Satılık Yerli Üretim Tablet Pc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Yerli üretimden kasıt malzemeler yerli üretim mi? Yoksa ithal edip montaj burada mı gerçekleştiriliyor?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Uzak doğudan Çinden İthalat yapan, Çinde sürekli iş için elektronik, Bilgisayar piyasasını araştıran gezen, senede bir kaç ay sırf bu iş için Çinde kalan ve türkiye piyasasında bu işi yapan biri olarak söylüyorum ki...

İyi özelliklerde uygun fiyatlı tablet satıyorum dese anlarım çünkü fiyat performans oalrak alınabilir bir ürün. Amaaaa !!

Bir ürünün %100 türk yapımı olması için

O ürünün vidasından, işlemcisine, ekran dokunmatiğinden batarya içindeki pillerine, anakartından, işlemcisine kadar herşeyin türk yapımı olması gerekir.

Eğer sen plastik malzemesini türkiyede üretirsen, vidasını türkiyede üretirsen diğer malzemeleri ithal edipde burda montaj yaparsan o %100 türk yapımı olmaz

Ki zaten sen bunun vidasını plastik aksamını türkiyede üretmeye kalksan çinden ithal ettiğin fiyatın 3 katına imal edemezsin.

Tamam bende notebook yedek parçaları ürettiriyorum.Adaptör, Batarya, Klavye ama çinde ürettiriyorum parasını ben veriyorum :) o da % 100 türk üretimi mi oldu o zaman.

üzerinde koskoca yazıyor android işletim sistemi.. altındada yazıyor

BURAYA DİKKAT

Sakarya’da incelediği tablet bilgisayardan yola çıkan elektrik elektronik mühendisi, dizaynı, anakartı ve yazılımı kendisine ait olan tablet bilgisayar geliştirdi. Ben buna kocaman Bi BSG Derim

nasıl yazılım sana ait nasıl anakart sana ait.Parasını verip aldığın şey % türk yapımı mı oluyor ? Hadi diyeceğim Sadece türkçe diline çevirdin o bile değil yani..

Haber olayına gelince ise türkiyede medyada tanıdıgın varsa her türlü haber yaptırmak kolay :) Yada basarsın parayı yaptırırsın haber.Habercilere Sony laptop koysan biz yaptık yerli malı desen anlamaz.

Yok efendim ilk başta toptan satış olurmuş parekende olmazmış kesinlikle.Sonra yalvar yakar parekende ikna edilmişte falanda filanda.Hikaye bunlar

Sırf bunlar çeşitli kuruluşlardan hibe kredi alabilmek için yapılmış oyunlar.Ama kosgep ve diğer kurulışlardaki insanlar o kadar bilinçsizki bunu anlamıyorlar bile.

Projeyi yerli üretim diye sun. Ufak bir montaj hattı kur, Hibe krediyi al, Sonra çinden ürünleri demonte şeklinde ithal et montajını yap al sana % 100 türk malı. 

Kimi kandırıyorsunuz arkadaş.Millet Mal mı ? enayi yerine koymayın insanları.Bırakın kandırmayın milleti allah aşkına balderesi gibi oldu buda 

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ben tam anlamadım olayı ya andorid kullanıyosa nasıl yazılımı kendi geliştirmiş oluyo?

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:
    -----------------------------

O ürünün vidasından, işlemcisine, ekran dokunmatiğinden batarya içindeki pillerine, anakartından, işlemcisine kadar herşeyin türk yapımı olması gerekir.

Eğer sen plastik malzemesini türkiyede üretirsen, vidasını türkiyede üretirsen diğer malzemeleri ithal edipde burda montaj yaparsan o %100 türk yapımı olmaz

Tamam bende notebook yedek parçaları ürettiriyorum.Adaptör, Batarya, Klavye ama çinde ürettiriyorum parasını ben veriyorum :) o da % 100 türk üretimi mi oldu o zaman.

Sakarya’da incelediği tablet bilgisayardan yola çıkan elektrik elektronik mühendisi, dizaynı, anakartı ve yazılımı kendisine ait olan tablet bilgisayar geliştirdi. Ben buna kocaman Bi BSG Derim

nasıl yazılım sana ait nasıl anakart sana ait.Parasını verip aldığın şey % türk yapımı mı oluyor ? 

Bırakın kandırmayın milleti allah aşkına balderesi gibi oldu buda 

Hocam zaten birtek sanırım dış dizaynı kendisine ait o da hiçbir boka benzemiyor. 

Zaten 256 MB RAM' li tabletin olsa ne olur olmasa ne olur..

