folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Samanyolu Tv'nin Yarın Sesini Kesiyorlar

Samanyolu Tv'nin Yarın Sesini Kesiyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Çok şey söylemek ve de yazmak isterdim ama, konu gizli olsaydı yazardım.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Tek başına o beyin yakan dizilerinin ortadan kalkacak olması bile bir artı değerdir.

Özgürlük uğruna savunulan insanların kim olduğuna bakmak lazım. Yapılanların intikamvari olması bir noktada doğru olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz. 

Hoca sanki "Ulusal tv" "halk tv" çok dostane kanal ya!

Önemli olan eleştriyri kaldırabilmek. Herkes aynı yere bakarsa kimse farklı birşey göremez. Sen hep makarna yersen etin tadını zamanla unutursun.

Hoş şeyler değil bence.

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnKramer
    JohnKramer's avatar
    Erkek

vay arkadaş bu ülkede yaşanmaz yemin ederim ya.

Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

samanyolu grubnuu ve temsil ettiği düşünce sistemini kesinlikle reddeden biri olarak diyorum ki ülke iyice muz cumhuriyeti oldu.. lan bırak muhalefet eden birileride olsun.. sadece iktidar hegemonyasında bir medya ile sadece yapılan usulsüzlük ve yolsuzluklar daha iyi kamufle edilebilir.. halk nezninde hiçbir fayda sağlamaz bu tarz uygulamalar.. fakat bir yanımda diyorki bunlar yıllarca kpss ye giren bir sürü gencin hayallerinin amına koydu bir çoğu psikolojisini yitirdi kimisi intihar etti.. ikilemde bırakıyor yaşananlar beni..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Tek başına o beyin yakan dizilerinin ortadan kalkacak olması bile bir artı değerdir.

Özgürlük uğruna savunulan insanların kim olduğuna bakmak lazım. Yapılanların intikamvari olması bir noktada doğru olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz. 

Önemli olan eleştriyri kaldırabilmek. Herkes aynı yere bakarsa kimse farklı birşey göremez. Sen hep makarna yersen etin tadını zamanla unutursun.

Hoş şeyler değil bence.

O iki kanalın üzerine 3-4 tane daha ekleyebilirim. Bunlara onların tam zıddı bazı kanallar da girebilir. Bir belediye başkanının resmi kanalı vs. "Dostane" kanal diye bir şey yok. Kanal mantığında tarafsız kanal, yandaş olmayan kanal diye bir şey de yok. Belki müzik kanallarına böyle diyebiliriz. Herkesin bir tarafı var. Yandaş, yandaş olmayan diye ayırmak saçmalığın daniskası. 

Eleştiri yüzünden olmadığını bildiğimizi tahmin ediyorum. Sırf eleştiri yüzünden kanala ve bireylere yaptırım olsaydı daha çok kelle alınırdı. Sosyal ağlardan yandaş olmayan bazı kişileri takip ediyorsanız pek çoğunun güncel paylaşımlarının standart bir hukuk devletinde suç teşkil ettiğini ama bunu özgürlüğü savunduğunu iddia ederek yaptığı iddia ettiği ve ben ondan değilim dediği için yürü koçum denilerek desteklendiğini görürsünüz. 

Dediğin gibi, hep bir şeye takılı kalırsan başka şey göremezsin. Bütüne bakabilmek çok önemli. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Adam demokrasi diye bağıra bağıra geldi, kendi diktasını çatır çatır kurdu, sadece helal olsun diyorum, siyonizm bu kadar kuvvetlidir işte, islam diye yahudi şeriatını kütür kütür yedirdiler millete. Gelecek adımlar:

- başkanlık sistemi,

- özerklik,

- dağılma.

bu elemana hiç kimse dokunamaz, avrupalılar amerikalılar bu elemanın bokunu yer el üstünde tutar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Keser döner sap döner, saplanır böyle sonra.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Keser döner sap döner, saplanır böyle sonra.

Boş insan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı
    JOE bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Hoş şeyler değil bence.

O iki kanalın üzerine 3-4 tane daha ekleyebilirim. Bunlara onların tam zıddı bazı kanallar da girebilir. Bir belediye başkanının resmi kanalı vs. "Dostane" kanal diye bir şey yok. Kanal mantığında tarafsız kanal, yandaş olmayan kanal diye bir şey de yok. Belki müzik kanallarına böyle diyebiliriz. Herkesin bir tarafı var. Yandaş, yandaş olmayan diye ayırmak saçmalığın daniskası. 

Eleştiri yüzünden olmadığını bildiğimizi tahmin ediyorum. Sırf eleştiri yüzünden kanala ve bireylere yaptırım olsaydı daha çok kelle alınırdı. Sosyal ağlardan yandaş olmayan bazı kişileri takip ediyorsanız pek çoğunun güncel paylaşımlarının standart bir hukuk devletinde suç teşkil ettiğini ama bunu özgürlüğü savunduğunu iddia ederek yaptığı iddia ettiği ve ben ondan değilim dediği için yürü koçum denilerek desteklendiğini görürsünüz. 

Dediğin gibi, hep bir şeye takılı kalırsan başka şey göremezsin. Bütüne bakabilmek çok önemli. 

Hukuk ve özgürlükten bahsediyorsak eğer, yapılan bu kanal çıkarma işi ikisiyle de örtüşmüyor. Varsa ortada net olarak kanal kapatacak(engellenecek) delil kapat kardeşim. Yoksa ben bunu sevmiyorum, bu bana yan baktı, beni eleştirdi, v.s. sebeplerden dolayı kanal kapatılıyorsa o zaman işler değişir.

Yumurcak Tv yi baz alırsak, insan sorar neden bu kanal izlenemiyor? Ya da aynı şey diğerleri için de geçerli. Hukuk devletiyse burası, hukuk herkese lazım. Sen, ben, o şekline dönerse o vakit noluyoruz lan derler adama?  da kanal kapalı olduğu için kimse izleyemez o ayrı :)

Yazık!

Not late for nothing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

yumurcak tvye getirmesinler yasak 

çocuk niloya diye ölüyo :)

Senin cocuk oglan degil mi laa,  benim kiz izliyordu niloya'yi :) 

Yoksa senin oglan niloya asiliyor mu :) mete yerine koyuyo kendisini :) 

Toplam Hit: 12537 Toplam Mesaj: 105
stv badem bıyık