folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Samanyolu Tv'nin Yarın Sesini Kesiyorlar

Samanyolu Tv'nin Yarın Sesini Kesiyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cnt bunu yazdı

kanaltürk'te bugün kapatıyolarmış

bugün tv de gidiyor...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

2 gundur samanyolunu izleyemiorum die kendini boslukda bulan annem durduk yere bana sardi. kadin tek hobim samanyolu dizileri izlemekti nabicam ben simdi kanali bul bana die gezior evde kabak bana patladi.

hotbirtten yayın yapıyorlarmış hocam :)

tabi bunu izlemek içinde iki çanak lazım

basima patlayan kabak oya zaten hocam simdi canak kurmak gerekicek :D yarin gidip canak falan alicam kurucam artik durduk yere is basimiza.

yalnız eski kalitesinde olacağını düşünmüyorum kanalın maddi olarak da çökecekler o yüzden bu da yayını etkileyecekdir 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

2 gundur samanyolunu izleyemiorum die kendini boslukda bulan annem durduk yere bana sardi. kadin tek hobim samanyolu dizileri izlemekti nabicam ben simdi kanali bul bana die gezior evde kabak bana patladi.

basima patlayan kabak oya zaten hocam simdi canak kurmak gerekicek :D yarin gidip canak falan alicam kurucam artik durduk yere is basimiza.

yalnız eski kalitesinde olacağını düşünmüyorum kanalın maddi olarak da çökecekler o yüzden bu da yayını etkileyecekdir 

hocam ben sinyali getirim annemden kurtilim geri ilgilendirmez :D:D 

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ya hocam çanak ile ne uğraşıyorsun dizi zamanı aç netten izlesinler. Zaten dizi çekimlerini durdurmuşlardı en son elimizde hazır çekilmiş bölümleri vereceğiz şimdilik demişlerdi. Zaten kanal şuan kapandı gibi bir şey netten bakıyorum sürekli kapandığı anki programı verip duruyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

hocam ben sinyali getirim annemden kurtilim geri ilgilendirmez :D:D 

Hocam netten oktay ustanın bölümlerinin indir koy tv ye izlesin annen en azından ufak dahi olsa çözüm olur bir süre en eski bölümleri filan izlemediyse 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ya hocam çanak ile ne uğraşıyorsun dizi zamanı aç netten izlesinler. Zaten dizi çekimlerini durdurmuşlardı en son elimizde hazır çekilmiş bölümleri vereceğiz şimdilik demişlerdi. Zaten kanal şuan kapandı gibi bir şey netten bakıyorum sürekli kapandığı anki programı verip duruyor.

mustafa sen bari benim neti biliosun  :D net kim biz kim 

@SeRDaR hocam 3 kurus akk miz var onuda anneme yedirtmem :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    cann bunu yazdı

belki haberiniz olmayabilir ama bu da an itibari ile ülkenin doğusundaki durum.

6 çocuk annesi hamile 1 karınıda 2si ağır yaralı

http://t24.com.tr/haber/diha-sokaga-cikma-yasagi-ilan-edilen-nusaybinde-5-cocuk-annesi-kadin-zirhli-aractan-acilan-atesle-olduruldu,316656

O yalanı sikerler, baya iyi sikerler hemde. Bi bitmedi kasacak duygunuz.

Orospu cocuklari halkin ustune ates acar, polis yapti asker yapti diye kahpelik yaparlar. Bu kodumunun kendini haber sitesi sanan, gazete sanan nereye kime hizmet ettigi belirsiz itleride bunu haber diye sunar. Kobra sivil taramış. Kobranin basinda ki esek zaten, gormuyo ekranindan nereye ateş açtığını filan. Elle bile basmiyo tetige imleci nereyi getirirse oraya ates ediyo makina. Yaziklar olsun amk muhalefet olacaz diye su vatanin evlatlarini karalayan kahpelere.

o kobra neden orada ?
    eli silahlı hainleri yok etmek için.

eli silahlı hainler o bölgede nasıl barınıyor ?
    bölgedeki halkın belirli bir kısmı destek veriyor.

