folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

-----------------------------
    Akşam oldu sonuclar geliyorya acı acı hissettiriyor.İftira ve çamur atma teknikleri yemedi Ankara Ve iSTANBUL'a yine yeniden AKP İnş.

siz ne örümcek beyinli insanlarsınız çankaya yıllardır chpnin ne mümkünse tam orada elektirkler kesilior. mhpnin oylarının çok olacağı yerde sandık çalınııyor çalan kişi yakalanıyor. geçen seçimlerde çökmeyen sistem şimdi çöküyor ve çamur atma oluyor.

BAK BU YAZIMI İYİ OKU GEÇEN SEÇİMDE AKPNİN BALA GÖTE ALDIĞI OYU TAHMİN EDEN ARAŞTIRMA ŞİRKETİ CHP KESİN OLARAK İSTANBULDA ÖNDE olduğunu BİZİDE ŞAŞIRTTI DİYE AÇIKLAMA YAPTI. AA AJANSI CHP 3PUAN ÖNDE DİYE AÇIKLAMA YAPTI.  YANİ CHPNİN ÖNDE OLDUĞU BARİS BELLİYDİ ELEKTİRKLER GİTTİ GELDİ OY ORANLARI BİR ANDA AÇILDI KAPANmaSI BEKLENİYORKEN CHPNİN KAZANABİLCEĞİ YERLER KALMIŞKEN.

O KOCA BEYNİNİ ÇALIŞTIR İSTERSEN ŞUAN KİM ÇAMUR ATIYOR BİR DÜŞN. Kimse .ötünden element uydurmuyor.

kapılara gidip kızlara sarkıp biz dspnin adamlarız diyen o.ç.ları akpliler geçen seçimlerde sandıklarla chplilerin oylarını çöpe atan akpliler bu adamlarda çalma çırpma artık hobi haline gelmiş yazıktır ya sizi hipnoz etmişler gerçektn akpye hangi mantığıa sığınarak oy veriyorsanız.

Kılıçdaroğlu onca yolsuzluğu canlı yayında gözünüze soktu hiç mi vicdanınız sızlamadı bile bile hırsızlara oy vermeye yazıklar olsun be sizinle savaşa değil tuvalete gidiilmez... TSK düşmanı akp ye oy veren zihniyetten ne beklenirki... hepinize helal olsun.

kredi kartı borcu olupta akpye oy verenleri çok merak ediyorum nasıl bir kişiliğe sahipler :/

----------------------------

http://www.ensonhaber.com/medya/195187/ataturk-gorevinden-etti.html bu adamlar daha ne yapmalıki insanlar oy vermemeli

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek
    insanlar ya cok fakir ve cagresiz belediyeden gelen uc bes torba yardima muhtaclar ve bunun karsiliginda oylarini satiyolar, ya aptal, yada bu secimlerde hile var.. benim gorusum bu.saygilar :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

ulascan90 bunu yazdı:
    mesajlarda dikkatimi çeken bir husus dtpye "terörist" damgası vurulmuş olması. lütfen tahribatın seviyesini siyasi partiler hakkında "bölücü", "terörist", "komünist", "dinci" vs etiketlerini kullanarak yorum yapmayalım. sonuçta hem siyasi partilerin hangi görüş bloğuna mensup oldukları günümüzde belirsizleşmiştir hem de burası türkiye yasaları ve bölünmez bütünlüğüne bağlı kalmak koşuluyla her çeşit görüşten insanın barınabilmesi gereken ve forum kurallarında bunun böyle belirtildiği bir çatıdır. siyasi görüşümüz ne olursa olsun tahribatın ruhuna aykırı davranmayalım ve bu koşullar altında yorumlarımızı tartıp yapalım.

DTP'nin yaptığı propagandalarla söylediği sözlerle, artık pkk ve türevi terörist grublarına destek verdiği herkezce bilinmektedir. En azından +8 yaş üstü bir çocuğa bile onların mitinglerini izletsen bu konuda hem fikir olacaktır...

Benim anlamadığım nokta profilinden gördüğüm kadarıyla yaşının19 olmasına rağmen, sen hangi akla hizmet burada dtp yi savunuyorsun ? Burda biz dtp savunucularına şerefsiz gözü ile bakarız. 

Şimdi, sen ne ayaksın lan önce onu söyle. ?!

