folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Samsung Galaxy S2 Mi İphone 4S Mi ?

Samsung Galaxy S2 Mi İphone 4S Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

ben de ikisinden birini alyım lüks telefon kullanmadım diyordum,sonra ikisinden de vazgeçtim 500-600 liralık bir telefon almakta karar kıldım.geri kalan parayla daha sonra kendime faydalı bir şeyler yapmak adına ayırdım..

daha alt modellerden de hoşuna gidecek birşeyler çıkar hocam bence düşün derim..sonyericson htc ..

edt.  kırmızı yazmışsın ricanı görmemişim afedersin söylediklerimi unut.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

Tamam Az da Olsa Samsun Benım İçin biraz daha Ön plana Çıkıyor.. Alacaksam bu ıkı telefondan biri samsung glaxy s2 gözüküyor fakat tek bı sorun varkı sattıgımda samsung galaxy s2 iphone 4s Kadar Para eder mii ??

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

uzun lafın kısası sen bizim dediklerimizi boşver ustam

her zaman içinden geleni yap , yap ki daha sonradan pişman olma .. .) 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi allaşkına IPhone al zaten bu kafadaki adamın hala aranızda telefonucu yok mu yok IPhoneye o kadar para verilir mi sormasından anlaşılıyor android kullanmaması gerektiğini boşwer samsungu al iphoneyi deli karizma yaparsın paranın hakkını çatır çutur verir oyun oynarsız deli kamerası vardır ekranı kral retina display var acaip resim çeker hele internet üfff sıfır facebook tadından yenmiyo boşwer samsungu :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

BrighStar bunu yazdı:
    -----------------------------

Tamam Az da Olsa Samsun Benım İçin biraz daha Ön plana Çıkıyor.. Alacaksam bu ıkı telefondan biri samsung glaxy s2 gözüküyor fakat tek bı sorun varkı sattıgımda samsung galaxy s2 iphone 4s Kadar Para eder mii ??

etmez hocam muhtemelen

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:

BrighStar bunu yazdı:

• Arkadaslar Cok Kararsız kaldım Elimde Şuan 2.000 tl gibi bir para var  Samsung Galaxy S2 mi Yoksa iPhone 4S mi alsam diye gunlerdır dusunuyorum.

• Çevremde samsung galaxy s2 kullanan arkadaslarım var cok memnnlar cihazdan fakat gonul istiyor kı iphone almak galaxy s2 de alsam uzulmem birbirinden ne farkı var hangısını kesınlıkle alayım bu tur konulara vakıf olanlar bana bıraz yardımcı olabilirler mi tahribat ailesi olarak.. Karar Verebilmem İçin gereklı Tavsiye verenlere teşekkürlerimi Şimdiden Borç Bilirim Saygılarımla :) 

( Ama lütfen Bu 2 telefonda Baska Oneriniz Olmasın Sizlerden Önemmle Rica ettiğim Husus Budur.. ) 

etiket meraklısıysan , öle ahım şahım birşey yapmam maksat hava atmak olsun dersen git bas parayı iPhone al.
    ama hem etiket meraklısıyım hemde "fazlasıyla" her naneyi yemek istiyorum dersen samsung galaxy S2 al ..

iphone 4 ile kıyaslamış diğerlerini

şahsen galaxy s2 ile iphone karşılaştırmalarını seviyorum çünkü iphone'un tek rakibinin samsung galaxy 2 cihazı olduğunu düşünüyorum ( cihaz olarak, ) işletim sistemide kalan tercih.

: http://www.mobiletisim.com/haberler/iphone-4s--galaxy-s2-karsilastirmasi 

bu var fakat yeterince objektif değil.Kameralar şunlar bunlar var.İphone 4s oldukça geliştirildi donanım bakımından bu yüzden yazmadılar ama ;

http://androidadvices.com/galaxy-s2-iphone-4s-features-specs-comparison/

burda biraz daha objektif olabilir.Android cihazları diyor ve ;

iphone 4s : hafıza, network&hız, kullanılabilirlik, btery (ki kendim şahit oldum),
    galaxy s2 ise : fiyat, ekran gibi konularda kazanmış.

dayanıklıklık : http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw

genel karşılaştırma : http://www.youtube.com/watch?v=CUkbUfQTKXM

yukardaki videoda da görebileceğin gibi, herşey ortada.

