Samsung J7 Alınırmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zenfone 2 alınırmı onu desenize bana :D pazartesiye kadar birşey bulup almam lazım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Turkcell sarukutu puanları ile 2000 puana 200 lira indirim vardı akıllı telefonda. Linkteki telefonu değerlendirebilirsiniz, belki ilginizi çeker. Turkcell'i kimse bulamazsanız ve başkasına ait kodlar oluyorsa 200 tl indirim alabileceğiniz bir adet kod verebilir yardımcı olabilirim, tabi kullanılıyorsa. 

Telefonun normal fiyatı 599 -200= 399 tl size maliyeti

https://m.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/general-mobile-androidone?place=device_category

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Zenfone 6 kullanyorum. Her hangi bir sıkıntısi yok. Oyun filan oynamam. Makale okurum, nette dolaşırım. Video izlerim, şarjı 1 gün gidiyor. Bence alabilirsin. Ama bazen çok ısınıyor. Arasıda donuyor, donunca kapatıp açıyorum. Bunun dışında bir sıkıntısını görmedim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

KotomineKirei  cok sağol hocam düşünmen yeter

Pikacu bunu yazdı

Zenfone 6 kullanyorum. Her hangi bir sıkıntısi yok. Oyun filan oynamam. Makale okurum, nette dolaşırım. Video izlerim, şarjı 1 gün gidiyor. Bence alabilirsin. Ama bazen çok ısınıyor. Arasıda donuyor, donunca kapatıp açıyorum. Bunun dışında bir sıkıntısını görmedim. 

hocam ekran parlaklıgı ve canlılıgı az diyorlar dogrumu ? benim lenovonunda ekranı kötüydü cok kararsız kaldım yaw ne alcaz biz şimdi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

KotomineKirei  cok sağol hocam düşünmen yeter

Pikacu bunu yazdı

hocam ekran parlaklıgı ve canlılıgı az diyorlar dogrumu ? benim lenovonunda ekranı kötüydü cok kararsız kaldım yaw ne alcaz biz şimdi

Bana göre gayet güzel. Ekranı da iyi. Donanımdan o kadar anlamam, işimi görüyor mu görüyor, gerisini boşver. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

italatcı garantili 2016 a5 alıcam . sizce sıkıntı olurmu yorumlarda arap emirlikleri için üretilmiş model felan demişler ? bilen birisi desinde halledeyim şu işi

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a510-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMA510G-S?magaza=Ba%C5%9Faran%20Mobile

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

italatcı garantili 2016 a5 alıcam . sizce sıkıntı olurmu yorumlarda arap emirlikleri için üretilmiş model felan demişler ? bilen birisi desinde halledeyim şu işi

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a510-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMA510G-S?magaza=Ba%C5%9Faran%20Mobile

hb cok bozdu hocam. bilmek istersen https://eksisozluk.com/hepsiburada-com--93181?a=dailynice 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

O işlemci ve ram'e o kadar para verme derim, önceki mesajımda yazdım önerdiklerimi ama keyif senin. 

der die das
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Huawei GR5 aldım kardeşime. 5,5" olması dışında benim için çok iyi geldi. 996tlye aldım. büyük geldi bana onun dışında süper tavsiye ederim hocam.

edit: kuzene J5 aldık. 2 ay sonra sapıttı tel. onu verdik üste katıp J7 aldık. o da 3 ay sonra hoparlörü mü ne bozuldu 350tl istedi servis sağolsun. kuzen sikilmeye doymadığından heralde gitti Note 5 aldı bu sefer de. ne zaman elinde patlıcak diye bekliyom :)

joe_black tarafından 08/Eki/16 23:33 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Turkcell sarukutu puanları ile 2000 puana 200 lira indirim vardı akıllı telefonda. Linkteki telefonu değerlendirebilirsiniz, belki ilginizi çeker. Turkcell'i kimse bulamazsanız ve başkasına ait kodlar oluyorsa 200 tl indirim alabileceğiniz bir adet kod verebilir yardımcı olabilirim, tabi kullanılıyorsa. 

Telefonun normal fiyatı 599 -200= 399 tl size maliyeti

https://m.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/general-mobile-androidone?place=device_category

2000 puana 100 Tl veriyor hocam. 12000 puana t70 i %50 indirimli veriyorlar. 18000 puan var bunları birleştirip turkcellden ücretsiz telefon alamıyor muyuz acaba :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
Toplam Hit: 4086 Toplam Mesaj: 59
tel j 7