herşey açık ve net
    bu kadının katili kesinlikle polis/asker değil, pkkdır, kurşunu sıkan polis/asker olsa bile katil yine pkkdır, oradaki halkın belirli kısmı bunları desteklemese pkk olmazdı ve o kadında ölmezdi, kurunun yanında yaşta yanar, bu kadar basit.

bence işin aslı pkklılar "insan hokları" , "katlüyom var katlüyom" v.s diyebilmek için bu kadına sıktı ve polis/asker yaptı diyor, gözümle görmedim ama kesin böyle, kendi yandaşlarını bomba ile patlatan bunlarıda yapar.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    cann bunu yazdı

http://t24.com.tr/haber/diha-sokaga-cikma-yasagi-ilan-edilen-nusaybinde-5-cocuk-annesi-kadin-zirhli-aractan-acilan-atesle-olduruldu,316656

Orospu cocuklari halkin ustune ates acar, polis yapti asker yapti diye kahpelik yaparlar. Bu kodumunun kendini haber sitesi sanan, gazete sanan nereye kime hizmet ettigi belirsiz itleride bunu haber diye sunar. Kobra sivil taramış. Kobranin basinda ki esek zaten, gormuyo ekranindan nereye ateş açtığını filan. Elle bile basmiyo tetige imleci nereyi getirirse oraya ates ediyo makina. Yaziklar olsun amk muhalefet olacaz diye su vatanin evlatlarini karalayan kahpelere.

o kobra neden orada ?
    eli silahlı hainleri yok etmek için.

eli silahlı hainler o bölgede nasıl barınıyor ?
    bölgedeki halkın belirli bir kısmı destek veriyor.

herşey açık ve net
    bu kadının katili kesinlikle polis/asker değil, pkkdır, kurşunu sıkan polis/asker olsa bile katil yine pkkdır, oradaki halkın belirli kısmı bunları desteklemese pkk olmazdı ve o kadında ölmezdi, kurunun yanında yaşta yanar, bu kadar basit.

bence işin aslı pkklılar "insan hokları" , "katlüyom var katlüyom" v.s diyebilmek için bu kadına sıktı ve polis/asker yaptı diyor, gözümle görmedim ama kesin böyle, kendi yandaşlarını bomba ile patlatan bunlarıda yapar.

Ben gözümle gördüm ikinizinde sölediklerine izami atarim.

Yansin ibnelerin alayi su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    cann bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    cann bunu yazdı

tmm dostum özür dilerim.

ülkenin batısında da doğusunda da her şey süper, her şey yolunda  hiç bir sorun yok.

Geçen kılıçdar oğlu diyorki ankara patlamasından isid sorumlu daha 2 gün önce söylediği söz

sen değilmiydin bombayı hükümet patlattı diyen?

Görüntüye gelince hamile kadın girin pkk sitelerine takip edin ben çok takip ederim  adamın ayağına taş takılsa tc yaptı asker yaptı diyorlar

bu orospu çocuklarına el altından da destek çıkmayın alayınızı sikmiyim

hadi siktir gidin şimdi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sonsabah27
    sonsabah27's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    cann bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    cann bunu yazdı

tmm dostum özür dilerim.

ülkenin batısında da doğusunda da her şey süper, her şey yolunda  hiç bir sorun yok.

Geçen kılıçdar oğlu diyorki ankara patlamasından isid sorumlu daha 2 gün önce söylediği söz

sen değilmiydin bombayı hükümet patlattı diyen?

Görüntüye gelince hamile kadın girin pkk sitelerine takip edin ben çok takip ederim  adamın ayağına taş takılsa tc yaptı asker yaptı diyorlar

bu orospu çocuklarına el altından da destek çıkmayın alayınızı sikmiyim

hadi siktir gidin şimdi

akp düşmanlığı ile ülke düşmanlığını karıştıranlar var...

operasyonlara katılanlar polis asker alayı ya ülkücü ya ülkücü..... terör örgütünü savunanın masum gösterinin.............. 

Toplam Hit: 12592 Toplam Mesaj: 105
stv badem bıyık