr, muhtaçtır diye adama bir şey dememiştim.

O gün den sonra anladım ki, ayrım yapmayacaksın. Her kim olursa olsun, Dalını kıranın ağacını kökünden sökeceksin !

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

DonnieDarko bunu yazdı:

Bir anımı paylaşmak istiyorum.

Sene 2001,  babam ilk 1. el cep telefonumu almıştı, siemens C35, 155 TL ydi, dün gibi hatırlarım.

Aldıktan bir hafta sonra bi alt geçitten geçerken önümdeki lavuk dilenci kör adamın şapkasını düşürdü. Dilenci de  o geçtikten sonra da lanet etmeye başladı sağa sola deyneğini sallamaya başladı ve cebimdeki telefona vurdu. Önceki lavuklar kaçtı dilenci hala sallıyordeyneğini ve küfür ediyordu. Neyse telefonum zarar gördü ve ondan sonra kullanamadım tam olarak. Sakat adamın öyle dakikalarca deyneğini sallaması yanlıştı ama  neyse dedim eve geldim.

Aynı akşam TV de o kör adamı gördüm, çok zengin olduğu, kocaelideki villasını, apartmanlarını ve her akşam rus kadınlarla takıldığı yazıyordu. Sırf sakattıdr, muhtaçtır diye adama bir şey dememiştim.

O gün den sonra anladım ki, ayrım yapmayacaksın. Her kim olursa olsun, Dalını kıranın ağacını kökünden sökeceksin !

bizim buradakiler para vermeyince küfür ediyorlar birgün herifin biri dilenci ablanın dişlerini avcuna döktü tabii. bkz:ağzının ortasına topuk tekmesi.

Toplam Hit: 6475 Toplam Mesaj: 48