Şebnem Ferah Dinleyicilerine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

kesinlikle yagmurlar albumunun uzerine bir album cıkartan olmadı. kendisi bi ara medya ile cok ic ice oldugunda dinlemeyi bırakmastım ama daha sonradan hayran kitlesinin onlar olmadıgına karar verdi sanırım ve sineye cekildi tekrardan. kimse sarkı sozlerini bilmezken, sakılarını bilmezken biz hayatını ezbere biliorduk. bence boyle bir dinleyici kitlesi lazım.

yaptıgı muzik müzik degil diyen rapci, hip topcu arkadaslara selam ama sizin dinledikleriniz sokak bebelerinin agzından cıkan solerin muzik esligi ile soylenmesidir. biras calıs seninde bir albumun olur :D ama rock ya da metal ayapabilmen icin omrunu vermen lazım.

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    ya bırakın rkadaşlar kadın utanmadan gitmiş evanensence a özeniyor ya.

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Şebo'nun şarkı sözleri çok iyi,hele son albümündekiler mükemmel. Müziklerde kendini tekrar etme gibi bir eğilimi var ama bu tekrar, tarzı olarak değerlendiriliyo sanırım.Tersi olsa kendini tekrarladığı için hayran kitlesinde azalma olurdu. Uzun lafın kısası beyeniyorum kedilerini...

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

bütün sözlerinde anlatılamıycak bir isyan var.

ve bende Şebnem FERAH a şebo denmesine karsıyım 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------

tikkyler eskiden babaya babuş kankaya kanki ortağa orti güzele çaça derlerdi şimdide yeni moda şebnem'e şebo demek heralde haha

ayrıcana sevmem kendilerini çok boş ve klişe sözler yazar.saz ekibi(pentagram elemanları)tarafından son albümleri böyle seviliyor.neymiş benim çakıl taşlarım neymiş benim can kırıklarım neymiş benim boktan püfürükten şeylerim var.bize ne senin tasolarından misketlerinden.

-----------------------------

Sana bazen kıl oluyorudum ama şu postunu gördüm ya her şey bitmiştir. Kahrolsun şebnem ferah 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
Toplam Hit: 6951 Toplam Mesaj: 46