folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Dana Derisi Ceket Ve Yelekler.

Satılık Dana Derisi Ceket Ve Yelekler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Ürünlerin modellerini kendim seçip, kendim düzenleyip, derilerini kendim seçip, kendime diktirdim.

172 cm boyunda, 75 kilo bir adamım.

Ceketleri satmayı hiç istemiyorum ancak, ekonomime katkı sağlayabilir. Eğer çok öldürülürse satmaktan vazgeçeceğim. Meraklısı, değerini bilecek arkadaşlar beni anlayacaktır. Çocuğunuza kalacak kalitede ve sağlamlıktadır.

Emsal teşkil edecek bir adres gösteremeyeceğim için fiyat da vermiyorum. İlgisini çeken arkadaşlar teklif verebilir.

EDİT: Fotoğrafları düzenledim.

Başlayalım;

NaZi_ tarafından 16/Kas/20 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

hayırlı satışlar diliyorum.

+ kesinlikle 1.72 durmuyorsun, bana sorsalar 1.80 derdim. :D

Roark tarafından 15/Kas/20 23:57 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Meraklısı olmak ayrı hani 2-3 tane olur anlarımda bunlar nedir :)))

Altarın oğlu tarkan gibi geziyor adam ortada :D

Kazancın bol olsun diyelim :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

hocam bi fiyatları söyleseydin birde hangi ildesin

Hatasız Kod Olmaz... :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Kabataştaki olaylarda yaşananların mağduru konuştu; 

Gezi direnişi sırasında 'Kabataş'ta üstleri çıplak, deri pantolonlu,deri botlu, elleri eldivenli bir grup erkek aynı anda üzerime işedi.

---------------------------

Seni buldum koçm!!! Kaçamazsınnn

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

@Roark Eyw hocam, olan buama birbu kadar da yerin altında var :D
    @iLLuMiNaTi Ne güldürdün beni ya :D Benim böyle aksesuar ve kıyafetlere (özellikle deri) takıntım var hocam. Babam 30 sene dericilik yaptı, ben de içinde büyüdüm, ondan olabilir..
    @sezeruludag İstanbul'da yaşıyorum hocam ama bir süre iş sebebiyle İzmir'de olacağım. Fiyat konusunda kararsız kaldım, bu kadar da etmez be hacı, yok eşşeğin şeyi yağni, tarzı tepkiler almak istemedim. :)
    @LaNCeLoT Yok hocam aman diyim ne yaptın :D Kabataş'a geldim de üzerimde kamuflaj polar vardı. Gözlerim yandıydı da beyaz önlüklü ablanın biri gözlerime süt fışkırttıydı. :D

Bu arada fotoğraflar çok kötü olmuştu elden geçtim.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

@LaNCeLoT Yok hocam aman diyim ne yaptın :D Kabataş'a geldim de üzerimde kamuflaj polar vardı. Gözlerim yandıydı da beyaz önlüklü ablanın biri gözlerime süt fışkırttıydı. :D

S*ktiret satışı falan şu fantaziyi pardon anını anlar :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

@Roark Eyw hocam, olan buama birbu kadar da yerin altında var :D
    @iLLuMiNaTi Ne güldürdün beni ya :D Benim böyle aksesuar ve kıyafetlere (özellikle deri) takıntım var hocam. Babam 30 sene dericilik yaptı, ben de içinde büyüdüm, ondan olabilir..
    @sezeruludag İstanbul'da yaşıyorum hocam ama bir süre iş sebebiyle İzmir'de olacağım. Fiyat konusunda kararsız kaldım, bu kadar da etmez be hacı, yok eşşeğin şeyi yağni, tarzı tepkiler almak istemedim. :)

Bu arada fotoğraflar çok kötü olmuştu elden geçtim.

istanbulda olduğun zaman bir iki tanesini anlaşırsak deneyerek almak isterim.. boy 170 kg 90 uyup uymama konusunda endişelerim varda :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Arkadaşlar merhaba,

Ürünlerin modellerini kendim seçip, kendim düzenleyip, derilerini kendim seçip, kendime diktirdim.

172 cm boyunda, 75 kilo bir adamım.

Ceketleri satmayı hiç istemiyorum ancak, ekonomime katkı sağlayabilir. Eğer çok öldürülürse satmaktan vazgeçeceğim. Meraklısı, değerini bilecek arkadaşlar beni anlayacaktır. Çocuğunuza kalacak kalitede ve sağlamlıktadır.

Emsal teşkil edecek bir adres gösteremeyeceğim için fiyat da vermiyorum. İlgisini çeken arkadaşlar teklif verebilir.

EDİT: Fotoğrafları düzenledim.

Başlayalım;

Montlar:

Bu cidden önlü arkalı hoşuma gitti.

bu da.

bunun arkadaki sağlı sollu tokaları ayrı güzel. ve kolların ucundaki daraltıcı fermuarlar da.

Bunun Ön cephesindeki fermuarlar ilginçmiş. takım ceketlerdeki arkada bulunan çift yırtmaç gibi. Ön ceplere kolay erişim için, sanırım.

Yelekler:

yanlardaki örgüler ilginç, toka ve kemer kullanmak yerine.

bunun da sade olması güzelmiş.

yine, deri üzerine güzel bir başlık açmışsın.

Merâk ettiğim, bazı yelekler Astarsız mı?

bir de,  bu Deri yeleklerde Ceket Yaka'lı  model gördün mü hiç?

böyle bir yelek merakım var da, dış yüzeyi Nubuk yada süet şeklinde, böyle parlak olmayıp , hafif kısa tüylü gibi. Koyu gri renkli filan.

bir de sırt ve bel kısmında geniş-derin çift taraflı gizli 2 cep daha filan yaptırmayı düşünmüştüm birara. 

koltuk altına gelen yan kısımları da örgülü olacak şekilde.

RitmFarbRacourci tarafından 16/Kas/20 00:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

koyu kahve ve altındakı sıyah ile sade duz yelekte fıyat nedır?

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

satma hocam sonra üzülürsün.

Hatta şeyhe söyleyelim kampanya düzenlensin bu kadar ceketin motorunu biz hediye edelim.

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 4166 Toplam Mesaj: 29
route66 yelek deri ceket