Şebnem Ferah Dinleyicilerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    kusursuz bir kadin rock sanatcimiz bence.hatirlayanlar bilir.bundan 10 yil once rock diye bisi nadir biseydi tr de.volvox le bu ise baskoyanlari hatirlayin.o yoldan ilerleyenler yada ozlem tekin,teoman,vs.bu isi atgozluguyle degerlendirmeyin.rock olgusunu bize kazandiran onemli birisinden bahsediyoruz sanirim..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhunter
    manhunter's avatar
    Erkek
    salak lan o karı, hiç güzel söyleyemiyor vara yoka turkish rap

hiç sordunuzmu kendinize bilim adamları neden panzehirini bilmediği çeşitli mikrop,zehir ve nükleer silah üretiyor.nedeni çok açık:ÇÜNKÜ SAVAŞI SEVİYORLAR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legolas_18
    Legolas_18's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı:

kusursuz bir kadin rock sanatcimiz bence.hatirlayanlar bilir.bundan 10 yil once rock diye bisi nadir biseydi tr de.volvox le bu ise baskoyanlari hatirlayin.o yoldan ilerleyenler yada ozlem tekin,teoman,vs.bu isi atgozluguyle degerlendirmeyin.rock olgusunu bize kazandiran onemli birisinden bahsediyoruz sanirim..

katılıyorum dostum sana, beni bütün şarkıları çok etkiliyo onun için bi şarkı ismi veremiycem

ÖLÜM BİR SON DEĞİL SADECE SONA GİDEN AYRI Bİ YOL HEPİMİZİN AŞMASI GEREKEN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyz5
    xyz5's avatar
    Erkek

o beni dinliyo mu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    En son konserinde korndan daha çok ilgi toplamıştı...
    Baya Gotikti ya...

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı:

Bu görüsüne hic katilmiyorum.Eskiden rock kultürü ülkede cok daha saglamdi.Su anda istanbulda düzgün gidilecek bir rock bar bile kalmamistir.Eskiden cikan gruplarin devami günümüzde ne yazikki mevcut degil.Türkiyede turkce sözlü rock  yapan Dr.Skull,Kramp,Whisky,Pentagram,Objektif gibi gruplar ne yazikki günümüz gençlii içinde bilinmemektedir.Ozaman bir hayat felsefesi seklinde yasanana bu kültürden günümüzde eser kalmamamistir.Saydiginiz adamalarin hicbirisi gercek anlamda rock yapmamaktadir.Dünyada pop-rock diye tabir edilen müzik alt yapisi üzerine çalmaktadirlar.Felsefeden uzaklasilan bu evrede bu durumu sözler ve alt yapida da görmekteyiz.Tabiri caiz ise k1çtan atma sözlerle araya bilgisayardan çikan sesleri sikistirmakla bu is olmamakta.Bu konuda enine boyuna  yazacak cok sey varken bukadari sanirim simdilik yeterli olur

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    airland
    airland's avatar
    Erkek
    bugün ( artık kısa cümleler kuruyorum) iyi bir şarkı arkadaşım bunu ekle fovorilerine

l love this game
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satanpist
    satanpist's avatar
    Dişi
    abi cok iisn cok saol da bide su gusel sebnem ferah ı sebo die kısldmasan en baba adamsın abi saebo demein su hatuna yha ne o ole nonos ner gibi lutfen yha

satanpistde hayatın bir gercekiiiii....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ufukaktas
    ufukaktas's avatar
    Erkek

sfgr3

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

weskeyy bunu yazdı:

Bu görüsüne hic katilmiyorum.Eskiden rock kultürü ülkede cok daha saglamdi.Su anda istanbulda düzgün gidilecek bir rock bar bile kalmamistir.Eskiden cikan gruplarin devami günümüzde ne yazikki mevcut degil.Türkiyede turkce sözlü rock  yapan Dr.Skull,Kramp,Whisky,Pentagram,Objektif gibi gruplar ne yazikki günümüz gençlii içinde bilinmemektedir.Ozaman bir hayat felsefesi seklinde yasanana bu kültürden günümüzde eser kalmamamistir.Saydiginiz adamalarin hicbirisi gercek anlamda rock yapmamaktadir.Dünyada pop-rock diye tabir edilen müzik alt yapisi üzerine çalmaktadirlar.Felsefeden uzaklasilan bu evrede bu durumu sözler ve alt yapida da görmekteyiz.Tabiri caiz ise k1çtan atma sözlerle araya bilgisayardan çikan sesleri sikistirmakla bu is olmamakta.Bu konuda enine boyuna  yazacak cok sey varken bukadari sanirim simdilik yeterli olur

yukardakilerin hepsine katiliyorum dedigin anlamda evet  gunumuzde turkce rock ta yok bunda haklisin.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 6952 Toplam Mesaj: 46