Şaraptan Anlayan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

bizzat yapmisligim ve yaptigimi icmisligim var sole anlatayim..

once uzumler toplaniyor curuk saglam fark etmez hepsi ayniyere gidiyo.. bunlari once sapindan ayiriyosun buyukce bi tahta ficiya atiyosun sonra bunlari eziyosun suyunu cikariyosun yani daha sonra bu suyu suzup baska bi ficiya dolduruyosun 2-3 ay bekletiyosun kendi kendine sarap oluyor zaten sonra doldur doldur ic :d super oluyo 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    combat
    combat's avatar
    Erkek

babacan açk kapıyı geliyorum:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek

eski şaraplarınız yenisiyle değiştirilir.... :))

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

en kotu curuk uzumler toplaniyor.iice eziliyor suyu cikana kadar.sonra da bir siseye konup,karanlik bir ortamda hic ellemeden,-titretmeden bile- bikac yil bekletiliyor diye biliyorum.yillanmis sarap diye de adi cikmistir bu meretin

simdilerde katalizor felan kullanip sarabi cabucak yapiyolarmis.bildiklerim bu kadar.hic icmedim ayiptir solemesi :)

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 6535 Toplam Mesaj: 35