folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sakatla Kavga Etmek Caiz Midir?

Sakatla Kavga Etmek Caiz Midir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

sakatsa sakatlığını bilecek arkadaş,  mesela bende yarma gibi bir adam ya da sıradan 2-3 adam karşısında sakat/aciz sayılıyorum bundan ötürü bi parça aklın varsa geri vitese takıp gidiyorum.  

eğer acizliğini bilmiyor , bu acizliği sana karşı silah olarak kullanmaya kalkıyorsa - orospuçocuuuu - o koltuk değneklerini seve seve , şevkle sakatın kıçına sokmak artık caiz de değil farzdır, gözlüklerini yedirip, tekerlekli sandalyesini kafasında parçalamak da masadaki diğer seçenekler ... 

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

sakatsa sakatlığını bilecek arkadaş,  mesela bende yarma gibi bir adam ya da sıradan 2-3 adam karşısında sakat/aciz sayılıyorum bundan ötürü bi parça aklın varsa geri vitese takıp gidiyorum.  

eğer acizliğini bilmiyor , bu acizliği sana karşı silah olarak kullanmaya kalkıyorsa - orospuçocuuuu - o koltuk değneklerini seve seve , şevkle sakatın kıçına sokmak artık caiz de değil farzdır, gözlüklerini yedirip, tekerlekli sandalyesini kafasında parçalamak da masadaki diğer seçenekler ... 

abi sen nie bu kadar kinle nefretle dolusun anlamıyorum.Sakat biride gayet sinirlenip kavga etmek isteyebilir.Önemli olan böyle bir durumda anlayışla karşılayıp senin ondan üstün olduğunu bilerek yiğitlik yapıp kavga etmemek.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Sakat eğer edepsizce birşey yapmışsa fiziki olarak kavga yine edilmez gibi duruma göre yine ama sözlü olarak eğer babanız ve türevleri değilse kendinizi korumanız en insani görevinizdir diye düşünüyorum. Oh ne ala memleket adamın eli yok ana avrat çeksin duralım öyle.

Ayrıca gözlüklüler de sakat sayılıyor bildiğim kadarıyla.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

abi sen nie bu kadar kinle nefretle dolusun anlamıyorum.Sakat biride gayet sinirlenip kavga etmek isteyebilir.Önemli olan böyle bir durumda anlayışla karşılayıp senin ondan üstün olduğunu bilerek yiğitlik yapıp kavga etmemek.

dünyalılardan tiskiniyorum:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=yxWVwhDlYLo

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

1-618-GR bunu yazdı:

Şunu soruyorum "sakat olmayanla caiz mi ki ?"

cevap veriyorum " Caiz"

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

var böyle tipler sakatlığının kulanarak sana gider yapıyor lavuğa 2 tane yapıştırsan utanmıyormusun sakat bir insanı dövüyorun diye sen suçlu olursun
    bu tıpkı kadınların kadınlıklarının kulanarak erkeklere gider yapması gibi bir şey çoğu kadın da erkelerin hiçbir şey yapmacağının bildikeirnden yapmadıkları artislikler kalmıyor

bana kalırsa sakatmış değilmiş bir farkı yok ibne sakat sağlam her daim ibnedir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

var böyle tipler sakatlığının kulanarak sana gider yapıyor lavuğa 2 tane yapıştırsan utanmıyormusun sakat bir insanı dövüyorun diye sen suçlu olursun
    bu tıpkı kadınların kadınlıklarının kulanarak erkeklere gider yapması gibi bir şey çoğu kadın da erkelerin hiçbir şey yapmacağının bildikeirnden yapmadıkları artislikler kalmıyor

bana kalırsa sakatmış değilmiş bir farkı yok ibne sakat sağlam her daim ibnedir

NET.

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
Toplam Hit: 6507 Toplam Mesaj: 48