Şebnem Ferah Dinleyicilerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    Özlem tekin , şebnem ferah eskiden bi gruptalarmış hatta konser posterleri falan var sonra bi nedenden ayrılmışlar ve birbirleriyle küsler sanırım şebo herzaman ruLaz süper söylüor bence canlı performansıda mütiş rock deyince şebodan şaşmam ..

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    Özlem tekin , şebnem ferah eskiden bi gruptalarmış hatta konser posterleri falan var sonra bi nedenden ayrılmışlar ve birbirleriyle küsler sanırım şebo herzaman ruLaz süper söylüor bence canlı performansıda mütiş rock deyince şebodan şaşmam ..

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    sensin lan gönüldostu diyesim geldi ama konu eski

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    eleman burayı spymasterla karıstırdı sanırım :D

Troubles'll come & they'll pass
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    croctheone
    croctheone's avatar
    Erkek

Sigara...

tek geçerim konu baya eskimiş ama derinlerden kazıp çıkartıyoruz...

Her türlü forum yazarı... <br> <br> TrueGamer <br> <br> Seraexperia FKT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    tebrikler konuyu hortlatmaktaki başarınız için..

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

şebo ve öslem teki n VOLVOX adlı tamamı kadınalrdan kurulu bursalı bir grupta beraberlerdi sonra dağıldılar. şebo nun o zman ki bass çısı hala yanında dır. sezen aksu tarafından keşfedilip müziğimize kazandırılmıştır...

can kırıkları - yağmurlar - mayın tarlası

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cxa1191s
    cxa1191s's avatar
    Erkek
    Bırakın müziği, ben kendisine hastayım. Varya tam dişi gibi bakıyor, bakışları gözlerimden giriyor topuklarımdan hissediyorum.

Ahanda adresim www.bdy.gen.tr
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yeshil
    yeshil's avatar
    Dişi
    albüm olarak ayıramam ama "kelimeler yetse" bence bir numara.. şiddetle tavsiye edilir ;)

bülbülün çilesini sen nereden bileceksin.. gülün dikenini sen bana gönder!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Can Kırıkları,Yemen Türküsü fln fln gidiyo son albümlerini daha çok beğeniorm.

Abra Kadabra
Toplam Hit: 6950 Toplam Mesaj: 46