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

http://mpad.atilim.edu.tr/

aha buda bizim okulun birleştirdiği ürün.. buda mı yerli ürün oluyo zaman :D 

hayırlı satışlar bu arada hocam. satış konusu olduğu için yerli olup olmama durumunu farklı konuda tartışırızda başlığın öyle olunca dikkat çekiyo. 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Aklıma %100 TÜRK MALImız "Devrim Arabaları" geldi. Filmi izleyenler bilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı:

mfatihbodur bunu yazdı:

SaNaL_AjaN bunu yazdı:

Hocam ben fotograf işi yaptığım için bu tabletlerde fotograf gösterebilirim.O açıdan fotograf gösterim kalitesi nasıldır ?? iphone gibi parmaklarla yakınlaştırmak uzaklaştırmak gibi özellikler varım ?? geçen sene arkadaşım trident tablet aldı çokta güzeldi

Hocam fotoğraf gösterim kalitesi ve multi touch özelliği ipadlere yakındır, gayet başarılı fiyat-performans ilişkisi kurmuşlar. ben kullanmaktayım numune olarak gönderdi, şarjı da 6-8 saat civarı gidiyor hiç durmadan "angry birds" oynarsak

Hocam bahsettin ürün bu ürün mü yoksa farklı marka ve model mi ??? bende bir tane satın alabilirim yada marka ve modeli başka yerde test eder yine uygun yerden alabilirim

hocam urun bu, youtube da videosu var izec tablet die aratip inceleyebilirsin videoyu, bulamazsan pr_x71 e pm at yardmci olr sana

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

yanliş anlamayin ama bu tabletlerde sim kartı takıp konusma yapabiliyoz mu ))

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı:

Uzak doğudan Çinden İthalat yapan, Çinde sürekli iş için elektronik, Bilgisayar piyasasını araştıran gezen, senede bir kaç ay sırf bu iş için Çinde kalan ve türkiye piyasasında bu işi yapan biri olarak söylüyorum ki...

İyi özelliklerde uygun fiyatlı tablet satıyorum dese anlarım çünkü fiyat performans oalrak alınabilir bir ürün. Amaaaa !!

Ki zaten sen bunun vidasını plastik aksamını türkiyede üretmeye kalksan çinden ithal ettiğin fiyatın 3 katına imal edemezsin.

BURAYA DİKKAT

nasıl yazılım sana ait nasıl anakart sana ait.Parasını verip aldığın şey % türk yapımı mı oluyor ? Hadi diyeceğim Sadece türkçe diline çevirdin o bile değil yani..

Haber olayına gelince ise türkiyede medyada tanıdıgın varsa her türlü haber yaptırmak kolay :) Yada basarsın parayı yaptırırsın haber.Habercilere Sony laptop koysan biz yaptık yerli malı desen anlamaz.

Yok efendim ilk başta toptan satış olurmuş parekende olmazmış kesinlikle.Sonra yalvar yakar parekende ikna edilmişte falanda filanda.Hikaye bunlar

Sırf bunlar çeşitli kuruluşlardan hibe kredi alabilmek için yapılmış oyunlar.Ama kosgep ve diğer kurulışlardaki insanlar o kadar bilinçsizki bunu anlamıyorlar bile.

Projeyi yerli üretim diye sun. Ufak bir montaj hattı kur, Hibe krediyi al, Sonra çinden ürünleri demonte şeklinde ithal et montajını yap al sana % 100 türk malı. 

Kimi kandırıyorsunuz arkadaş.Millet Mal mı ? enayi yerine koymayın insanları.Bırakın kandırmayın milleti allah aşkına balderesi gibi oldu buda 

hocam dedigin bi cok seye katiliyorum evet ama sonucta yerli uretim sayilabilecek bir cihaz, kac marka vidasina kadar kendisi uretiyor ? Apple vida mi uretiyor? Asus samsung hp seagate yada ne bilim ferrari vida mi uretiyor. Sonucta markanin sahibi Turk mu? O zaman problem yok. Ayrica ilk basta toptandi simdi ikna ettik ve perakende satisa basladk bu benim kendi sozum buna itirazin mi var? Yada itirazi olan varmi soz benim sozum? Bunu tartsmak kimsenn haddine degil. Hikaye dinlemek isteyen varsa link atabilirim..

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:

http://mpad.atilim.edu.tr/

aha buda bizim okulun birleştirdiği ürün.. buda mı yerli ürün oluyo zaman :D 

hayırlı satışlar bu arada hocam. satış konusu olduğu için yerli olup olmama durumunu farklı konuda tartışırızda başlığın öyle olunca dikkat çekiyo. 

yok hocam estagfrllah ne demek,

Toplam Hit: 4728 Toplam Mesaj: 38