Sen gel bakalım12 sindeki istanbul buluşmasına, hatta senin gibi yandaşlarınıda al gel, ben sana öğretecem dtp ile teröristler arasındaki 10 farkı...

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    şimdi tahribatta sayfalarca halka küfür edenlere, gerizekalı, salak, aptal gibi ithamlarda bulunanlara soruyorum.
    ne oldu ? halk iki senede akıllandı mı ? gerizekalı dediğiniz halk şu 2 sene içinde level atlayarak zeki duruma mı geldi ? akp bir çok yerde mevcut oyunu kaybettiğine göre, durumu böyle açıklıyorsunuzdur sanırım kendi zihinlerinizde.

benim şahsi fikrimi sorarsanız.halk doğruyu ve yanlışı gayet güzel ayırt edebiliyor.bu önceden de böyleydi, şimdi de böylr.doğan medya grubu gibiler ve onun türevleri yırtındı durdu kılıçdaroğlu ve karayalçın için.ne oldu ? insanlar yine doğru bildiğine oy verdi.

ama bir çok yerde de insanlar akp'yi indirdi.chp kazandı, mhp kazandı vs.vs.yani akp'nin kötü yönettiğini düşünen insanlar partizanlık yapmadı ve gayet güzel başka partilere oy verebildi.

umarım artık halka küfretmekten vazgeçeriz.halkı salaklığa oranlamaktan da vazgeçeriz.%60'ı aptal, %80'i gerizekalı, %95'i mal gibisinden.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

akp nin yine ortalığı alacağı belliydi ama tek üzüntüm dtp ye verdiğimiz 8 il, chp li biri olarak umrumda değil istanbul, ankara...

keşke oraları da akp alsaydı bari...

ama tahmin edildiği gibi akp nin oyları düşmüş, chp iyi toparlamış...

açık konuşmak gerekirse üzüldüm bu 8 il in gidişine, chp nin de az da kalmasına üzüldüm ama yine güzel sonuçlar...

yani beklediğimiz buydu =)))

ulan dtp ilk 4 e girmiş kafayı yicem baktıkça :S

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kcemil
    kcemil's avatar
    Erkek
    ben derim ki oy vermeyelim olay kapansın hem böylelikle sorunuda kökünden halletmiş oluruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Her zaman savunduğum bir düşünce vardı Kürtlerin çoğunluğu DTP li ve bu sebepten benim gözümde Teröristtir diye ikinci savunduğum kürtlere iyilik yapılmaz namkördür die , Görük o kadar kürt açılımı yaptı AKP kürtlere tanımadığı özügrlük kalmadı  kürdistanı tanıdı kanal kurdu hezimete uğradı bir kez daha tarih beni haklı çıkardı şimdi birileri çıkacak hepimiz terörist delizi dicek :) güzel kardeşlerim siz bir avuç türk sizi vaktinde katletti die türklere söverken biz kürt halkının %80 nı DTP - PKK ya oy verdiğinde nasıl bi düşünce oluşur tahmin edin ki istanbulda bile bütün kürtler kendini göztermiş %5 kürlerle ilgili tesbitim böyle benim

Genele gelirsek  ben AKP yi %42 düşünüyodum MHP de bi artış olur diodum ama olmamış SP tahmin ettiğim %6 seviyesinin altında yani büyük süpriz olmadı benim için hayırlı olsun diyelim

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

Her zaman savunduğum bir düşünce vardı Kürtlerin çoğunluğu DTP li ve bu sebepten benim gözümde Teröristtir diye ikinci savunduğum kürtlere iyilik yapılmaz namkördür die , Görük o kadar kürt açılımı yaptı AKP kürtlere tanımadığı özügrlük kalmadı  kürdistanı tanıdı kanal kurdu hezimete uğradı bir kez daha tarih beni haklı çıkardı şimdi birileri çıkacak hepimiz terörist delizi dicek :) güzel kardeşlerim siz bir avuç türk sizi vaktinde katletti die türklere söverken biz kürt halkının %80 nı DTP - PKK ya oy verdiğinde nasıl bi düşünce oluşur tahmin edin ki istanbulda bile bütün kürtler kendini göztermiş %5 kürlerle ilgili tesbitim böyle benim

