Şarj Aletinde Virüs

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Şarj aletinde sıkıntı var mı yok mu bilmem ama böyle birşey şuan yapılabiliyor. Teensy USB Kit ile mümkün böyle birşey aslına bakarsanız Teensy = bazı özelliklerinden arındırılmış ardunio diyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=XRoYRzDaIi0

Altair tarafından 24/Tem/16 10:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

o parça sonradan lehilenmemeiş. içindeki devreleri hızlı üretip sonradan amperine göre diğer parçaları el ile lehimliyorlar.

yani arabalar aynı banttan çıkıyor ma sonradan farklı banda geçip farklı motor secenekleri ile ayrılıyorlar gibi düşün.

kıpraşma olayı kapasitif ekranlarda olur. orjinal şarj cihazı olmadığı için.

oda neden olur biliyor musun ? 

şarj kablosunun etrafındaki demir şase gorevi yapar normalde. ama kapasitif ekranlar aptlaşşamasın diye uyumlu şarj cihazlarında o şaseyi farklı takarlar.

bu şarj cihazı farklı amaclar için kullanılıyormuş demekki.

o sikik devreden zarar gelmez. sadece amperi ayarlar o. korkma .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netWire
    netWire's avatar
    Erkek

Oradaki malzeme transistor yada gerilim regulatörü hocam. Kart üzerinde içerisinde eprom taşıyabilecek bi malzeme yok gibi gözüküyor. 

USB şarj cihazlarında data pinleri (2. ve 3. pinler) kullanılmıyor diye biliyorum. Eğer bu pinler şarj cihazı tarafında bi yerlere lehimliyse, kart üzerinden bunların hangi komponentlerle bağlantılı olduklarına bakın derim :)

Fatal error: Call to undefined function mutlu_ol() in hayat.php
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

evet şarj aleti bozuk sağa sola o kadar hızlı tıklıyordu ki nereye tıkladığı anlaşılmıyordu şu sahte şaka amaçlı wifi şifre kırıcılardan kardeşim yüklemiş şarja taktığımda onu çalıştırmış o ara lol lol and yazan kısım wifinin şifresi bu dediği kısımış, tabi o programın yüklü olduğunu böyle bir şey yazdığını hiç bilmediğim için suçu şarj aletine attım. facebook vs. sayfalara girmeside açtığı uygulamalarda reklamlara tıklaması sonucu açımış tak çıkar tak çıkar yaptıkça farketim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Benimde başıma gelmişti. Orjinal olmayan çakma bir şarj aletini telefona takınca dokunmatik sapıtıyordu. Basıyorum basıyorum işlemiyor, sonra kendi kendine açmaya başlıyordu. Yanlış yanlış yerlere tıklamalar filan. 

O parça tristör gibi birşey. Çakma olduğundan doğru düzgün voltaj göndermiyor. O aleti biran öce at telefonun başını yemesin 

Toplam Hit: 10316 Toplam Mesaj: 36
android virüs windows phone şarj aleti şarj cihazında virüs