folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Samanyolu Tv'nin Yarın Sesini Kesiyorlar

Samanyolu Tv'nin Yarın Sesini Kesiyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

iyimi kötü mü bilmediğim bir hadise. 

her ters fikri kapatmak çok yanlış. o konuda desteklemiyorum. 

bir taraftada içinde dünya şüphe bulunduran tuhaf bir grup var.

bir bakıyorum çok iyi bir tadığım cemaatten, oda anlam verememiş çoğu şeye, gariban..

diğer taraftan bakıyorum torpiller kayıt dışı paralar falan. cemaatin son yıldaki garip tutumları

iyilermi kötü mü bunları hala anlamış değilim

Gülen Cemaatine mensup saf ve temiz insanlar kötü değil zaten, o alt kademedeki mensup çoğu insan senin benim gibi normal insanlar. Bu cemaatin yönetim tayfası ve üst kademesindeki kişiler kötü. Alt kademedekilerde islama hizmet için çalışan milyonlarca kişiyi kullanıyorlar. Üst kademelerde ya paraları cukkalıyor ya da mevkiilerini arttırıyorlar.

Aynen katılıyorum.Cemaatçiyim diyen din sömürüsüne kanmış masumlara bakıp cemaat budur demek olmaz. Gülen'in de kurduğu bu devasa örgütünde yaptıkları ortada.Özellikle Ergenekon ve balyozda bu örgüt tüm gücünü kullanmıştı.

Bugün olanlar aslında çok komik.Çünkü başkalarına yaptıkları zulüm kendilerine döndü.Özellikle bugün tv'ye el konuldu sırada canlı yayına devam eden tv'de sağ alt köşede "Gezi parkı ruhu" yazıyordu. :) Gezi parkında bu grubun yayınları ortada. Şimdi o marjinal gruplar, içki içenler, teröristler dedikleri insanlardan bile yardım bekler duruma düştüler. 

Acıyalım mı ? Bence hayır. Dinsizin hakkından imansız geliyor. Patlatın mısır izleyin sadece. Bırakalım paralelci de olsunlar, haşhaşide, fetö örgütüde. 

Hocam yalnız o gezi parkı ruhu yazısı ilgili sayfanın videoya eklediği bannerı

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://twitter.com/SHaberTV/status/665204588589416449

Benim anlamadığım 1 aydır olan bir şeyi bunlar niye 1 gün kala tantanası yapıyor ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    CyberAngel bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

iyimi kötü mü bilmediğim bir hadise. 

her ters fikri kapatmak çok yanlış. o konuda desteklemiyorum. 

bir taraftada içinde dünya şüphe bulunduran tuhaf bir grup var.

bir bakıyorum çok iyi bir tadığım cemaatten, oda anlam verememiş çoğu şeye, gariban..

diğer taraftan bakıyorum torpiller kayıt dışı paralar falan. cemaatin son yıldaki garip tutumları

iyilermi kötü mü bunları hala anlamış değilim

Gülen Cemaatine mensup saf ve temiz insanlar kötü değil zaten, o alt kademedeki mensup çoğu insan senin benim gibi normal insanlar. Bu cemaatin yönetim tayfası ve üst kademesindeki kişiler kötü. Alt kademedekilerde islama hizmet için çalışan milyonlarca kişiyi kullanıyorlar. Üst kademelerde ya paraları cukkalıyor ya da mevkiilerini arttırıyorlar.

Aynen katılıyorum.Cemaatçiyim diyen din sömürüsüne kanmış masumlara bakıp cemaat budur demek olmaz. Gülen'in de kurduğu bu devasa örgütünde yaptıkları ortada.Özellikle Ergenekon ve balyozda bu örgüt tüm gücünü kullanmıştı.

Bugün olanlar aslında çok komik.Çünkü başkalarına yaptıkları zulüm kendilerine döndü.Özellikle bugün tv'ye el konuldu sırada canlı yayına devam eden tv'de sağ alt köşede "Gezi parkı ruhu" yazıyordu. :) Gezi parkında bu grubun yayınları ortada. Şimdi o marjinal gruplar, içki içenler, teröristler dedikleri insanlardan bile yardım bekler duruma düştüler. 

Acıyalım mı ? Bence hayır. Dinsizin hakkından imansız geliyor. Patlatın mısır izleyin sadece. Bırakalım paralelci de olsunlar, haşhaşide, fetö örgütüde. 

