folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık 100 Adet Tablet PC %100 Türk Yapımı Toptan Satış

Satılık 100 Adet Tablet PC %100 Türk Yapımı Toptan Satış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

muhaliflerde sana bayıldığından burada konuşmuyor zaten buradaki müridleri düşündüğünden konuşuyor ;)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

mfatihbodur bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ben ticaret adamı değilm, iş de benim işim değil çok eleştirmek istiyorsanız vereyim firma sahibinin numarasını arayıp görüşün ama bana %100 türk malı olamaz derseniz tofaş örneğini koyarım. Ha kızgınlıgım sana değil tahribat için değerli bi üyesin bana da çok iyiliğin yardımın oldu ama bu sitedeki muhalifleri sevmiyorm :D

Konu farklı yerlere gidiyor :D Benim sana birşey dediğim yok bundan sonra yanlış anlıyorsun kızıyorsun :) Kişisel bir sorunumda yok.

Bi tavsiye sana git gittigidiyora telefon aç konuş anasayfaya çıkartsınlar o zaman satış yaparsın.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

En azındn bildikleri konuda muhalif olmaları gerekiyor lam cambazlığıyla değil. swordfish e saygım o yüzdendir.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

turk yapimi mi.. cinden geldigi asikar..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

evet ama garantisini veren firma türkiye de bide burası var bu işin

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mfatihbodur bunu yazdı:

En azındn bildikleri konuda muhalif olmaları gerekiyor lam cambazlığıyla değil. swordfish e saygım o yüzdendir.

konunun bilgiyle bir alakası yok tamamen senin burada yaptığın kurnazlıkla alakası var katırı at diye kakalamaya çalışmanın ve bunun farkında olmanın bilgiyle bir alakası yok donanaım konusunda çok fazla bir bilgi sahibi olmaya gerek yok Türkiye'de böyle bir 100% üretim yapılmadığını bilmek yeterli
    zaman zaman çok değerli donanaımcı arkaşlarlada bu konuyu konuştuğumuzda onlarında fikirlerinin bu yönde olduğunu görüyoruz kaldı ki görmesemde durum ortada yani
    ilk konuda yanlış yazdım değiştiremiyorum diyerek kabullendiuysen konu kapanmıştır zaten beklediğim bunu demendi  daha üste çıkmaya çalışmana gerek yok dediğime gelmiş oluyorsun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

%100 demek evet hatadır ama %100 le üretim yapabilen tek bir tane firma adı ver bana "elektronik üzerine". Koskoca dünya üzerinde tek bir firma ismi verebilir misiniz ? 

Ha evet bu adam illaki bi çok donanımı getirip burada toplama yapıyor ama HP de ürettigi bilgisayarlarda intel işlemci samsung hdd kingston ram gigabyte ekran kartı gibi donanımlar kullanıyor. Anlamak istemediğiniz ve bilmediğiniz nokta da tam burası işte hocam. Bu adam kendi mekanında topluyor ve garantisini veriyorsa nerden geldiğinin bi önemi yok, bu adam bunu üretiyor diyebilirsiniz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

mfatihbodur bunu yazdı:

%100 demek evet hatadır ama %100 le üretim yapabilen tek bir tane firma adı ver bana "elektronik üzerine". Koskoca dünya üzerinde tek bir firma ismi verebilir misiniz ? 

Ha evet bu adam illaki bi çok donanımı getirip burada toplama yapıyor ama HP de ürettigi bilgisayarlarda intel işlemci samsung hdd kingston ram gigabyte ekran kartı gibi donanımlar kullanıyor. Anlamak istemediğiniz ve bilmediğiniz nokta da tam burası işte hocam. Bu adam kendi mekanında topluyor ve garantisini veriyorsa nerden geldiğinin bi önemi yok, bu adam bunu üretiyor diyebilirsiniz.

hocam onu parca olarak vergiden kacirmak icin getiriyorlar. burda sadece montaji yapiliyor diye burda uretim mi yapiliyor.

smd makinesinin fiyatlarindan haberin yok belliki. bana burda urettigi bi parca soyler misin? acilis ekranina kendi firma ismini yazdirmakla burda mi uretilmis sayiliyor :)

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Burda ne fatih ne ben ne serdar art niyetli değiliz.Sözlerimiz yanlış anlaşılıyor sadece.

Tamam kardeşim sana hayırlı bol satışlar..Lafaımız yok sana  Kahkaha

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

demirci bunu yazdı:

mfatihbodur bunu yazdı:

hocam onu parca olarak vergiden kacirmak icin getiriyorlar. burda sadece montaji yapiliyor diye burda uretim mi yapiliyor.

smd makinesinin fiyatlarindan haberin yok belliki. bana burda urettigi bi parca soyler misin? acilis ekranina kendi firma ismini yazdirmakla burda mi uretilmis sayiliyor :)

Tamam sen benim soruma cevap ver ben de senin soruna cevap vereyim hadi buyur

Toplam Hit: 9845 Toplam Mesaj: 57