Genele gelirsek  ben AKP yi %42 düşünüyodum MHP de bi artış olur diodum ama olmamış SP tahmin ettiğim %6 seviyesinin altında yani büyük süpriz olmadı benim için hayırlı olsun diyelim

harbiden yav ülkede kaç kürt yaşıyor, dtp kaç oy aldı, bunun bir istatiğini yapacak var mı, yaşları ile falan =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Adana icin konusuyorum.Insanlar mhp yi veya akp yi secmedi.Insanlari aytac durak'i secti.Salak abi iste.Ben iddaa ediyorum , oylar acik sekilde kullanilsin, egitimsiz , kirsal bogleden goc etmis ve kent kulturune gecememis insanlarin %99 luk kismi aytac durak'a oy vermistir.20 yildir adana bu sekildedir.20 yildir adana koydur.Bu aytac durak denen adamin butun fesatliklarina , ihale oryantalligine goz yumulmustur.Ama insanimiz secmenlik nedir bilmiyor , yurttaslik nedir bilmiyor.

Kendimden ornek vereyim abi , mhp,chp,akp uc partinin mitinglerine katildim,buyuksehir belediye baskan adaylarini dinledim.Projeleri nedir ne degildir vs...cunku bu yerel secim , benim yasadigim cevreyi ilgilendiren secim.mhp adayi aytac durak kafadan elendi zaten , adamin 1tane soyelecek sozu yok , hemserilerim beni secer demekten baska ama akp adayi ve chp adayi catir catir projelerini aciklamistir.Yapacaklarinin planini programini cikarmistir.Ama ne oldu dedigm gibi abi cehalet kazandi.Ben adim gibi eminin adana secimlerinde insanlarin %99'u aytac durak ismine oy verdi.Bircok ilde durum budur abi , secmenlik bilinci yok kim ne derse desin...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:

Adana icin konusuyorum.Insanlar mhp yi veya akp yi secmedi.Insanlari aytac durak'i secti.Salak abi iste.Ben iddaa ediyorum , oylar acik sekilde kullanilsin, egitimsiz , kirsal bogleden goc etmis ve kent kulturune gecememis insanlarin %99 luk kismi aytac durak'a oy vermistir.20 yildir adana bu sekildedir.20 yildir adana koydur.Bu aytac durak denen adamin butun fesatliklarina , ihale oryantalligine goz yumulmustur.Ama insanimiz secmenlik nedir bilmiyor , yurttaslik nedir bilmiyor.

Kendimden ornek vereyim abi , mhp,chp,akp uc partinin mitinglerine katildim,buyuksehir belediye baskan adaylarini dinledim.Projeleri nedir ne degildir vs...cunku bu yerel secim , benim yasadigim cevreyi ilgilendiren secim.mhp adayi aytac durak kafadan elendi zaten , adamin 1tane soyelecek sozu yok , hemserilerim beni secer demekten baska ama akp adayi ve chp adayi catir catir projelerini aciklamistir.Yapacaklarinin planini programini cikarmistir.Ama ne oldu dedigm gibi abi cehalet kazandi.Ben adim gibi eminin adana secimlerinde insanlarin %99'u aytac durak ismine oy verdi.Bircok ilde durum budur abi , secmenlik bilinci yok kim ne derse desin...

cok haklısın hocam aynı durumun bir tersi de elazığda yaşanmıştır.

Elazığın adayı daha önce demokrat parti ve mehmet ağar faktörü sayesinde belediye başkanı seçilmiş vasıfsız yaptığı işleri batıran bir adamdır zaten 5 yıllık süreçte de elazığa bir çivi çakmamakla beraber elazığın kaynaklarını çok yanlış bir şekilde harcamıştır müteahhitler rantlar hiç söylemiyorum bile.

mehmet ağar faktörü ortadan kalkınca bu adam naaptı etti lobi yaptı akp ye geçti? şimdi memlekette bi ak parti rüzgarı var yani kimse adama oy vermedi herkes akpartiye verdi. noolacak olan elazığa olacak hoş karşısına çıkacak kaliteli aday da yoktu adamın.

aslında bizim memlekette güzel siyasetçi yok ki yani siyasetin mantalitesinin değişmesi lazım yoksa bu devran böyle gider.

işte öyle
Toplam Hit: 19272 Toplam Mesaj: 171