folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Fold'un Tüm Detayları Belli Oldu

Samsung Galaxy Fold'un Tüm Detayları Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei'nin katlanabilir telefonu her ne kadar göze hoş gelsede Samsung'un tasarımı uzun kullanımda daha mantıklı. Zira Huawei'de ekranın katlanır kısımları ekran açıkken bile gözüküyor. Samsung'ta ise ekran açılınca gözükmüyor.

https://teknoseyir.com/wp-content/uploads/2019/04/8ddd27c0a689578.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=y0WZhGLwH18

mkyb tarafından 15/Nis/19 19:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

3310dan daha kalın duruyor kapalı hali, teknolojinin gelişiyor olması güzel ama henüz kullanışlı değil bence

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kapaklı telefonda Motorola Razr V3 gibi bir tasarıma sahip telefon gelemedi yıllardır. 2004 yılında çıkmıştı yanılmıyorsam çok karizmaydı. Nokia'nın takozları karşısında efsane duruyordu. Ama gerek Cem Uzan'ın Motorola'yı kazıklaması gerekte Türkiye'de Nokia'dan şaşmam kafası olduğundan pek satılmadı.

Sıfırı Android olarak çıksa yok satar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Önce bi merak ederler ufaktan tutar sonra kesilir , aklıma geldi zamanında estiriyordu paraya kıyıp almıştım :-)

kUz3y tarafından 15/Nis/19 22:14 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bu katlanabilir hedelere para veren net maldır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

aşırı kaba olmuş. ilk sürüm diye bir şey demiyorum ama ilerde hepimiz katlanır telefon kullanabiliriz gibi geldi 

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Brüt, mal oğlu mal mı oluyor. ^^D`

Kaba maba kullanırım ben bunu. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

ilk cıkan herşey biraz dandik oluyor. gelecek bunlarda. lg de televizyon yapmıs. kıvrılıp yuvasına giriyor. çok mu gerekli? hayır ama ilerde farklı kullanımları olabilir. simdilik sadece ortadan katlanabilir yaptılar. daha sonra full katlanabilir yapacaklar. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

eşşeğin siki gibi aynı , çok kalın ya.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kalın olmak zorunda zira 4380 mah iki tane batarya var her iki kapaktada.

Ne gerek var mantığını ise saçma buluyorum. Teknoloji sürekli gelişmek zorunda. İlk iPhone çıktığı zamanlarda hatırlıyorum millet dokunmatik telefon için tutmaz diyordu. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Ben kalın telefon istiyorum aq ellerim büyük falan da değil ama ince telefonları da tutamıyorum aga bi de sabun gibi yapıyorlar ciyuuuvv diye kayıyor hödösünü hedelediklerim.

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 6530 Toplam Mesaj: 51
samsung