Satılık Yerli Üretim Tablet Pc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

anubisx bunu yazdı:
    -----------------------------

swordfish bunu yazdı:

Bir ürünün %100 türk yapımı olması için

O ürünün vidasından, işlemcisine, ekran dokunmatiğinden batarya içindeki pillerine, anakartından, işlemcisine kadar herşeyin türk yapımı olması gerekir.

Eğer sen plastik malzemesini türkiyede üretirsen, vidasını türkiyede üretirsen diğer malzemeleri ithal edipde burda montaj yaparsan o %100 türk yapımı olmaz

Tamam bende notebook yedek parçaları ürettiriyorum.Adaptör, Batarya, Klavye ama çinde ürettiriyorum parasını ben veriyorum :) o da % 100 türk üretimi mi oldu o zaman.

üzerinde koskoca yazıyor android işletim sistemi.. altındada yazıyor

Sakarya’da incelediği tablet bilgisayardan yola çıkan elektrik elektronik mühendisi, dizaynı, anakartı ve yazılımı kendisine ait olan tablet bilgisayar geliştirdi. Ben buna kocaman Bi BSG Derim

nasıl yazılım sana ait nasıl anakart sana ait.Parasını verip aldığın şey % türk yapımı mı oluyor ? 

Bırakın kandırmayın milleti allah aşkına balderesi gibi oldu buda 

Hocam zaten birtek sanırım dış dizaynı kendisine ait o da hiçbir boka benzemiyor. 

Zaten 256 MB RAM' li tabletin olsa ne olur olmasa ne olur..

290 Liraya ne almayı planlıyordun hocam ? o zaman 1600 lira verip 512 mb ram olan bi samsung yada apple alırsın

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

hocam bırak milleti de birşey soruyorum , bu tabletlerle cep tlf gibi sim takip görüşme yapılır mı

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:

hocam bırak milleti de birşey soruyorum , bu tabletlerle cep tlf gibi sim takip görüşme yapılır mı

görmedim hocam kusura bakma :) yok hocam sim takılan tabletler sadece 3g için. telefon özelliği olmuyor. En azından ben rastlamadım şuana kadar.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

mfatihbodur bunu yazdı:

mehmetcan bunu yazdı:

görmedim hocam kusura bakma :) yok hocam sim takılan tabletler sadece 3g için. telefon özelliği olmuyor. En azından ben rastlamadım şuana kadar.

Samsungun olması lazım öyle birşey ama tam bilmiyorum

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

mehmetcan bunu yazdı:

trident var, aldım inceledim ürünü gayet güzeldi, tridentin telefonları beş para etmez ama tabletleri gayet kullanışlı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

mehmetcan bunu yazdı:

trident var, aldım inceledim ürünü gayet güzeldi, tridentin telefonları beş para etmez ama tabletleri gayet kullanışlı.

Hocam prosedür nedir bilmiyorum, ama telefon özelliği olması için mutlaka bi izine ihtiyacları vardır ki bizim kisi tablet bilgisayar, yani telefon degil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Hacı afedersin ama biz sıçarken bile % 100 türk malı sıçmıyoruz.

the man who gets tired after eating a ban
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yerli üretim veya %100 Türk demeseydin alabilirdim belki...

Ama Türk malıysa dinlen dinlen kaç

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Ben bu tabletleri fuarda incelemistim icine kart okuyucu entegre edelim filan diye bir konusma gecti; okuyucunun driverini verdim android icin; okuyucuyu verdim resimlerini istedi verdim cin'e soracam dediler :) sorus o sorus. tezgahin uzerine 10 tane cihaz vardi sifir 3 tanesi kutudan bozuk cikti amacim baltalamak degil ama gordugumu paylasmaliyim tabiki.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

rakkoc bunu yazdı:

Ben bu tabletleri fuarda incelemistim icine kart okuyucu entegre edelim filan diye bir konusma gecti; okuyucunun driverini verdim android icin; okuyucuyu verdim resimlerini istedi verdim cin'e soracam dediler :) sorus o sorus. tezgahin uzerine 10 tane cihaz vardi sifir 3 tanesi kutudan bozuk cikti amacim baltalamak degil ama gordugumu paylasmaliyim tabiki.

kim söyledi isim ver ? tipini tarif et hocam ?

Toplam Hit: 4726 Toplam Mesaj: 38