Hocam yalnız o gezi parkı ruhu yazısı ilgili sayfanın videoya eklediği bannerı

Yanlışın var hocam ben bugün tv'yi İnternet üzerinden fakat canlı izlemiştim.Sanırım kendi siteleriydi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

http://www.zaman.com.tr/gundem_silvan-harabeye-dondu-20-bin-kisi-goc-etti_2327177.html

Haber icerigine bakın. Vatansız kahpe bu haberi yapanlar yaptiranlar, az bile bu soysuzlara gazete televizyon kapatmak. Daha düne kadar neler yazarlardı simdi yaptiklari haberlere bakin. Para muslakları kapandıya yana döne saracak yer arıyolar. Dinmis/cemaatmis/Allah kitap derler bide. Paralarını kesince girdikleri sekil ortada. Şerefsiz satılmış köpekler. Tank sehire girmiste evleri camileri bombalamış, asker polis sivilleri öldürmüş. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

dincinin iyi niyetlisi kötü niyetlisi olmaz, yesinler birbirlerini, 

ahmak beyinliler ikidebir papazın sosyallistleri aldılar sesimi çıkarmadım,komünistleri aldılar sesimi çıkarmadım,yahudileri aldılar sesimi çıkarmadım beni almaya geldiklerinde sesini çıkarıcak kimse yoktu terranesini geveleyip dururlar, lan kuş beyinliler bizi sindireli çok oldu ozaman neredeydi bu takkesini siktiğimin badem bıyıklılıarı? şu şerefsiz namussuz fethullah gülen cemaatini veya onun gibi diğer dinci cemaatleri temizlemeye kalkan hangi komünist veya faşist iktidar olsa desteklerim,

not: akpli veya aynı kafadan diğer anadolu çomarlarının zihniyetinin oluşturduğu iktidarlarda gün gelir bedellerini öderler umarım,

Zodiac tarafından 14/Kas/15 01:09 tarihinde düzenlenmiştir

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

paralel falan bahane. maalesef suriyeye girilicek, doğuda özerklik/federasyon ilan edilecek. 

yedikleri bokun kokusu ortaya çıkmadan önlem almaya çalışıyorlar şimdiden.

istiyorlar ki ahaber beyaz tv harici kimse bir şey izlemesin muhallif hiç kimse ekranlara çıkıp yedikleri haltları anlatmasın.

az evvel fransada çok büyük katliam oldu. belliki g20 sonrası suriye karışacak. çok çok büyük bir göç dalgası gelecek,

en iyi ihtimalle sıcak savaştan uzak dursa bile tsk mecburen suriyeye girip mülteciler için tampon bölge oluşturacak.

rusya, iran, suriye türkiyenin bu hareketini savaş sebebi sayacak. vs. vs.

özetle  bu kadar hırsızlığı, bu cinayetleri, bu denli vatana ihaneti, bu denli büyük münafıklığını gizlemenin başka yolu yok.

enkaza çevirdikleri, soyup soğana çevirdikleri ülkede tüm suçu tsk ya yıkacaklar. 

halkın seçtiklerine darbe yapıldı diyip yine mağdur ayağına yatacaklar. 

darbeyi bahane edip kendileri de siktirolup gidecek kurtulacaklar güya.

ama saddamdan kaddafiden bin beter olacaklar.

cann tarafından 14/Kas/15 01:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Paralel bunlar ko mına gitsin yau.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

darısı sikiş öncesi çiftleştme hikayeleri yapan kanal d - fox - star a gelir umarım. bunların bu ülkeye hiçbir yararı yoktur.

bitek halk tv ve trt kalsın.

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

amk akpsi! dün gece en son bu konuya mesaj yazmıştım sabah kalktım televizyon çalışmıyor amk.

ses var görüntü yok.

cann tarafından 14/Kas/15 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

http://www.zaman.com.tr/gundem_silvan-harabeye-dondu-20-bin-kisi-goc-etti_2327177.html

Haber icerigine bakın. Vatansız kahpe bu haberi yapanlar yaptiranlar, az bile bu soysuzlara gazete televizyon kapatmak. Daha düne kadar neler yazarlardı simdi yaptiklari haberlere bakin. Para muslakları kapandıya yana döne saracak yer arıyolar. Dinmis/cemaatmis/Allah kitap derler bide. Paralarını kesince girdikleri sekil ortada. Şerefsiz satılmış köpekler. Tank sehire girmiste evleri camileri bombalamış, asker polis sivilleri öldürmüş. 

Şu zamana kadar yayın yaptırmaları hata, vatanını savunan filistinlilere terörist diyen bunlar.

Hoop.
Toplam Hit: 12535 Toplam Mesaj: 105
stv badem bıyık