folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Samsung Galaxy S2 Mi İphone 4S Mi ?

Samsung Galaxy S2 Mi İphone 4S Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    • Arkadaslar Cok Kararsız kaldım Elimde Şuan 2.000 tl gibi bir para var  Samsung Galaxy S2 mi Yoksa iPhone 4S mi alsam diye gunlerdır dusunuyorum.

• Çevremde samsung galaxy s2 kullanan arkadaslarım var cok memnnlar cihazdan fakat gonul istiyor kı iphone almak galaxy s2 de alsam uzulmem birbirinden ne farkı var hangısını kesınlıkle alayım bu tur konulara vakıf olanlar bana bıraz yardımcı olabilirler mi tahribat ailesi olarak.. Karar Verebilmem İçin gereklı Tavsiye verenlere teşekkürlerimi Şimdiden Borç Bilirim Saygılarımla :) 

( Ama lütfen Bu 2 telefonda Baska Oneriniz Olmasın Sizlerden Önemmle Rica ettiğim Husus Budur.. ) 

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

BrighStar bunu yazdı:
    -----------------------------

• Arkadaslar Cok Kararsız kaldım Elimde Şuan 2.000 tl gibi bir para var  Samsung Galaxy S2 mi Yoksa iPhone 4S mi alsam diye gunlerdır dusunuyorum.

• Çevremde samsung galaxy s2 kullanan arkadaslarım var cok memnnlar cihazdan fakat gonul istiyor kı iphone almak galaxy s2 de alsam uzulmem birbirinden ne farkı var hangısını kesınlıkle alayım bu tur konulara vakıf olanlar bana bıraz yardımcı olabilirler mi tahribat ailesi olarak.. Karar Verebilmem İçin gereklı Tavsiye verenlere teşekkürlerimi Şimdiden Borç Bilirim Saygılarımla :) 

( Ama lütfen Bu 2 telefonda Baska Oneriniz Olmasın Sizlerden Önemmle Rica ettiğim Husus Budur.. ) 

etiket meraklısıysan , öle ahım şahım birşey yapmam maksat hava atmak olsun dersen git bas parayı iPhone al.
    ama hem etiket meraklısıyım hemde "fazlasıyla" her naneyi yemek istiyorum dersen samsung galaxy S2 al ..

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

BrighStar bunu yazdı:

heee. ayfon al. ama profesyonel kullanırım pro falan diyosan yani kurcalıcaksan galaxy al derim.

o kadar para verecek olsam htc ideos falan alırım o ayrı mesele :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Yok yok Hocam Öle havaymıs Ahım Şahımmıs Benım İşim Olmaz Bız buyuk adam olamadık okadarda :) suan elimdekı teli alabilicek telefoncu yok senelr sonrada ıyı bır telefon almak benımde hakkım 7 aydır 200-300 tl attım kenara bişiler biriktirdim param çarçur olmasın sizlere sordum 4s mı yoksa s2 mi diye bu baska bişide gözum yok :) saygılarımla :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ikisinide alma hocam bende cebinde kalsın paran :D

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

optimus 32d de döver gibi ayfonu ber. erkek,

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Hocam benim gözümde android olması 1-0 farkla başlatıyor Samsung'u

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Herşeyi Bir kenara Bıraktım Arkadaslar bir ihtiacım olur satarım para edecek olabilmesi gerek bunda da sanırım İphone 4-S ön plana cıkıyor Cunku Samsung Sürekli Telefon Suruyor Piyasaya Fakat İphone Samsung Kadar O konuda Başarılı Sayılamaz :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

tabloda iphone 4 yazılmış, arkadaş 4s diyor hatırlatayım.. konuyu açan arkadaşa gelince iphone 4s diyorum arkadaşım ama sebeplerini yazmayacam konuyu sapıttıranlar oluyor sonra sonunu getiremiyoruz o yüzden kusura bakma.. bende iphone 4s 32 gb beyaz var 1 ay olmadı daha. iphone 4s almadan önce her iki telefonuda elime aldım ve kullandım tercihim iphone 4s'den yana oldu. iphone 4s hakkında zumsuk arkadaşada mesaj at yardımcı olur sana.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Henuz Sonuca Varamadım Malesef :) Telefoncu Yokmu Bize Bir bilgi Versin Yav :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahin141
    sahin141's avatar
    Erkek

BrighStar bunu yazdı:

Henuz Sonuca Varamadım Malesef :) Telefoncu Yokmu Bize Bir bilgi Versin Yav :)

Samsung u öneriririm hocam ben çünkü işlemcisi olsun rami olsun iphonedan daha iyi buna ek oalrak  android olması bi avantaj senin için uygulamalara ödeme yapmaktan kurtulursun. Kesinlikle iphone alarak paranı heba etme aradığın tüm özellikler ve daha fazlası samsungta zaten mevcut

Toplam Hit: 7118 Toplam Mesaj: 49