Samsung J7 Alınırmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba arkadaslar bende lenovo k3 var bununda dokunmatiğinin bazı bölümleri basmıyor mesela e ye bascam 50 dakka ugrasıyorum amk 

bende telefonda fazla birşey yapan biri degilim oyun felan oynayan biri değilim  o yüzden 1000 liraya kadar tellere baktım ikitane buldum

samsung j7  1.5 gb ram varmıs suanki lenovomda bile 2gb var o bile sıkıstırıyordu kasıp duruyordu 

bide sony m4 aqua var 2gb rami var ama daha kücük ve  sevmediğim bir tasarıma sahip 

öneriler nedir  bu lenovodan biraz daha üstün olsun istiyorumda 1.5 gb ram cıkıyor amk 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Babam 1 ay önce GM 5 Plus aldı. Oldukça güzel telefon ve memnun. fiyatıda 990 TL + 6 ay taksit imkanı var. İzmirdeysen yönlendirme yapabilirim tanıdık birine. Daha farklı marka kullanırım dersen ona göre yazarım yine.

edit: @zalimadam benden önce davranmış bile. ^^

edit 2: J7 alınmaz...

palakan229 tarafından 21/Ağu/16 12:12 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla hocam gm yi hiç kullanmadımda ben bikere bilinmedik marka tel aldım oda bu lenovo senesi olmadı 10 ay felan kullandım pertledi

o gmnin uzun süre götürebilitesi varmı  mazeme kalitesi olarak ondan dolayı  düşünüyorum

eğer gm degilde sony felan olsaydı o model kesin alırdım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Sony eski modellere pek destek vermiyor artık. Dediğin aqua'yı falanda bilmiyorum araştırmadım. Ama arkadaşımda Z5 Compact var. Tabi fiyatı 1k değil. Biraz daha yüksek, o yüzden bunu önerebilirim diyemeyeceğim.

Gm5 önerebilirim, götünde telefonu unutup taşa oraya buraya oturup zorlarsan iPhone gibi bükülür. Onun dışında sağlam. Babam Discovery kullandı ilk şimdi GM5'e geçti, o da sağa sola düşürüp pertletti telefonu(discovery) yoksa sağlamdı. Bununda öyle olacağından eminim. Yani dikkat ettikten sonra fiyat performans olarak iyi. 

Son olarak biraz daha paraya kıyarım 500 eklerim dersen iPhone 5S ler 1490 civarı buralarda, sizin oralarda da öyledir muhtemelen. Düşünme al derim. Ya da illa Sony dersen anlık olarak fiyat performans olarak bulduğum şu var : 

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/sony-xperia-xa-ultra.html

palakan229 tarafından 21/Ağu/16 12:31 tarihinde düzenlenmiştir

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    palakan229 bunu yazdı

Sony eski modellere pek destek vermiyor artık. Dediğin aqua'yı falanda bilmiyorum araştırmadım. Ama arkadaşımda Z5 Compact var. Tabi fiyatı 1k değil. Biraz daha yüksek, o yüzden bunu önerebilirim diyemeyeceğim.

Gm5 önerebilirim, götünde telefonu unutup taşa oraya buraya oturup zorlarsan iPhone gibi bükülür. Onun dışında sağlam. Babam Discovery kullandı ilk şimdi GM5'e geçti, o da sağa sola düşürüp pertletti telefonu(discovery) yoksa sağlamdı. Bununda öyle olacağından eminim. Yani dikkat ettikten sonra fiyat performans olarak iyi. 

Son olarak biraz daha paraya kıyarım 500 eklerim dersen iPhone 5S ler 1490 civarı buralarda, sizin oralarda da öyledir muhtemelen. Düşünme al derim. Ya da illa Sony dersen anlık olarak fiyat performans olarak bulduğum şu var : 

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/sony-xperia-xa-ultra.html

eyvallah hocam araştırayım biraz daha ben bakalım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

2. elde düşünebilirsin .

burda arada güzel telefonlar satan olyor

geçen temiz 5s satıldı mesela  .

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ben Samsung A5 2016 Edition'i oneririm. 1400 lira civari Hepsiburada'da. Ancak bu özelliklerdeki diger telefonlara kiyasla pahali midir bilemicem.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

temiz 5s'ler 700-800 lira civarında, al değerlendir derim ben.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

2. el almam yaw peki g3 ler de kronik sıkıntı varmıydı alınırmı simdi ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Benim anlamadığım o telefonu nasıl o hale getirdiğin bende de lenovo var ama bir yere çarpmadığım kaldı telefonu  tık yok. Garanti felan varsa gönder sonuç çıkmaz deme ilgileniyorlar baya.

EWELANCHE tarafından 21/Ağu/16 13:48 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4077 Toplam Mesaj: 59
tel j 7