---

galaxy daha iyi bir ürün.Fakat iphone 4s ile birlikte gelen 8 mp kameralara bak.Diğer telefonlarla kıyasla.Galaxy s2'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum kameranın.Resim çekmek benim için çokta önemli değil.Fakat neyi gösteriyor ? Şunu ; iphone 4 te bile 5 mp kamera varken diğer kameralara fark atıyordu.Donanımı sağlam, mercekleri kaliteli, yazılım konusunda da ciddi işler ypaıyor ve mükemmel hale getiriyor kamerayı.

Samsung ise bakıp güzel birşey yapmalıyız diyor.Fakat piyasada bulunan (ellerinde bulunan) en iyi donanımları koyuyorlar tamam diyorlar değil.Benim için tamam deği.iphone 5 haziran gibi çıkacak ve kamera 8 mp olsa bile çok sağlam mercekler ve çok iyi yazılım sayesinde süpr hale getirip, retina display sayesinde mucizevi görüntü elde edebilicez.Samsung napıcak ?

galax s3 te oturup 12 mp mi tıkacak içine ?

Sonuç ;

Sen ne istediğine bak.Elimden zırt pırt düşürürüm, uygulamalara para vermem (ki sezarın hakkı sezara gitmeli bence), herşeyi her şekilde izlemek istiyorum , bütün dosyaları açmak istiyorum dersen galaxy s2 al derim.

Fakat uygulama 2-3 dolar (bazen çok sağlamları 20-30 dolara kadar çıakr) verebilirim, amacım 80 mercedesi gibi dayanıklı olması dğeil, 2010lların audi'si gibi sportif, tasarımı mükemmel , yenilikçi firma istiyorum  ; sürekli geliştirsin kendini diyorsan iphone

kişisel kararım ;

Galaxy s2'nin menüsünü sevmiyorum karanlık.Oturup tema yazılması lazım, bir sürü şeyi kullanışlı hale getirelim demişler fakat kullanışsız hale gelmiş bence.O yüzden iphone.

Yoksa galaxy s2'nin içine ios yükleme fırsatım olsa kesinlikle öyle yapardım.Hem yenilikçi firma istiyorum,hemde telefonu çok düşürürüm.

Modern 3310 : galaxy s2

edit dipnotu : ben her ayarı kurcalarım, bir sürü eşy yaparım diyorsan android, yok işimi görsün diyorsan iphone al.Klavye seçenekleri vs.. vs. galaxy s2 + andorid ile daha fazla.İphone otoriterdir.

Linux dünyası şu sıçtımın gui'sini adam gibi yapamadığı sürece problemli olacak.Yok arkadaş galaxy s2'nin arayüzüne falan ısınamadım.O widgetler yok mu özellikle çıldırtıyor beni

birde : 2 sene falan kullanacaksan şu 2. el işe bak derim.Çünkü iphone'un 2. eli bile yüksek.Fakat samsung ha bire telefon çıkartıp değer kaybettiriyor

samsung diyorsan illa note 'a bak dedim;

galaxy note ;

http://www.cepavantaj.com/wp-content/uploads/2011/12/GALAXY-Note-1.jpg

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skzt
    skzt's avatar
    Erkek

al arkadaşım burada güzel bi kıyaslama var

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9100-Galaxy-S-II-vs-Apple-iPhone-4S

bende alacağım düşündüm sonunda galaxy s2 siparişi verdim.

With Great Power Comes Great Responsibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

yine tekrar edeyim galaxy s2   iphone 4ü al aşagı etmek için yapılmıştı şimdi 1 ay sonra galaxy s3 belli olacak bu da 4s i yenmesi için yapılmış bir telefon olacak.

Amacın sorun yaşamamak mı , yoska daha özgür olmakmı ? bu önemli birazcıkta   

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Xperia S

Sanırım türkiyede çıkmadı tam. Bu telefonuda sağlam bir opsiyon olarak düşünmelisin bence..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

S2 alacaktım fakat cosmic sayesinde galaxy note alacağım. hala bekliyorum fiyatlar inmiyor mk :|

Toplam Hit: 7117 Toplam Mesaj: 49